USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Як підпалили авто депутата міськради. ПОДРОБИЦІ

24 Березня 2014 10:43
Правоохоронці розглядають версію, що автомобіль депутата міської ради Луцька таки підпалили. Тобто інцидент – дія умисна.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла речниця волинської міліції Оксана Блищик. Нагадаємо, у дворі Волинської обласної друкарні зайнялося й частково згоріло авто депутата Луцької міської ради 35-річного Романа Бондарука. Сталося це близько 5 ранку, 24 березня, тоді у дворі пролунав вибух.

24-річна лучанка Мирослава стала свідком події. «Сьогодні ми з подругою бачили, як в 4.40-5.00 ранку по проспекту Волі, 27, на стоянці, що поруч із магазином, загорілася машина. Ми йшли по вулиці Коперника. У цей час почули сильний «хлопок». Спочатку подумали, що це – феєрверки. Але коли придивились уважніше, побачили густий дим.

Я і подруга побігли туди, аби побачити, що ж трапилося насправді. Дивимося – на балкони повиходили люди.

Почули крик: «Викликайте пожежну!». Тоді й побачили, що горить автомобіль. Машина зайнялась спереду. Ми викликали пожежну, а подруга запитала у сторожа, чи є пісок або вода, щоб хоч якось загасити пожежу. Адреналін, шок…

Власника ми уже не застали, утім дочекалися дві спецмашини пожежників. Був і один представник із Самооборони. Як він там з’явився - невідомо. На мою думку, це – точно підпал, оскільки зі слів мешканців будинку, біля машини «крутився» якийсь чоловік», - прокоментувала пожежу дівчина.

Зі слів правоохоронців, про подію міліцію повідомили рятувальники. На місце виїхала слідчо-оперативна група та керівники МВС. Поки що, розповіла Оксана Блищик, у зв'язку з інцидентом розглядають версію відкриття кримінального провадження згідно зі статею 194 – умисне знищення та пошкодження майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Коссман Показати IP 24 Березня 2014 10:54
Крутився чоловік з самооборони. Так це Самооборона або Правий Сектор і підпалили.
Олег Показати IP 24 Березня 2014 11:00
А в нас зазвичай так: о 5 ранку "свідки" просто толпами ходять!
Andros Показати IP 24 Березня 2014 11:04
Депутати мають їздити на велосипедах або пішки. В крайньому випадку на автомобілі українскього виробництва! А лєксусами тільки людей провокують.
Фолиаз Показати IP 24 Березня 2014 11:05
Це Фикс .Це проделки Фикса....
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 11:09
як сказала "пані" соколовська щодо вбитої міськрадівською зупинкою жінку - "ЦЕ ВІТЕР ВИНЕН..." а тут "ВОГОНЬ ВИНЕН"...
а може Показати IP 24 Березня 2014 11:21
то нова органiзацiя? Автопiдпал
Лучанка Показати IP 24 Березня 2014 11:33
А що дівчата там робили о такій порі? Може працювали??
))) до Лучанка Показати IP 24 Березня 2014 12:25
не твоя собача справа. сиди і працюй.
правдолюб Показати IP 24 Березня 2014 11:37
Питання,коли була куплена "дешева" дуже машина??
петя Показати IP 24 Березня 2014 12:10
чому на фото сніг?
Анонім до петя Показати IP 24 Березня 2014 12:14
то не сніг,топіна з пожежноі
сос Показати IP 24 Березня 2014 12:15
Це помста провладної партії за правду про бездіяльність мера?
читач Показати IP 24 Березня 2014 12:16
Заслужив - то ж і спалили.
Лучани Показати IP 24 Березня 2014 12:27
Це останнє пропередження: ВЕРНИ КРЕДИТ))))))))))
Феміда Показати IP 24 Березня 2014 14:07
Бог шельму мітить! Цей обранець ще отримає справедиливий суд, а автомобіль не варто було палити, краще конфіскувати - продати - гроші передати у місцевий бюджет
Іванич Показати IP 24 Березня 2014 15:46
Гнати тих корупціонерів в шию.Напевно -Виноват.
Українець Показати IP 24 Березня 2014 21:19
Нова відзнака для правого сектору і інших сектантських груп Герой Кримської Війни, За Героізм при поджоге.