USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Головний поліцейський Львова ввозив через Волинь психотропні речовини?

3 Вересня 2015 13:28
Скандальна історія нібито трапилася із Зозулею рік тому.

Очільник патрульної поліції Львова Юрій Зозуля нібито був причетний до незаконного ввезення медикаментів, що містять наркотичні та психотропні речовини, на територію України. Про це повідомляє ТСН з посиланням на львівське видання "Ратуша".

Головний редактор ЗМІ Микола Савельєв у своїй статті наводить витяг з інтегрованої інформаційно-пошукової системи МВС "АРМОР" (Автоматизоване робоче місце оперативника). В ньому йдеться, що у серпні 2014 року Юрія Зозулю зупинили на пункті пропуску Ягодинської митниці під час перевезення медичних препаратів, що містять наркотичні та психотропні речовини. Сам Зозуля був за кермом та не затримувався.

"13.08.2014 року надійшло повідомлення від інспектора Ягодинської митниці Андрія Кухарука про те, що 13.08.2014 року на території пункту "Ягодин авто" при в'їзді в Україну під час митного огляду автомобіля "Субару ХV" АА 1985 РІ під керуванням Зозулі Юрія Георгійовича, 1988 року народження, жителя м.Київ, було виявлено медичний препарат в ампулах "PIRALGIN" - 25 ампул по 0,5 грама (містить фенобарбітал. - Ред.), та "POLTRAM" - 39 ампул, по 0,5 грама (містить трамадол. - Ред.), які містять наркотичні та психотропні речовини, заборонені для переміщення через митницю в Україну. Зозуля Ю.Г. не затримувався. Лікарські засоби вилучені та будуть направлені на дослідження", - йдеться у тексті статті.

При цьому її автор наголошує, що відповідна інформація зареєстрована в Єдиному реєстрі досудових розслідувань № 12014030150000212 14 липня 2014 року, ст. 309. ч. 1 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їхніх аналогів без мети збуту караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк).

Аргументованих доказів причетності Зозулі до перевезення наркотичних речовин автор не наводить. Натомість, він цікавиться в очільників МВС питанням проходження спецперевірки Зозулею під час призначення в нову поліцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
112 Показати IP 3 Вересня 2015 13:36
Вже інтересно кого то вже в Луцьку поставлять??? Може кума сашка
Анатоль_ Показати IP 3 Вересня 2015 13:57
Я в шоці, брати мої та посестри любі!
Штефан, Луцьк до Анатоль_ Показати IP 3 Вересня 2015 16:17
А я ні. Щось подібне передбачав від одного тільки погляду на лисяче личко Юрчика. На кого ти покидаєш нас, пронафталіне..., пардон, протрамадолений Юрасику! Як без тебе існуватиме славне місто Львів? Куди поведуть тебе твої криві ніженьки і як ламатимеш ти свої профенобарбіталені рученьки? У-уу-у-у!
Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 13:58
На його личко миле подивитися - більше нічого не потрібно. Якщо людина 7 разів за 2 роки грубо порушувала ПДР - про якого поліцейського може йти мова!? В країні більше немає порядних людей?!
Мінона до Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 14:48
Є, ще є, декілька чоловік, яких дійсно можна назвати порядними. Але їх немає серед кандидатів на посади і такі люди туди не підуть навіть під дулом автомата!
Льоня Показати IP 3 Вересня 2015 14:08
Мені його вуса і котячо- хижий вираз обличчя не подобається категорично
До аноніма Показати IP 3 Вересня 2015 14:36
Найкраще в цій ситуації було б Зозулі звільнитись самому. Але як на мене проблема зовсім в іншому - нашим людям ніхто і нічим не вгодить: "мєнтів" не треба, бо дискредитовані, нова поліція - теж "зрада", і хто б не очолював її - не підходить. Але з таким підходом позитивних змін не буде ніколи. Зрештою, нехай кожен подивиться на себе і сам дасть собі оцінку.
В.Луцюк Показати IP 3 Вересня 2015 15:18
Якщо це правда, то коментарі тут лишні . Дивіться фільм "собаче серце ", до влади приходять Шарикови....Сміх і гріх....
hfgjgjdf Показати IP 3 Вересня 2015 15:19
безмозгла pr. маріонгетка авакова і згуладзе
Волинь Показати IP 3 Вересня 2015 15:54
Доколупатися можна хоч до стовпа, була б на це команда. Наших журналістів уважно прочитавши, можна за день потрапити в дурдом. Є дуже мудре прислів"я : не вірте тому, що не бачили ваші очі. Наш український старожил-рекордсмен прожив 116 років і один з секретів його довголіття було те , що він не дивився телевізор. Пропагандистська машина працює так, щоб когось добре обгадити. На жаль, дуже багато брехні. А наші доблесні"писаки" дуже поширюють брехню. Мабуть, давно були у церкві: брехати гріх. Слава Україні !
шпигачка Показати IP 3 Вересня 2015 17:31
в нього і справді морда як в наріка
ЛЮСТРАТОР Показати IP 3 Вересня 2015 18:11
ЮРКА УЄ.АН,СКАЖИ ХТО У ТЕБЕ КІРИВНИК І Я СКАЖУ ХТО ТИ.
Правдолюб Показати IP 3 Вересня 2015 22:48
Про бандопартію "Свобода" на чолі з Пупсом слабо правду написати?
Правдолюб Показати IP 3 Вересня 2015 22:49