USD 39.40 39.73
  • USD 39.40 39.73
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Смертельна ДТП під Луцьком: не розминулися дві іномарки

4 Червня 2017 08:59
Дорожньо-транспортна пригода з двома загиблими сталася 3 червня близько 3 години ночі поблизу села Гірка Полонка.

Як повідомили очевидці Інформаційному агентству Волинські Новини, Volkswagen Golf зіткнувся з Audi на високій швидкості: від удару автівки розлетілися на десятки метрів.

Більше про це написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Віндюк.

"Аварія вночі на трасі за Полонкою... Двоє загиблих, один в лікарні", - написав Андрій.

Автор допису зауважив, що обидві автівки причетні до ДТП - на іноземній реєстрації.

Інформація про обставини трагедії з'ясовується.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 58
душман Показати IP 4 Червня 2017 09:17
коли вже якись порядок буде в тий нещасний украйини дикуни бухають и за руль
душман 2 до душман Показати IP 4 Червня 2017 10:13
До поки не введуть смертну кару.
Григорій Іванович до душман 2 Показати IP 4 Червня 2017 11:43
За що?! Ніколи суворість покарання не зупиняла злочинців. В середньовічній Франції злодіям відрубували руку, на другий раз страчували на гільйотині. І в той час, коли на площі натовп дивився на страту (видовище ще те, вся увага на гільйотину) карманники очищали гаманці французьких міщан аж гай шумів. Принцип такий - невідворотність покарання.....порушив, сів за кермо вгашений - відчутний штраф і позбавлення прав хай хоч на три місяці. А то кум . брат , сват , суддя, прокурор, мент - вирок суду невинуватий - драгер виявляється бракований або ж лікар нарколог ініціали не поставив і протокол чи акт обстеження не дійсний..у нас же правова держава..
Григорій Іванович до душман 2 Показати IP 4 Червня 2017 11:49
Так "душман2" засумувало за "кийком по спині" Така вже група крові у нього - холуйсько -лизоблюдська. !Дивний народ наші поліщуки, завжди думають , що " їх пронесе " . Ось інший наступить на граблі і отримає по лобі , а ми не такі, у нас все нормально буде ! А звідки у вас , така впевненість? Думають що на вишці будуть стояти «вертухаями». Чи ви вважають що вони якраз будуть розстрілювати по липовому акту "неугодних"
анонім до душман Показати IP 7 Червня 2017 15:17
Сам ти дикун, думай що кажеш, бо не знаєш що тебе завтра чекає ***
777 Показати IP 4 Червня 2017 09:25
Це проста еволюція - спершу "бляхаті" витіснили корінне населення, а тепер починають битву за територію між собою.
дідо Показати IP 4 Червня 2017 09:27
Польські бляхи є нелегальними авто. і мають бути відправлені на штрафмайданчик. Поліція закриває очі на незареєстровані автомобілі.
Пішохід до дідо Показати IP 4 Червня 2017 10:48
А яка різниця на яких номерах? В голові якщо клепки немає, то хоч на Литовсиких, Хоч на Польських, хоч на наших номерах віку собі вкоротить. От таким "льотчікам" які літають по наших жахливих дорогах я б радив зробити окрему бітонну стіну, і кому набридло жити нехай туди і летять, бо ж буває, що через них ще й невинні страждають!
111 до Пішохід Показати IP 4 Червня 2017 12:53
Але таке враження, що коли людина купує авто на іноземній реєстрації, клепки свої залишають по ту сторону кордону. Подивіться на їхню їзду, та порівняйте. Цим бидлякам, не має проблем, в разі дтп чи іншого, просто залишити авто... вони ж ніде не фігурують. Добре, якщо сам забється, а якщо покалічить нічим не винну людинну?
Ніцо до дідо Показати IP 4 Червня 2017 15:02
поліція очкує перед ними
Боб Показати IP 4 Червня 2017 09:46
Іноземці !!! Ох вже ті "іноземці" !!!
сергій Показати IP 4 Червня 2017 09:46
Дивно що не на польських чи литовських бляхах......
Патріот Показати IP 4 Червня 2017 10:01
З чого ви взяли, що хоч один з водіїв був нетверезий?
? до Патріот Показати IP 4 Червня 2017 11:19
Обидва пьяні були!?
123 Показати IP 4 Червня 2017 10:18
Взагалі коли скасують мито на іноземні авто, страшно уявити що буде. Пішоходи сидіть краще дома.
Григорій Іванович до 123 Показати IP 4 Червня 2017 11:22
А чомуб не відмінити мито взагалі..хтось цікавився скільки отримує держава на " пенсии, социальную помощь, бесплатное образование " від мита на автомобілі.....і скльки могла б отримувати вивівши з тіні розмитнення авто , зробивши прозорі і зрозумілі правила та вартість розмитнення в межах здорового глузду. Надходження в казну будуть в рази більшими (менше отримають рішали, судді і т.п.) не потрібно витрачати робочий чи вільний час на безглузду "пересічку". Та й українці зможуть їздити на доступних пристойних автомобілях, зростуть продажі пального і так далі. А ось ці мантри про вітчизняного виробника повний ідиотизм. Створювали для них тепличні умови 25 років. Отримали скоробагатьків -мільярдерів і "ануси" по ліцензії. Можливо прийшов час все таки подумати про вітчизняного споживача..Чи дурний полішук нехай їздить на добитих авто (мається на увазі саме добитих, незалежно від країни походження) немаючи змоги за доступну ціну купити цілком пристойну, справну іномарку з ЄС...на аварійних там ніхто не їздить, правда ж... і не лампічить в гаражах з гівна цукерку
Григорій Іванович до 123 Показати IP 4 Червня 2017 11:31
Ну і не забуваємо про психологію того ж поліщука....я вже заплатив захмарне (як для европейського споживача) мито а сусід не заплатить. Або ж на дорогах повинні їздити тільки мажори, скоробагатьки тобто охлопсевдоеліта в мінус першому поколінні у них гроші на мито Є ! а лохторату зась...на фіру і по полям "ич шо надумалі автомобілі ім подавай не хуже чем у нас"......
Українець Показати IP 4 Червня 2017 10:22
А може пора мняти на кордоні бляхи на транзитні хоча б, з реєстрацією, щоб власники не думали що про них нхто нічого не взнає, що в разі чого можна кинути машину і втекти? Саме це хоч трошки когось приструнить і аварій стане менше.
777 до Українець Показати IP 4 Червня 2017 10:36
Є простіше і дешевше рішення - відкрити взаємний доступ до баз даних між поліцією та митницею. Один підпис.
Пiшохiд до Українець Показати IP 4 Червня 2017 15:52
Сто вiдсоткiв! Мене вчора одне таке било ледве не збило на пiшохiдному переходi на Ковельскiй бiля пакко, да I обматеривши звалив геть! Iноземнi номера I все до болта! Пора вже i на Волинi чистку "iноземцiв" робити!
Петро до Пiшохiд Показати IP 4 Червня 2017 17:27
Можна чистити "Вогнем і Мечем", починаючи з газонів під гуртожитками.
Олекса Показати IP 4 Червня 2017 10:30
На тій трасі ще буде багато горя. Дорога рівна , контролю швидкості нема мозгів нема - газ в пол і полетів....
Тетяна Показати IP 4 Червня 2017 11:05
В людей біда,а ви бляхи обговорюєте
Петро до Тетяна Показати IP 4 Червня 2017 17:32
Не купляли б металобрухт... Біда без розуму, та й ще за свої гроші... Майже "Горє от ума", по Грибоєдову.
АГА до Тетяна Показати IP 4 Червня 2017 19:04
Згідний біда, але ж як-би були б мозги то і не було би біди.
88 Показати IP 4 Червня 2017 11:24
Та причому тут авто на іноземній реєстрації, не від авто залежить,а від людини,невже ви такі заздрісні чи тупі?
111 до 88 Показати IP 4 Червня 2017 12:57
Ви, Т*пий, подивись, як ви їздите. Для вас ні правил, ні обмежень. Не дивуйтесь, коли ваші авто почнуть палити, а вас за таку їзду п...ти щоб ви забули як звати.
ЕК до 111 Показати IP 4 Червня 2017 14:22
Підтримую і все частіше задумуюсь про це!!! Ганьбити як тільки побачив що порушує при тобі, і це стосується не тільки іноземної реєстрації!
Пiшохiд до 88 Показати IP 4 Червня 2017 16:00
Ти сам т**ий! Як би машина була куплена не за тисячу баксiв, а за п'ять, то катався би собI обережно- бо жалко грошей!
анна Показати IP 4 Червня 2017 11:32
Яка різниця які номера.Краще боротись з купленими правами і довідками з нарко т та псих. Посади придурка за кермо йому всерівно які номера.
ВОВК Показати IP 4 Червня 2017 12:03
тра скасувати обмеження швидкості і буде природній відбір.
Петро до ВОВК Показати IP 4 Червня 2017 17:39
Можу сказати напевне ХТО виживе між 20-річним ТАЗом за 5 штук і 7-річним "німцем" - за тисячу... А самі скажете з 3-х разів?
111 до Петро Показати IP 4 Червня 2017 19:15
Хотів би побачити в якому стані 7-річний німець за 1000. Можливо ти мав на увазі 17-річний?
Петро до 111 Показати IP 4 Червня 2017 20:16
Мало дурнів "на халяву" потопельників покупляли ? Чи може цим хвалиться "Хтось"? Навпаки скажуть, чим дорожче.., хоча житла свого немає, зате є "крутий" металобрухт. Це натура така, шлунок ходячий.
Україна Показати IP 4 Червня 2017 12:44
Що ж то на Україні -неньці таке горе робиться ...? Стільки людей гине, травмується ? Сум, сльози, жаль ... ЛЮДИ ДОБРІ , БЕРЕЖІТЬ СВОЄ І ЧУЖЕ ЖИТТЯ , ЗДОРОВ'Я.... один раз на білому світі живемо і родинам горе, коли втрачають рідних, близьких, знайомих. ПОТРІБНО ВСІМ УЧАСНИКАМ РУХУ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ БО ДОРОГА ЗАРАЗ СТАЛА НЕЙНЕБЕЗПЕЧНІШИМ МІСЦЕМ В ЖИТТІ ЛЮДЕЙ !!! ХАЙ БЕРЕЖЕ УСІХ НАС УКРАЇНЦІВ БОГ ВІД ГОРЯ І ЗЛА . МИРУ, ДОБРА, МУДРОСТІ І ЗЛАГОДИ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ... Маємо голову на плечах і портрібно трохи нею думати про наслідки , які можуть бути ... ПОТРІБНО ТРИМАТИСЯ ДРУЖНЬО УСІМ НАМ І ЛЮБИТИ ОДИН ОДНОГО.
смурк Показати IP 4 Червня 2017 12:49
Позаберайте польскі бляхі скоріше поки не повбивали один одного
Олег Показати IP 4 Червня 2017 12:51
З власних спостережень бачу, що місцеві водії на дешевих іномарках з іноземними номерами, нажаль, роблять найбільше правопорушень! І це зрозуміло, адже це все "круті" молоді водії, яким випала дешева можливість "топити до поліка" на іномарці, за кермом якої може бути будь хто, навіть люди без прав на водіння! І все безкарно! Соромно! Скоро буде як на дорогах Єгіпту з бедуінами, тільки це вже наші, наші Убедуїни! Ще в Європу по безвізу захотіли! Людей шкода, адже вже задню передачу не включити та життя не повернути! Всі з таких ситуацій мають робити не лише висновки, а робити на законодавчому та громадському рівні все, щоб таких ситуацій було менше!
до 88 Показати IP 4 Червня 2017 12:52
В більшості випадках від того що не шкода машини от і летить я не кажу що всі а процентів 80 хоча і є порядні люди серед тих що на поляках
спитаймо самі себе до до 88 Показати IP 4 Червня 2017 13:10
Страшно стає.... на планеті земля зробилася ПСИХУШКА !!! ОТО САТАНА ПАНУЄ... Ми люди чи нелюди стали ?
? до до 88 Показати IP 4 Червня 2017 13:42
Підтримую! Машина повинна коштувати стільки щоб її було жалко ганяти на захмарних швидкостях,Розмитнення повинно бути 4000-5000 $/
Петро до ? Показати IP 4 Червня 2017 17:48
Скільки б не коштувала б/у машина, цінувалися вона НЕ буде, до того моменту доки не заробиться своїми руками і головою, а не проданим батьками земельним паєм для "дЄтини" в місто.
Жаль, сум, плач і сп Показати IP 4 Червня 2017 12:59
Люди добрі, милі, українці мої , благаю ,бережіть життя своє і оточуючих ДУМАЙТЕ ПРО НАСЛІДКИ, які можуть бути ... А ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ ПОТРІБНО РОЗІГНАТИ ВСІ ХТО 26 РОКІВ ПРАЦЮЄ І ПРАЦЮВАВ У НИХ - ЦЕ ВИ ПОРОДИЛИ ТЕ ЩО МАЄМО ЗАРАЗ !!! - ХАБАРНИЦТВО, РІШАЛово і ДОГОВОРНЯКИ ....ДО ТАКОГО БАРДАКА І БЕЗПРЕДЕЛУ ДОВЕЛИ - ЗА ЩО ВИ СТОРОЖІ ПРАВОПОРЯДКУ ГАДЬОНИШІ ЗАРПЛАТУ ОТРИМУВАЛИ І КЕРУВАЛИ !!! МАЄМО ТЕ ЩО МАЄМО- БАРИГ БАНДИТІВ КОРУАЦІОНЕРІВ ХАБАРНИКІВ БРЕХУНІВ І ЗЛОДЮГ !!! КРАЇНА ПРИРЕЧЕНА 26 РОКІВ !!! ВАМ, ПРАВООХОРОНЦЯВ НЕ ЗАРПЛАТИ І ПЕНСІЇ ДАВАТИ , А В ТЮРМИ ІЗ КОНФІСКАЦІЄЮ МАЙНА ВАШО І ВАШИХ РОДИН Я Б ДАВ і не питав би вас ні про що і ви, б не питали б усі , БО ЗНАЄТЕ ЩО Є ЗА ЩО САДИТИ В ТЮРМИ !!! БЕЗ СУДІВ І СЛІДСТВ ПСЕВДОПРАВООХОРОНЦІВ САДИТИ НА 15 РОКІВ у тюрми НЕ ПОЯСНЮЮЧИ І НЕ ПИТАЮЧИ НІ ПРО ЩО, бо знають що винні у тому безпределі і бардаку !!! Країна -Україна стала країною рішал, договорняків, розквіту бандитизму, алкоголізму, наркоманії, хабарництва, брехні ... і т.д. ЦЕ ПОВНИЙ ЖАХ
Німкеня Показати IP 4 Червня 2017 13:38
Жаль загиблих людей, щиро... Проте як тільки на авто бляхи буржуйські то це авто і літає наче скажене. Це все просто і не потребує доказів, а для тих хто не вірить, є рішення. Проспект Волі в будь який день подивіться картину, всі їдуть помалу в колоні , як правило ця вулиця дуже завантажена, а По зустрічній час від часу іноземці обганяють По зустрічній, причому нехтуючи будь якими правилами і безпекою, а що йому буде машина ліва, коштує копійки бо вже має купу років і не має належного догляду, бо то вже металобрухт, і вартість тех огляду дуже висока і плата за утилізацію теж тому іноземці це вибачте гівно справляють на Україну і вона стає величезним смітником. Ці ліааки. Давно треба всі на штрафмайданчик а далі переплавити
ТТ Показати IP 4 Червня 2017 17:25
Минуло 50. За час роботи в держустановах на авто не заробив. Кредитів банки не дали, бо довідки про зарплату не відповідали вимогам, хотів брати "Ланоса 1.4". Вже третій рік експлуатую того-ж Ланоса лише на польській реєстрації. Стежу як за рідним розмитненим, проте заплатив за нього лише 1000 злотих плюс газова бутля, це на той час близько 5500 грн. Запитаєте, чи задоволений, відповім - дуже. Швидкість не перевищую, хоча своїх 140 він ще видає. До розмов про бляхи відношусь з позиції основного закону - Конституції, яка кожному громадянину на території держави гарантує право на власність. Про те, що відбувається на наших автошляхах можу лише додати, це наслідки курсу розвитку молоді в державі, починаючи з Кравчука і закінчуючи Порохом. Тоді діти тепер стали дорослими. Кинуті владою на призволяще тоді вони тепер показують владі у що перетворились,- з власною думкою, без бажання прислухатись, ітд.
До всіх Показати IP 4 Червня 2017 17:59
Шановні.... ін.бляхи чи наші,яка різниця, у Вас ще СОВОк в голові, ЯК БАЧИТЕ ТАКЕ П@ДЛО ТО ПОКАЖІТЬ ЙОМУ ЩО ВІН ЧИНИТЬ НЕПРАВИЛЬНО, тут всі такі розумні що аж вухами лізе, а хоть один зупинив того поляка чи литовця, чи подзвонив в поліцію? НІ, от маємо те на що заслуговуємо. Якби кожен наїхав на порушника ПДР то був би толк.
Остап Показати IP 4 Червня 2017 19:42
П"яних за кермом (впiйманих, звичайно) заносити в единий реестр! Та позбавляти прав довiчно!!!!!!!! Я особисто постаждав вiд п"яницi в дтп-так ще адвокати хотiли зробити вiдповiдальнiсь "пополам"-хоча вiн мене стукнув (виiхав на зустрiчну, робив обгон)! От такi п"яницi не повиннi права отримувати повторно НIКОЛИ !!! Крапка!!!
88 до пішохід Показати IP 4 Червня 2017 21:50
Я ще раз кажу що проблема не в машині,а в людині,а ти все таки тупий.Можна подумати що на українських номерах всі такі чемні і не створюють аварійних ситуацій,ти подивись статистику скільки вони аварій роблять це жах.Так що це залежить від людини,а в тебе як нема авто то завідуй мовчки.В нас такий гнилий народ,що брат брату завідує,бо той краще живе,кожен думає за себе.Вам треба вчитися в інших країн, тоді і жити будем як вони.
Свідок Показати IP 4 Червня 2017 22:18
Обидва водії були тверезі . Одному 22 студент лдту іншому 36 обоє хотіли жити хотіли щось мати наприклад авто . Обидва хотіли жити як нормальні люди про щось мріяли можливо студент Ігор мріяв одружитись придбати житло тому купив собі Ауді за 1000 Дол щоб хоть трошки зекономити для себе для сім'ї для майбутнього. Володимир можливо хотів щось зекономити для сім'ї можливо для ремонту квартири, можливо для діток, а можливо просто не мав 5000 Дол та купив собі авто за 1000 але польське. Але проблема в тому що виєжати потрібно що 10 днів . От і поїхали хлопці перед святом по митницям. Потріпали нерви свої простояли в чергах втомились та їхали до своїх домівок можливо купили гостинців своїм рідним . Володимир вже битий водій напевно стаж великий та ще їхав з пасажиром, Ігор втомлений знервований втратив пильність можливо заснув можливо стало погано і виїхав на зустрічну де й зіткнувся з Володимиром . Хто тут винен ? Закордонні номери??? В цьому випадку мені здається винні наші закони. Чи ви думаєте чи хотів чи один чи інший водій оце по ночам їздити думаю ні ... хотіли бути дома . Чи хотіли мати машини на польських номерах думаю ні ... але можливості не було купити на украінських. Чи хотіли хлопці мати машини після 2010 року Євро 5........ хотіли ...але не могли. От така в нас реальність . Якщо людина в нас заробляє наприклад 5000 гр це норм зарпл для більшості. Як вона може купити 20 річну машину якщо вона коштує 120000 гр . От і купляє за 20000 гр польську
Олекса до Свідок Показати IP 5 Червня 2017 07:58
Якщо людина заробляє 5000гр то їй слід подумати про купівлю велосипеда або скутера а не машину.
45 до Свідок Показати IP 5 Червня 2017 09:04
людей шкода. але не треба маніпуляцій. жодна втома НЕ ДАЄ право водієві наражати ІНШІ життя на небезпеку. навіть якщо ця втома "викликана поганими законами і поганим життям". Засинаєш за кермом - стань, розітрися, вмийся. Поспи в крайньому разі хоч 20хвилин, передзвони рідним-поговори.
111 до Свідок Показати IP 5 Червня 2017 09:07
Оце-то історія.. Якщо втомлений, відпочинь. Півгодини ніколи не спасуть. От такі студенти без стажу водіння і є загрозою дорожнього руху. Покупляли авто по 1000 яких не шкода, та відчувають себе пілотом формули 1. Ні стажу водіння, ні правил не знають. До речі швидкість була явно не 60. І таких студентів (по 18-22 роки) багато. В першу чергу голову потрібно мати на плечах.
алла Показати IP 5 Червня 2017 00:39
Хто ж має щось проти того,що купують в три дешево і мають проблеми їздити що 10 днів на митниці. Купуйте, тільки, просимо Вас, їздіть по ПДР України, не виїзжайте перед носом, не підрізайте, не ганяйте, і запам'ятайте - в Україні кільце головне. Бережіть себе і інших.
ВВВ Показати IP 5 Червня 2017 16:44
шкода...людей... коменти дибіл...ні з двох..сторін... винуваті ті що за кермом... + ті що дозволили дешеві авто.. так ходили б на своїх двох...краще купити авто через 10років.. чим за 1рік і в труну..
Діна Показати IP 5 Червня 2017 20:36
Я вам одне скажу, мій Брат загинув в цій аварій ВОЛОДЯ ГОРДІЮК, його мошина Volkswagen Golf, якій цій аварій він був зовсім не виноватий!!! в нього вїхав молодий хлопець 95 року! якій заснув за кермом, всі наші рідні не чого не прядявили сім`ї загиблиго хлопця! А мого брата вже немає вживих! якій покинув свою сім`ю і двох маленькіх синів! Жінка його в тяжкому стані! яка ще досі не може прийти в себе! Після такої подї! Водії на Іноземних номерах чи на Український номерах всеодно роблять помилки! Ніхто в цьому не застрахований! Люди бережіть себе! І думайте що робите і коли треба зупинитись переночувати і дальше їхати на свіжу голову! Коли ми забрали нашого Брата ми зустрілись з Сімєю молодого хлопця який тоже загинув, батьки його сказали що його не пускали їхати, що перед цеєю подією вони із ним сильно посварились! Дорогі Люди слухайте своїх батьків!!! І БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНИМИ!
Оленкаенка Показати IP 5 Червня 2017 22:01
Щире співчуття рідним,нехай Бог дає терпіння пережити трагедію! Окрім авто на іноземних номерах немає ніяких проблем -продажні суди,дорога медицина ...цінувати авто дорожчу це взагалі маразм всі діти чиновників і мажори п'яні збивають людей сидячи на авто на українській реєстрації думають про вартість авто!!!! Адекватне розмитнення і не буде блях !!! А за кермом в першу чергу людина і як не має мізків ніякі номерні знаки не допоможуть
555 Показати IP 6 Червня 2017 08:51
Коли б не "контрабас" через кордон, таких машин взагалі б було мало. Накупують металобрухту, нафарширують, посадять за кермо дітлахів,що хочуть кльово жити, куплять їм права... І маємо те, що маємо.
Луцьк Показати IP 6 Червня 2017 12:13
Почитав тут усі коментарі, таке відчуття що наші люди тільки й вміють, що обговорювати й судити. Та коли мова йде про дії, відразу нікого не має. Було в мене авто 1991 року на УКР.РЕЄСТРАЦІЇ. Гниле, підкрашене, поварене. І ви вважаєте що воно безпечніше за зараз наявне авто 2007р. на ЛИТОВСЬКІЙ реєстрації, яке має 8 подушок безпеки, робочі ремені, і т.д. І купив я її, за свої самостійно зароблені, і бережу я її. Як я простий українець з зарплатою у 10-12 тис, маючи сімю та трьох дітей, можу собі дозволити авто в Україні. ЯК? Тут основне питання в тому, хто як їздить, я за 12 років водіння не мав жодної аварійної ситуації чи аварії, а побачив багато всього. І ось на вихідних повертуючись з карпат, Львівська обїздна, хто там дотримується правил, а не даєш себе обігнати, то ще й львівські авто матом криють через вікно. Ось це наша рідна нація. А якщо клепки в голові і розуміння безпеки не має, то не важливі "бляхи" на яких авто. І з дітьми більше 100км/год ніколи не їду, а зважаючи на наші дороги, то де не де й 80 забагато. І так, у людей горе, а ви тут тему про "номери" роздули.
жінка Показати IP 7 Червня 2017 15:10
Ви задумайтесь хоть на хвилинку що ви пишите, чи знаєте що буде завтра, чоловік був хворий і заробляв як міг, бо держава навіть інвалідність не дала, треба заплатити то будеш мати, в стаж в нього був 15 років, і не пяний як пишуть а віруючий і служив Богу, а забили за ніщо.