USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90

Патрульні затримали п’яного хлопця, який на вулиці задушив кота

18 Жовтня 2016 09:51
Чоловік задушив кота та викинув його у смітник. Інцидент трапився учора близько 18 години на вулиці Караїмській. На службу 102 надійшло відповідне повідомлення.

Про це повідомляє Патрульна поліція Луцька у Фейсбук.

На місці події патрульні затримали особу, поводилась вона неадекватно, мала явні ознаки алкогольного сп’яніння, а при затриманні чинила опір інспекторам. У руках молодик тримав кота, який на момент затримання не подавав ознак життя.

За вказаною адресою викликали слідчо-оперативну групу, всі обставини з’ясує слідство. Підозрюваному в жорстокому поводженні з тваринами загрожує кримінал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 10:06
треба було по ....бальніку надавати тим котом
лучани Показати IP 18 Жовтня 2016 10:11
Нормальна робота патрульних показала скільки придурків ходять навколо. Стара мусарні їх не помічала або сама доїла і відпускала.
ти до лучани Показати IP 19 Жовтня 2016 09:03
краще напишіть скіськи ці доблесні поліцейські затримали грабіжників, злодіїв і іншого роду злочинців а то новину знайшли п.......ц
Зайчик Показати IP 18 Жовтня 2016 10:12
Відправити на примусове лікування
Коза ностра Показати IP 18 Жовтня 2016 10:22
Після вчиненого, треба добряче відх...рити цього клієнта, щоб знав як це знущатись з тварин.
Гузь Показати IP 18 Жовтня 2016 10:22
Це я зробив
лучанка Показати IP 18 Жовтня 2016 10:27
Бывает ВЫЙДЕШЬ на УЛИЦУ и ... такое ЧУВСТВО , что именно СЕГОДНЯ ... в ДУРДОМЕ... АМНИСТИЯ ...
Рома Показати IP 18 Жовтня 2016 10:28
Як на мене то правильно зробив, що прибрав тварину з тротуару, інші б взагалі нічого б незробили! А патрульні молодці зразу піаряться, цікаво вони розуміють, що чим більше піаряться, тим більше показують, що їхня служба нікому не потрібна та неефективна!?))
Анонім до Рома Показати IP 18 Жовтня 2016 10:55
Ти д*рак, рома?!
Петро до Рома Показати IP 18 Жовтня 2016 21:21
Рома, а ти точно впевнений що ТИ саме не тварина, яку "хтось" обкурений (п'яний) "надумає" собі прибрати?От мені теж видається зайвим, що такі "тварини" на 2-х ногах живуть.
Я Показати IP 18 Жовтня 2016 10:29
Куди котиться цей світ...жорстокий світ(((
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 10:51
Деб*л садист!
11111 Показати IP 18 Жовтня 2016 11:28
а наша поліція тільки таких придурків і може затримати. А реальних бандитів їм не під силу.
Віктор Показати IP 18 Жовтня 2016 11:30
В АТО потрібні такі відванжні і холоднокрові герої.
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 11:51
Хоч би на лікування відправили. А то цього разу кіт, а на намтупний раз чиясь дитина під руку попаде?!(( А в якій школі він працював? Навряд чи це від спиртного, певно якісь наркотики(
Вася до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2016 14:07
А де взагалі написано що він працював в школі? Здалося? Це певно якісь наркотики(
Анонім до Вася Показати IP 19 Жовтня 2016 01:50
В якійсь із статей читала. Що працював вчителем в школі, п після того як зірвав тракрну церемонію в церкві в такому ж стані-його завльнили...
Вас Показати IP 18 Жовтня 2016 13:04
Думав то "авторитет" Кот
Читач Показати IP 18 Жовтня 2016 13:37
https://www.youtube.com/watch?v=rUxV6lX6PzU
Сара Показати IP 18 Жовтня 2016 14:08
А ще патрульні поліцейські зловили 70-річного пенсіонера, який на вулиці "душив вужика" )
Добродій Показати IP 18 Жовтня 2016 14:59
На передову
Петро Показати IP 18 Жовтня 2016 21:27
Шаріков: "А ми сьогодні котів душілі, душілі.." Може повернути "душітєля" ВЗАД, ("до мами" - звідки взявся)? як Шарікова?
адвокат Показати IP 19 Жовтня 2016 23:37
А чого всі впевненні, що цей д*біл задушив Кота??? А??? Як буха, ледь стояча на ногах людина могла зловити Кота??? Можливо кіт вже і був мертвий, він просто, хоч таки і жорстоко повівся з трупом.
Волинянин Показати IP 20 Жовтня 2016 18:36
Знаю особисто його,і просто в шоці....ніколи не міг подумати,що він здатний на таке.А ще й віруючий,і всім ходив лялякав про бога,і як треба жити.Скотиняка