Нічна ДТП у Луцьку: водій втік з місця пригоди
Водій, їдучи на високій швидкості, ледь не «влетів» у Audi, яка рухалася навпроти. Водію ледь вдалось уникнути аварії, притиснувшись до узбіччя. Проте, горе-гонщик, все ж, «зачепив» іномарку та залишив на ній глибокі подряпини і вибив зеркало бокового виду.
Інцидент трапився близько опівночі на вулиці Гнідавській, поблизу мосту через річку Стир.
Як розповів водій Audi, від рухався з центру міста у напрямку мікрорайону ДПЗ, раптом на зустріч «вискочила» автівка. Чоловік каже, що це, ймовірно, була ВАЗівська вісімка або дев’ятка, проте розгледіти колір, а тим паче – номерний знак, він не встиг.«Його швидкість була дуже висока, я побачив, що він «не вписується» у поворот, і я максимально притиснувся до узбіччя. Якби не це, то було б «лоб-в-лоб», - розповідає водій Audi.
У його A6'і – подряпини на передньому та задньому крилах з боку водія, а також вибите зеркало бокового виду. Проте, все могло закінчитися набагато гірше.До слова, водій-порушник не лише не зупинився, а й не пригальмував – втік відразу, хоча й бачив, що пошкодив чуже авто. Водій Audi нарікає, що попри те, що пошкодження, здавалось би, незначні, ремонт все одно вартуватиме близько 6-7 тисяч гривень. Правоохоронці, які в цей час оформляли ДТП, «не на камеру» кажуть, що знайти порушника у таких випадках досить складно. Адже дорога у цю пору майже пуста, і вся надія – лише на випадкових свідків.
До слова, це не єдина ДТП на цій ділянці. Дорога з центру міста до мікрорайону ДПЗ славиться «гонщиками», які вже не раз потрапляли тут у халепу. Нагадаємо, 7 квітня о 01:20, на вулиці Гнідавській зареєстрували автопригоду без постраждалих. 38-річний мешканець Луцька, керуючи автомобілем «Мерседес 140», згідно з попередніми даними, не впорався з керуванням. У результаті автомобіль збив бетонну електроопору та пошкодив турнікетну огорожу.А восени 2014 року п’яний водій почав тікати від ДАІшників і спричинив ДТП, врізавшись у стіну магазину. У результаті наїзду на бордюрний камінь, автомобіль відкинуло на магазин, що розташований на лівому відносно руху транспортного засобу боці дороги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Інцидент трапився близько опівночі на вулиці Гнідавській, поблизу мосту через річку Стир.
Як розповів водій Audi, від рухався з центру міста у напрямку мікрорайону ДПЗ, раптом на зустріч «вискочила» автівка. Чоловік каже, що це, ймовірно, була ВАЗівська вісімка або дев’ятка, проте розгледіти колір, а тим паче – номерний знак, він не встиг.«Його швидкість була дуже висока, я побачив, що він «не вписується» у поворот, і я максимально притиснувся до узбіччя. Якби не це, то було б «лоб-в-лоб», - розповідає водій Audi.
У його A6'і – подряпини на передньому та задньому крилах з боку водія, а також вибите зеркало бокового виду. Проте, все могло закінчитися набагато гірше.До слова, водій-порушник не лише не зупинився, а й не пригальмував – втік відразу, хоча й бачив, що пошкодив чуже авто. Водій Audi нарікає, що попри те, що пошкодження, здавалось би, незначні, ремонт все одно вартуватиме близько 6-7 тисяч гривень. Правоохоронці, які в цей час оформляли ДТП, «не на камеру» кажуть, що знайти порушника у таких випадках досить складно. Адже дорога у цю пору майже пуста, і вся надія – лише на випадкових свідків.
До слова, це не єдина ДТП на цій ділянці. Дорога з центру міста до мікрорайону ДПЗ славиться «гонщиками», які вже не раз потрапляли тут у халепу. Нагадаємо, 7 квітня о 01:20, на вулиці Гнідавській зареєстрували автопригоду без постраждалих. 38-річний мешканець Луцька, керуючи автомобілем «Мерседес 140», згідно з попередніми даними, не впорався з керуванням. У результаті автомобіль збив бетонну електроопору та пошкодив турнікетну огорожу.А восени 2014 року п’яний водій почав тікати від ДАІшників і спричинив ДТП, врізавшись у стіну магазину. У результаті наїзду на бордюрний камінь, автомобіль відкинуло на магазин, що розташований на лівому відносно руху транспортного засобу боці дороги.
Сліди від шин втікача
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
знаю
Показати IP
11 Серпня 2015 11:30
Це Трофім він в центрі біля цума живе. Зелений ваз. Трофимчук здається фамілія
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
Сашко до знаю
Показати IP
11 Серпня 2015 11:48
Якщо знаєте, зв"яжіться з волинськими новинами у них є номер власника ауді, я думаю за інформацію він в боргу не залишиться)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
Трофім до знаю
Показати IP
3 Вересня 2015 09:44
Ну от і я !!! І хто ж такий в нас обізнаний тут??? Не варто відкривати свою хліборізку якщо не вмієш розрізнити 8 і 9 від 7!!! Іди краще чорнобривці біля школи посапай аніж пустословити тут!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
007
Показати IP
11 Серпня 2015 11:41
зато зробили класну трасу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
знаю
Показати IP
11 Серпня 2015 13:32
якшо комусь треба поремонтувати окуляри - то він працює в оптиці біля променя через дорогу
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
??? до знаю
Показати IP
11 Серпня 2015 14:07
А з чого ви взяли, що це точно він? Водій Ауді навіть колір не запам'ятав.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
осіпов
Показати IP
11 Серпня 2015 14:26
винуватий Романюк.Чого зробив хорошу дорогу.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
Водій
Показати IP
11 Серпня 2015 16:53
Виходячи з даної ситуації можна тільки підтримати дії влади по відеофіксації ,шумахера виявили би за кілька хвилин.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
Ігор
Показати IP
11 Серпня 2015 18:51
винагорода 1000 грн.тому хто зможе довести вину водія який вчинив дане дтп.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
водій
Показати IP
11 Серпня 2015 21:03
там складне місце, поворот закритий чи то за кущів чи дерев погано проглядається, за ним зразу пішохідний перехід , культура водіння низька бо кожен їде серединою дороги тому й так виходить(
![](/public/images/user_no_foto.png?1722044786)
Ігор
Показати IP
13 Серпня 2015 01:18
шумахера знайдуть,думаю недовго осталось
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.