USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Поблизу Луцька – ДТП: жінка в'їхала у стовп

22 Травня 2016 00:07
Поблизу Луцька жінка на автомобілі Volkswagen в'їхала у стовп.

Про це повідомляє Сергій Рижков у мережі Фейсбук.

ДТП трапилася у селі Піддубці пізно ввечері 21 травня.

Жінка, яка була за кермом, намагалася втекти, погрожувала братом-прокурором. Але люди викликали поліцію. Патрульні оформили ДТП.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що 21 травня у Луцьку маршрутка №47 в’їхала в стовп зовнішньої реклами і збила його. Стовп упав на маршрутку з людьми.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Вася Показати IP 22 Травня 2016 00:21
Щось сьогодні стовпи часто через дорогу перебігають. Видно до дощу...
Вася Показати IP 22 Травня 2016 07:40
Піддубці то вже Луцький район, що патрульна поліція Луцька там робить? гроші "калимить"! До сказаного, патрулі 0623 та 0624 помічені в отриманні хабарів, самооборона в курсі? чи в "темі"!
777 до Вася Показати IP 22 Травня 2016 10:22
то це ти брат прокурор?
А до Вася Показати IP 22 Травня 2016 10:50
А як Ви думаєте? Їсти всі хочуть, і не просто хліб з маслом, а й з ікрою.
ти би знав до Вася Показати IP 22 Травня 2016 11:01
що вже давно цю трасу патрулює нова поліція!
ххх до Вася Показати IP 22 Травня 2016 11:11
Надай докази отримання хабарів даними поліцейськими. А в іншому випадку це "оббріхування". До речі за це в нас адмін відповідальність є, за що в судовому порядку з тебе , якщо це не правда, мають стягнути штраф і моральну шкоду на користь потерпілих і плюс твоє публічне спростування і вибачення.
Перехожий до Вася Показати IP 23 Травня 2016 11:00
Подейкують, за луцьком п*яному обійдеться зустріч в 1,5 тисячі грн. Це не ствердження, просто чулося...
хі-хі Показати IP 22 Травня 2016 08:56
авто купить нове... втікала ... як курка ))) а брат все порішає
п до хі-хі Показати IP 20 Липня 2016 09:42
Це ти стояв чи стояла як корова п'яна
патрулі 0623 та 0624 Показати IP 22 Травня 2016 09:53
А шо. Ми нє таки як всі?
До Вася Показати IP 22 Травня 2016 11:21
ти такий "розумний"-аж страшно! То виріши питання щоб поліція чергувала біля КОЖНОГО куща!
Иван Показати IP 22 Травня 2016 18:15
Слава Україні Та полиция нечиво не делает толку их поставили не можна нармально на мотцику поїздить Полиция Не чо не делает тока Говорить штрах а там с 50 гр и всо
василь Показати IP 22 Травня 2016 21:11
та поліція ніфіга не робить крім того,що штрафує неправильних парковщиків та пішоходів,краще б траси патрулювали,куча пяних їздить...
Иван до василь Показати IP 23 Травня 2016 23:32
ВО ВО
ооо Показати IP 24 Травня 2016 09:26
Шановні українці та кожен з вас неодноразово їздив пяним, Порушував пдр, а потім даішникам самі ж пропонуаали бабло а після цього обсира..ли ментів за те що вони від вас це бабло брали. Ми такий народ заздрісний і бачимо лише когось і не бачимо себе. А подивись на себе і хватить з тебе
л Показати IP 1 Червня 2016 23:53
Був на місці події жінка не втікала і нікому не погрожувала. Пяна не була.
Іван до л Показати IP 14 Червня 2016 20:14
слиш ти там не бил як би бил видимо ти слипой иди учки купи потім говори
j до Іван Показати IP 14 Липня 2016 22:47
Ти друже спочатку без помилок писали навчися, а тоді рот відкривай
піддублянин до л Показати IP 14 Липня 2016 22:52
Зато пів села було п'яного і щоб людині допомогти репетували, машину спалити хотіли. Всі п'яні все пянота одна.
Володька Показати IP 19 Червня 2016 13:10
Текст повідомлення ви водій фольксвагена непереживайте і незвертайте уваги на пяних односельчан. Тримайтесь там .