USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Під Луцьком приземлився військовий літак

14 Квітня 2014 12:40
Лучани, які мешкають неподалік колишнього військового аеродрому сьогодні, 14 квітня, стали свідками приземлення великого літака на місцеве летовище. Одразу поширилися найрізноманітніші чутки, включаючи також такі, що пов’язують сьогоднішнє приземлення літака з іноземним вторгненням в Україну.

Інформаційне агентство Волинські Новини звернулося за коментарем до Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України щодо надзвичайної події.

«Приземлення літака під Луцьком підтверджуємо. Це військово-транспортний літак Збройних сил України. Оскільки нині офіційно тривають навчання, то приліт і приземлення літака пов’язані з перевіркою переміщення військової техніки. Жодних інших коментарів надати не можу, оскільки це - закрита інформація», - заявив керівник регіональної прес-служби ЗСУ підполковник Володимир Скоростецький.

За станом на 12.45 годину літак покинув розташування військового аеродрому під Луцьком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:41
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:44
ти сам клоун -клон!
Хунта Показати IP 14 Квітня 2014 12:46
коментар було видалено
оля до Хунта Показати IP 14 Квітня 2014 14:03
1000000%.Їм вже не довго залишилось.
Анонім до оля Показати IP 14 Квітня 2014 14:14
*** нам немає чаго втікати! І ми нетакі криси як ви упирі які піджали хвости і сидять в ростові і витрачають вкрадені гроші на писак провокаторів!
війскомат Показати IP 14 Квітня 2014 12:46
Наших "мобілізованих гвардійців" на Схід перекинуть!:)
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:47
Сепаратисти нападають. Хоча ні Росіяни.
а может до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:48
коментар було видалено
помри до а может Показати IP 14 Квітня 2014 12:59
коментар було видалено
Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 12:54
коментар було видалено
вік до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:04
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 14 Квітня 2014 14:19
да вс*аці мали ваш мухосранськ ,забирайтесь зі своєю луганською і донецькою областю нафіг!ще бери з собою таких упирів в Європу ,в рашку там вас вже чекає ваш яник він вам покаже розквіт і процвітоння будете ішачити на ньго за кістку з його столу!туда вам і дорога!
путінцям Показати IP 14 Квітня 2014 13:07
судячи з російськомовних коментарів - підключилися кацапи з расєйской фєдєрацеї
турчинцям до путінцям Показати IP 14 Квітня 2014 14:06
коментар було видалено
Анонім до турчинцям Показати IP 14 Квітня 2014 14:22
коментар було видалено
Лу Лу Показати IP 14 Квітня 2014 16:24
Читаючи коменти росмовою провокаційного змісту, я дуже сумніваюсь, що їх пишуть мешканці рассєї. Може кілька кацапів з великого бодуна попали через яндекс на Волинські новини, але переважна більшість з них крім фєні і мата інших мов не знає, а отже і не прочитає те, що тут написано на сайті. Швидше це творіння місцевих полішуків.
Анонім до Лу Лу Показати IP 14 Квітня 2014 17:52
типу братів Кононовичів?
Горохівець Показати IP 14 Квітня 2014 18:17
Товстопузого генерала якогось привозив літак, не інакше. На це грошей хватає....
Корінний лучанин Показати IP 14 Квітня 2014 18:35
Цікаво, аж страшно стає, як місцеві мешканці швидко стають АБОРИГЕНАМИ, які вже дивуються великим літакам. Була колись АВІАЦІЯ, літаки літали і нікого це особливо не дивувало. Тепер - це як плітка в селі, щось побачив і нумо наввипередки, благо е чудо -звязок , "секретну" новину викладати скрізь де можна.