USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку поліція затримала нацгвардійця Київського гарнізону

31 Січня 2016 18:16
Уранці, 31 січня, екіпаж патрульних прибув до клубу «Голівуд». Тут група осіб поводилась агресивно і порушувала громадський порядок.

Про це повідомляює Патрульна поліція Луцька на своїй сторінці у Фейсбук.

Побачивши поліцейських, троє чоловіків почали втікати, але були затримані на місці.

Спочатку їх доставили в наркодиспансер, потім – у міський відділ поліції. Тут вони теж поводились агресивно, висловлювались нецензурно в бік поліцейських, мали неохайний вигляд.

Як стало відомо, один із затриманих - офіцер Національної гвардії з Київського гарнізону. Адмінматеріали на правопорушників будуть передані у військову прокуратуру.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
офіцера... Показати IP 31 Січня 2016 18:32
...понять и простить...
Анонім до офіцера... Показати IP 31 Січня 2016 21:31
напився - будь людиною. все решта галімі відмазки!
волинянка Показати IP 31 Січня 2016 20:18
Підтримую! Після такого аду, який пережили і перживають військові. потрібно зрозуміти і простити!
Серый Показати IP 31 Січня 2016 21:00
Какого ада. Он вообще там был, герой херов
Остап Показати IP 31 Січня 2016 21:01
Понять и опустить.
Правоохоронець Показати IP 31 Січня 2016 21:40
Сьогодні простити, а завтра цей нацгад вб'є когось з Ваших рідних. Так що на зону і хай працює "на благо Отєчєства"!
Читач Показати IP 31 Січня 2016 22:00
Потрібно визнати що атовці вже занадто перегинають палицю, вештаються в уніформі, на роботу йти не хочуть, давай ім ділянки, квартири, пільги і т д, а хто ж то має оплачувати?
ку до читач до Читач Показати IP 31 Січня 2016 22:36
Ви. Бо тища в день не була втілена в життя.))))
Волинянка до читач Показати IP 31 Січня 2016 22:50
Вам, шановний, " читач" потрібно йти в те пекло та спробувати того добра і добре якщо повернешся і виділять тобі ділянку під забудову, а може достатньо буде 1 на 2. Хай Бог береже.
Читач до Волинянка до читач Показати IP 1 Лютого 2016 09:16
Там за безплатно ніхто не сидить
Отто до Волинянка до читач Показати IP 1 Лютого 2016 09:41
Ті, хто пройшов Афган, були ще у більшому пеклі, але вже понад двадцять років стоять у черзі на житло. І земельною діляночкою їх не балують. То чим "атошник" кращій за "афганця"? Хай держава спочатку виконає свої зобов'язання перед тими військовослужбовцями, які вже втратили надію отримати квартиру. Ніхто ще не відмінював чинне законодавство в частині черговості надання житла та земельних ділянок.
панас Показати IP 1 Лютого 2016 01:13
Чесно говоря,у меня друзья есть из зоны АТО,и есть такой,кто с Иловайска вышел,но себе такого не позволяют! Просто беда в том,что есть такие,которые сидели в тылу,а потом приезжают и орут на всё горло бухие; Я воевал!
Кейт Показати IP 1 Лютого 2016 08:05
80% быдла, спекулируют формой и Майданом и презентуют себя реформаторами
Читач до Кейт Показати IP 1 Лютого 2016 09:18
100% ось тим 20% і треба допомога і вислуги!!!!!
Анонім Показати IP 1 Лютого 2016 09:46
Він просто офіцер Нацгвардії., а не учасник АТО.
полішук Показати IP 1 Лютого 2016 16:19
він швидше ханик а не офіцер