USD 27.8 28.05
  • USD 27.8 28.05
  • EUR 32.6 32.88
  • PLN 7.5 7.65

Підприємці під «Ювантом» захищалися від виконавчої служби «Камазом». ФОТО

Підприємці торгово-пішохідного ряду між вулицями Кравчука та Карпенка-Карого на Завокзальному ринку у Луцьку 16 серпня перегородили прохід між вулицями Карпенка-Карого та Конякіна вантажними автівками.

До переходу прийшли державні виконавці, які намагалися виконати рішення суду - звільнити торгові площі від контейнерів декількох підприємців. Проте, як коментують підприємці, виконавці не пояснили, що означає поняття «торгова площа», тому з таким рішенням не погоджуються.
Так як доступ до торгових площ був перекритий, то виконати рішення суду не вдалося, про що держслужбовці і склали акт.Нагадаємо, що ще 21 червня 2010 року виконавці повинні були демонтувати контейнери двох підприємців аби повернути ПФ «Скорпіон сервіс» торгові площі згідно з рішенням Господарського суду Волинської області та постановами Львівського апеляційного господарського суду і Вищого господарського суду.

Тоді цього також не вдалося зробити, так як підприємці оголосили відвід службі через недовіру.
Загрузка...
Коментарів: 27
DexterKiller Показати IP 16 Серпня 2010 11:39
цікаво якого року ці фото, адже даху над цим рядом вже давно НЕМАЄ))))))
Віктор до DexterKiller Показати IP 16 Серпня 2010 11:50
Дах якраз підприємці недавно знову змонтували, так як одна сторона ряду все таки має право оренди
Олександр Показати IP 16 Серпня 2010 11:47
Дах є, новий спорудили! Бачив сам особисто тиждень тому!
Mirna Показати IP 16 Серпня 2010 11:54
вчора там була. дах є. я аж здивувалась, бо давно не була там. ;)
mrSmith Показати IP 16 Серпня 2010 12:31
ага швидко зробили ))
Олександр Показати IP 16 Серпня 2010 12:36
Дах є, а ось "Кришу" просять в президента. Молодці.
DexterKiller до Олександр Показати IP 16 Серпня 2010 15:44
))))) В президента не випросять, як би не хотіли)))
Обурений Показати IP 16 Серпня 2010 13:02
Який жах. Позор №1 державні виконавці - демонстрація повної імпотенції, як це немогти рішення суду виконати, а хто тоді може. Соромно за таку службу судових приставів. Позор №2 - чому міліція не допомогає виконувати судові рішення. Чому не реагує на осіб які відкрито, багаторазово і безсоромно вчиняють дії які підривають авторитет судової влади і авторитет державних органів. Позор №3 - чому органи прокуратури не порушщують кримінальні справи проти осіб які свідомо невиконують судових рішень. Позор №4 - шановні підприємці, ви зараз не свої права захищаєте, ви позорите Україну і цілому, і її ситему правосуддя зокрема. Своїми діями ви не з Токарським боретесь. Боротись треба в суді. А коли рішення вже набуло чинності, ви виступаєте проти держави в цілому (рішення суду ухвалюється іменем України). Ви вчиняєте злочин. Ви зухвало, багаторазово і відкрито плюєте на загальноприйняті норми поведінки. Який жах. Невже не буде краю цьому безладу.
Exaboto до Обурений Показати IP 16 Серпня 2010 14:00
Цілком підтримую. Моя думка - вночі бульдозером приїхатись по тих рядах і не морочити голову собі.
Vasulko до Exaboto Показати IP 16 Серпня 2010 14:41
А ось і хор Токарського появився.."многія літа ..."+ "страстние любители бульдозерів та ментовських дубінок"-мечтать не вредно.
Exaboto до Vasulko Показати IP 16 Серпня 2010 15:58
Ти що вже забув попередню розмову? Те що ти ідіот давно вже зрозуміло. - "Хоч любий юрист знає"люба продажа знищує оренду"". школьнік недоучений. Забирай халабуду яку твої батьки купили за ціною 2-х кімнатної квартири, і вали з чужої землі недоумок. У нас можна себе поводити як заманеться, якщо це не суперечить закону України. Хор Токарського... вася, невже ти такий тупоголовий, що вважаєш, якщо я не підтримую ваше незаконне збіговисько, то обовязково за Токарського ? :)
Vasulko до Exaboto Показати IP 16 Серпня 2010 17:17
Дуже запущений випадок з цим Exaboto .Судячи з лексикону,вас навіть 6-а школа не виппустила б."У нас можна себе поводити як заманеться"-це ваше кредо?Воно й видно.А шефа свого-вась васьовича-зря паплюжиш.Р.С ви всеж таки поцікавтесь своїм IQ
Exaboto до Vasulko Показати IP 16 Серпня 2010 20:48
Ні, це не моє кредо. З твого боку глянути, так тут Токарський шеф у всіх крім тебе.
))) Показати IP 16 Серпня 2010 14:15
до них дійде колись, що вони сидять на чужій власності?
Vasulko Показати IP 16 Серпня 2010 14:32
Так,це справді жах-це тільки в нашій Україні так можна себе поводити,як п.Токарський-по договору оренда магазинів підприємцями-насправді всі їх продав поціні 2-х кімнатної квартири в 2001р.-8000-10000дол.та й ще місячну оренду сплачували до 200дол.Хоч любий юрист знає"люба продажа знищує оренду"-але тільки не в нас.І що отримувало місто і куди дивилася прокуратура-то є великий секрет.А рішення суду-приклад судовї казуїстики-"звільнити торгову площу"-ітому так все виходить...А про знесення магазинів підприємців в рішенні нічого НЕМАЄ.А половина ряду вже уклали договір з містом на 5 р. на черзі друга половина-так що не потрібно стільки гнилого пафосу з цим питанням-звичайна продажність судів ...
Олександр Показати IP 16 Серпня 2010 15:26
Шановні, уявіть собі таку картину: я поставлю дерев'яний сортир, розміром 4х5 м, десь візьму документи на нього, що я його законно придбав і буду кричати, що земля під моїм сортиром вже моя, адже ж він (сортир) стоїть тут вже давно. І оренду я сплачую. І єдиний податок. Так і роблять наші працелюбні "базарники". А як же вони себе жаліють, така важка робота: купив - продав - різниця на карман! Ой як важко. Краще б щось робили (виготовляли), але ж ні. Простіже ж просто перепродати! Питання Юванта, ринків і т. п. дуже просто вирішується: приходить інвестор, який бере 20 гектарів землі, можна й під Луцьком, будує щось на зразок Там-Таму або Нової лінії, робить гіпермаркет одягу, взуття (бажано якісного з Європи), ставить адекватні Європейські ціни, які значно нижчі турецького якісного барахла і питання ринків і т. п. просто знімається сама собою. За три роки їх просто не стане! Ось і вся мудрість!
муся Показати IP 16 Серпня 2010 15:35
Та від кого вони там захищалися,чистий заказняк про "бідних" та "знедолених"!Хотіли б знести,ніякий КаМАЗ не допоміг.Дехто сШИБАє на бурячки,ще й потішається-чужими руками конкурента приберу.Ой,не довго вже залишилось,ой,не довго!
Василий Показати IP 16 Серпня 2010 15:51
Мне очень жаль предпринимателей с Варшавки. Они много сил потратили и теперь у них там нормальный бизнесс который кормит их семьи. В основном в этом ряду люди не очень богатые. Ну скажем нормально стоящие на ногах. Этому большинству по большому счету все равно где торговать. Но есть правда среди них и очень богатые (например Пасечник), вот они как никто другой заинтересованы в продолжении противостояния. Им выгодно. Они умудряются зарабатывать на своих более бедных коллегах. Жаль, что многие не замечают очевидного. Все равно, я думаю что все будет хорошо (правда непонятно кому будет хорошо).
Vasulko до Василий Показати IP 16 Серпня 2010 17:31
"Разделяй и властвуй"-досить непогана спроба,але дуже вже грубо-тоньше надо,тоньше Василий (васильевич?)
Василий до Vasulko Показати IP 16 Серпня 2010 17:46
Вообще-то, Vasulko, Сергеевич. Думаю, что не нужно всех мерять по себе. По Вашему выходит - обмани и властвуй. Или - виновны другие, это все завистники и наветчики, очернить меня хотят. Своя голова должна быть. Думаю, побратимы по борьбе с Токарским давно уже задумались, а зачем нам это, чем все окончиться, кто обогатился за наш счет...
))) Показати IP 16 Серпня 2010 16:56
хтось мені скаже, які накрутки на товар на тому ряду? ми колись охрєнєлі, коли побачили банальний круг для плавання, якому красна ціна - десятка, у Юванті - за 35 грн, а на ряду славнозвісному - пардон, за 50 ))) коли таке бачу, спадає на думку: а хоч би Яник з Яничем і трахнули цей малеееенький та сереееедненький бізнес. Бо до людей не доходить, що вони надовбують таким макаром винятково самі себе.
VSC до ))) Показати IP 17 Серпня 2010 09:36
Мы в налоговой сидим, или в ментуре? Если Янык с Яничем трахнут наш маленький-средненький бизнес, вы шакалы с чего кормится будете? (Я не с варшавки, я из бизнеса.)
rusych Показати IP 17 Серпня 2010 12:08
Я б розігнав цей ринок тільки з однієї причини - вони зажралися! те що ціни захмарні - це ще не все. базар починає працювати в 10.00. а в 15.00 вже нікого застати не можна! Я як працююча людина коли маю щось купити тут? Для прикладу ринок "північний" працює влітку до 20.00, взимку до 18.00-19.00! Розігнати Варшавський! Нехай навчаться поваги до покупців, а тоді кіоски ставлять!
Перехожий Показати IP 17 Серпня 2010 13:17
Я теж проти базару. Кого там жаліти7 Ці бариги наживались на людях і коли торгували на розкладушках, і коли зараз в своїх павільонах. Це ж смішно, брати сток по 50 грн. і продавати по 500. Це ви називаєте бізнесом? А може ще ті шмотки, що привозять з Одеси за копійки і теж продають за сотні грн. теж бізнес? Кого тут захищати? Вони платять єдиний податок, такі бідні-нещасні Брєд! В Юванті ціни не кращі, бо там оренда захмарна, тай товар анологічний. Отже, поки буде попит на цей мотлох - то й буде стояти той базар. Про це можна багато говорити, але тема зовсім друга. Як працює виконавча служба! І чому базарники так завжди добре підготовлені до приходу виконавців?
МАрия Показати IP 17 Серпня 2010 15:17
Ну, якщо там все дороге, то купляйте в магазинах-вони працюють довго..
Лучанин Показати IP 17 Серпня 2010 20:57
Ага бідові . Пасічник їхній головний баламут доміну відгрохав на 700 м.кв http://www.picashare.com/pictures/54cd7b76bfaf850c086ad3634205e866.jpg
Vasulko до Лучанин Показати IP 18 Серпня 2010 09:22
Все таки символом украї нської нації має бути ЖАБА.Р.С А деж фото скромної хатинки п.Токарського?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.

Система Orphus
Яндекс.Метрика
Ukr.net: Автобазар http://avtosale.ua/. Свіжі новини України і світу в режимі реального часу на Укр.нет. Фільми в кінотеатрах на KINOafisha.ua. Телепрограма на TVgid.ua.