USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Пентагон підтвердив, що Боїнг-777 збили з території РФ. ОНОВЛЕНО

17 Липня 2014 20:27
Згідно з даними Міністерства оборони США, пуск ракети, що збила Боїнг-777, був здійснений з території Російської Федерації.

Про це повідомив журналіст Еспресо.TV Артем Шевченко в ефірі програми "Репортажі та розслідування".

"Остання інформація: за даними Пентагону, пуск ракети був здійснений з території Російської Федерації", - сказав він.

Інформацію надали відразу з кількох джерел: із Пентагону, Центрального розвідувального управління та АНБ, - йдеться у сюжеті TBi.



Нагадаємо, літак Боїнг-777 малазійських авіаліній збили терористи в районі міста Торез Донецької області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Боголюбы Показати IP 17 Липня 2014 20:55
Как теперь Путин будет с Бразилии лететь?
баба параска до Боголюбы Показати IP 17 Липня 2014 21:25
Переживаеш за ботоксного?
Боголюбы до баба параска Показати IP 17 Липня 2014 21:34
Что мне за него переживать пусть кабаева переживает.
Оля Показати IP 17 Липня 2014 20:58
Нехай би арештували його там.
коля до Оля Показати IP 17 Липня 2014 21:31
З 'контрольним' у голову... Скільки людей у світі з полегшенням зітхнули б...
Лучанин Показати IP 17 Липня 2014 21:37
Путін подібний на шимпанзе з бомбою
лахматий будун Показати IP 17 Липня 2014 21:44
по ходу ботоксному тепер рай точно відміняється...
008 до лахматий будун Показати IP 18 Липня 2014 03:33
А він кабаеву ніколи і не світив. Цьому покидьку у пеклі вже давно прогули ставлять.
скільки можна Показати IP 17 Липня 2014 21:58
під міжнародний трибунал винних!
1221 Показати IP 17 Липня 2014 22:14
І по морді після роботи заробите.
ВОНО Показати IP 18 Липня 2014 06:59
Які українці наївні, аж сльоза невертається, вчать вас убогих, вчать, а ви всеодно не змінюєтесь.!!! Скоро зима Еуропі потрібно гріти своїх зажирілих жителів російським газом. Якійсь там літак з якимсь там простонароддям? Покричимо, порвем пейси кілька днів і благополучно забудем, Бо якщо не забудем то зимою буде значно більше проблем вже у нас - так думають вожді Еуропи, а якусь там папуасію під назвою Україна вони десь бачили.
Анонім Показати IP 18 Липня 2014 07:19
А Євроньюс каже що Пентагон відслідив пуск ракети з української території.
my_gift Показати IP 18 Липня 2014 10:08
Ну якщо США та ЄС і після цього не відреагують...
медведев Показати IP 19 Липня 2014 12:50
а вот Володя спит хорошо.. но человек он убийа !!