USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Під Верховною Радою – кількатисячний мітинг

23 Грудня 2014 12:05
Мітингувальники, серед яких і представники профспілок, виступають проти скорочення соцвидатків і "банківського свавілля", - передає УНН.

Близько тисячі людей організували акцію протесту біля будівлі Верховної Ради, серед них і представники різних профспілок України.

Вони розташувалися також на проїжджій частині вулиці Грушевського напроти будівлі парламенту, тому на вулиці Грушевського на відрізку від Шовковичної до Липської проїхати неможливо.

Протестувальники вийшли з різними вимогами: проти скорочення соцвидатків, приватизації об'єктів держвласності, "банківського свавілля".

Учасники акції тримають у руках національні прапори, прапори профспілкових організацій, "кредитного Майдану", а також плакати, на яких написані вимоги протестувальників. Акція відбувається мирно.

Будівля парламенту посилено охороняється правоохоронцями.

Як повідомлялося, Федерація профспілок України вимагає від Яценюка терміново зустрітися з її представниками. В іншому випадку профспілки проведуть 23 грудня в Києві всеукраїнську акцію протесту. На думку профспілок, програма нового Кабміну спрямована на перетворення працюючих людей у бідняків і прохачів держдопомоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
політ Показати IP 23 Грудня 2014 12:23
Це акції - політичне замовлення. Безтолкових партій видно неозброєним оком.
екскурсовод до політ Показати IP 23 Грудня 2014 17:55
Я це вже десь бачив рік назад :) !
інга Показати IP 23 Грудня 2014 12:25
О нарешті почало доходити, що життя все "гавнішає та гавнішає" - а то "банду геть, владу геть, ригів геть" - а чи дійсно рік назад було так хюрово жити, чи так долар ріс, бензин так ріс, до Європи дорого було поїхати коли євро було по 10 - а зараз по 25 саме то - зато може на візі колись вдасться зекономити 35 Євро. Ото вже дійсно революція ГІДНОСТІ. Отримуєш платіжку за квартиру, заливаєш в бак 10 літрів, купуєш на тиждень харчів - а далі - як у пісні "сосни, сосни....". І дореі чому ж стільки міліції - то ж мирний мітинг, чи може в нас буде скоро дубль 2 у виконанні "коаліції" і ""Диктаторські закони 16 січня " знову будуть у тренді??????
BaciK до інга Показати IP 23 Грудня 2014 12:40
пізно, в цей раз солдатиків палити буде криміналом, правда рік назад це було подвигом
Боголюбы до BaciK Показати IP 23 Грудня 2014 15:58
А солдатики все теже из народа.
Боголюбы до інга Показати IP 23 Грудня 2014 16:01
Говорите Янык обкрадывал народ. У меня зп была при нем 1500 у.е. а сейчас еще год не прошел, на тойже работе 600 у.е. Вопрос кто обворовал народ?
Merry Christmas, Ho Показати IP 23 Грудня 2014 12:33
сарказм - "це все путінські агенти, не хочуть, гади, в злиднях потерпати"
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 12:45
Все правильно. Нема чого за рахунок народу долати "кризу", яку теперішня влада і зробила. Безоплатну медицину зась, освіту також, пенсії та зарплати заморозити, у дитсадках та школах платне харчування, всюди тільки і чути скоротити та заморозити. А де про олігархів ? У Франції Оланд коли прийшов до влади, підняв податки для самих багатих. Так дехто з них навіть з країни виїхав, щоб не платити. А у нас чергове покращення ? Вони для цього в інтернеті пропозиції уряду і вивісили, щоб побачити реакцію громадян. Змовчать - значить будуть втілювати у життя.
лучанин Показати IP 23 Грудня 2014 12:50
Померзнутьотрошки і розійдуться ,а ні то розженуть кого посадять,на третій майдан госдеп зараз грошей не дасть, всіх протестувальників оголосять ворогами нації і агентами путіна
СЕРГІЙ Показати IP 23 Грудня 2014 12:51
САВЧЕНКО НАДІЯ КИЯНКА ОСВІТА ВИЩА ВІЙСЬКОВА ЛЬОТЧИК БУЛА В ІРАКУ НА ВІЙНІ СЛУЖИЛА В ДЕСАНТНИХ ВІЙСЬКАХ БУЛА В АТО В БАТАЛЬЙОНІ АЙДАР МАЄ ОРДЕН ЗА МУЖНІСТЬ 3 СТУПЕНЯ ЧЛЕН ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБЄДНАННЯ БАТЬКІВЩИНА НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ 8 СКЛИКАННЯ ВІЙСЬКОВИЙ ВЯЗЕНЬ ПОЛІТВЯЗНЬ ГОЛОДУЄ ЩОБ ЗВІЛЬНИЛИ З ПОЛОНУ НЕЇ РОСІЯ БУДЕ НЕЗАКОНО УТРИМУВАТИ ДО 13 ЛЮТОГО 2015 РОКУ . ГЕРОЙ УКРАЇНИ .ВІРА САВЧЕНКО КИЯНКА ОСВІТА ВИЩА АРХІТЕКТОР БУЛА НА ЄВРОМАЙДАНІ В КИЄВІ В ЗОНІ АТО ВОЛОНТЕР БУЛА СУТКИ В ПОЛ ОНІ В СЕПАРАТИСТІВ ЗВІЛЬНЕНА З ПОЛОНУ 2014 КАНДИДАТ В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ВИСУНУТА ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ОБЄДНАННЯМ БАТЬКІВЩИНА 98 КИЇВСЬКИЙ МАЖОРИТАРНИЙ ОКРУГ ЗАНЯЛА 3 МІСЦЕ . ДО ВЛАДИ НЕ ТРЕБА ЧЛЕНІВ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ КОМУНІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ ТА УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР ТА ЇХ ЕКС ЧЛЕНИ ПОТРІБНА ЛЮСТРАЦІЯ ВЛАДИ ВСІХ РІВНІВ СУДДІВ ПРОКУРОРІВ ВРАЧІВ ХАБАРНИКІВ ВЧИТЕЛІ ВРАЧІ ПЕНСІОНЕР НА ПЕНСІЮ МОЛОДИМ МІСЦЕ. 2015 РІК ПРИЗОВ В АРМІЮ В КОГО ВИЩА ОСВІТА 1 РІК В КОГО НЕМАЄ 1.5 РОКУ З 20-27 БУДУТЬ БРАТЬ ДА ХАЙ ВОНИ В АРМІЇ СОЛДАТ ОДІНУТЬ ФОРМУ БЕРЦИ НАГОДУЮТЬ НОРМАЛЬНО ПОБОРУТЬ ДІДОВЩИНУ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ НОРМАЛЬНИМИ УМОВАМИ. А ВЧИТЕЛЯМ ЗА КЛАС НЕ КЕРІВНИЦТВО ЗА КЛАС ЗА ПЕРЕВІРКУ ЗОШИТІВ ДОПЛАТУ ЗНІМАТЬ НЕ ПОТРІБНО А ТО В ШКОЛАХ БУДЕ БЕЗЛАД І ЗОШИТИ ПЕРЕВІРЯТЬ ПОГАНО БУДУТЬ. НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ 2015 РОКУ ДО ВЛАДИ ПОТРІБНО ЯКІ МАЮТЬ ВИЩУ ОСВІТУ ВІЙСЬКОВУ КАФЕДРУ СЛУЖИЛИ В АРМІЇ БУЛИ НА ЄВРОМАЙДАНІ САМООБОРОНА В ЗОНІ АТО ВОЛОНТЕРИ ЛЮСТРАТОРИ ЯКІ ВОЛОДІЮТЬ ДЕКІЛЬКОМА ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ КОМЮТЕРОМ ПРАВОСЛАВНОЇ ВІРИ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ . НОВІ ЛЮДИ-НОВА ВЛАДА. А ЛЮДЯМ ХАЙ ПІДВИЩАТЬ ЗАРПЛАТУ МІНІМАЛЬНУ А ТО В УКРАЇНІ ІНФЛЯЦІЯ А ЗА 1200 ГРИВЕНЬ НЕ ПРОЖИВЕШ.
kruk до СЕРГІЙ Показати IP 23 Грудня 2014 13:21
Ти чого розкричався? Caps Lock залип?
екскурсовод до СЕРГІЙ Показати IP 23 Грудня 2014 17:58
коментар було видалено
віктор Показати IP 23 Грудня 2014 12:58
а регіонали ще багато грошей мають раз організували таку кількість людей...звеніть увагу що написи біло-сині...на який час їм накрадених грошей вистачить?
гошка Показати IP 23 Грудня 2014 13:27
на нас економлять а самі на свої авта по 40 тис грн колесо купляє а у рік в тіні нак нафтогазу крутиться 700 млн дол додойте сюда всякі тендерні закупівлі плюс різногом роду відкати хабарі і т д і що ми маєм.......................
Анонім Показати IP 23 Грудня 2014 14:55
Підприємці оптова торгівля була 2 група тепер 3, а це треба платити 5% з обороту. Транспортні витрати и залишиться дуля треба закриватись
доброзичливий Показати IP 23 Грудня 2014 16:28
А навіщо депутатів охороняти? Хай відчують, як це з народом віч-на-віч...
О Показати IP 23 Грудня 2014 18:09
Спіртзавод повезли теж. Дали прапор свободи, пару зривень і вперед. Чого ж рік тому не їздили продажні людішки?
свидомий до О Показати IP 24 Грудня 2014 23:06