USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Поблизу Луцька згорів «Лексус»

28 Червня 2014 13:35
Двоє невідомих осіб спалили автомобіль "Lexus", який належить Олені Леоновій, дружині Володимира Пащенка, який називає себе громадським діячем.

Інцидент трапився у селі Зміїнець Луцького району близько 4 ранку в суботу, 28 червня, інформує ВолиньPost.

Зі слів однієї із сусідок, двоє молодиків приїхали на місце на скутері чорного кольору із помаранчевими смугами. Вони певний час вичікували, "придивлялися".

Зі слів самого Володимира Пащенка, близько 4:00 він почув звук сигналізації автомобіля, вибіг та намагався погасити машину вогнегасником. Пояснює, що цього не вдалося зробити, бо сильно горіли передні колеса, які, очевидно "чимось облили".Громадський діяч Володимир Пащенко впевнений, що інцидент пов'язаний із його активною діяльністю, через що весь час страждає дружина.

Мовляв, під час подій Євромайдану правоохоронні органи переслідували його дружину, звинувачуючи в організації схеми відмивання коштів через очолюване нею підприємство. Але справу закрили.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини раніше, 24 березня цього року підпалили авто депутату Луцької міської ради Роману Бондаруку. Одна із головних версій підпалу автівки – діло рук колекторів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
екскурсовод Показати IP 28 Червня 2014 13:37
коментар було видалено
дідо до екскурсовод Показати IP 28 Червня 2014 13:40
Сепаратист , не радій. Авто повністю застраховано, так що скоро куплять новий лексус.Облом ?
екскурсовод до дідо Показати IP 28 Червня 2014 13:47
коментар було видалено
все бачу до дідо Показати IP 28 Червня 2014 13:55
Назви хоч одну страхову компанію яка покриє підпал? У пащенків одна страховка - збираєм гроші то на майдан то на армію то ще на щось, а потім купляють собі лєксуси, як от данильчукі наприклад. дідо, ти тут тролиш бо теж хоч на лєксус заробити???
Толя до все бачу Показати IP 28 Червня 2014 21:58
автівка куплена задовго до Майдану. які ви всі заздрісні нікчемні людці. вам не в європу дорога, а на Колиму. бидло одним словом.
впірьод до екскурсовод Показати IP 28 Червня 2014 19:24
коментар було видалено
дідо Показати IP 28 Червня 2014 13:37
Вчора українські патріоти прийшли в міліцію вигнати оборотнів, а сьогодні горять автівки в патріотів.Чиновницько-міліцейська мафія не хоче звільняти Волинь.
Лучанин Показати IP 28 Червня 2014 13:39
Ну.. Прості люди на лехусах не їздять - за прості образи машини не палять.. Так що немає диму без вогню. А як воно там дійсно - нехай розбираються ті, хто за це гроші з казни отримує
дідо до Лучанин Показати IP 28 Червня 2014 13:42
Ці люди працюють у приватному бізнесі давно, так що заробили собі чесно. А не міліціонер з окладом 5 тисяч грн на годинник вартістю 12 тисяч євро.
Алла Пугачова до дідо Показати IP 28 Червня 2014 13:55
То лі єщо будет ойойой...
бока до Алла Пугачова Показати IP 28 Червня 2014 17:42
майдани боком вилазять...
Параска до дідо Показати IP 5 Серпня 2014 22:46
Вони обдурюють людей. Наймають працювати у свій спорткомплекс без трудової книжки, а через 2 місяці викидають на вулицю без копійки. Це непоодинокі випадки. Ганьдьба таким діячам! Прикрили дупу Майданом!
льоня Показати IP 28 Червня 2014 13:58
де гроші мають ще й дружинам покупляти автівки то так ії і треба багаті теж плачуть хай радіє що страховка нову дасть
Анонім до льоня Показати IP 28 Червня 2014 14:04
незавидуй, це великий гріх
чему до Анонім Показати IP 28 Червня 2014 17:43
чему тут завидовать?
Самогонщик Показати IP 28 Червня 2014 14:09
коментар було видалено
Данельчук Красава Показати IP 28 Червня 2014 14:38
Данельчук Красава, Решил уходя спалить Все мосты, неужеле так обидели?
Анонім Показати IP 28 Червня 2014 14:43
Це ненормально!!! Палити чи нищити майно . Це приватна власність. Це право має бути захищеним, а ті хто думає по- іншому хай сам попробує щось зробити своїми руками в першу чергу для себе, для своїх дітей . Хай вичистить під' їзд , наведе лад в себе біля дому , зробить щось красиве для себе в першу чергу і навчиться радіти . А у Пащенків можна повчитись . Втрата авто- шкода. Але вони від цього стануть міцнішими. Тримайтесь!
Анонім до Анонім Показати IP 28 Червня 2014 14:51
а нищити Данильчуком державне майно, тобто установу УМВС на Винниченка ... це нормально????
дідо до Анонім Показати IP 28 Червня 2014 15:00
На ремонт управи потрачено 2 мільйони гривень. це при тому,що міліція жаліється на недофінансування. Це когось нагнули і рекетов вибили ремонт. Прокуратури повинна розібратися .хто фінансував ремонт.
бабо до дідо Показати IP 28 Червня 2014 15:20
Так само прокуратура нехай розбереться звідки бабоси на лексус, чи не від приховування податків державі!От тоді буде чесно!
Ленка до бабо Показати IP 28 Червня 2014 21:49
коментар було видалено
Кіра до бабо Показати IP 28 Червня 2014 22:03
ти подивися на маєтки гіля, невірця та інших прокурорських та заткнися. пащенко проти них голитьба.
бабуня до Кіра Показати IP 28 Червня 2014 22:39
Заткнись сама. Якщо людина позиціонує себе як патріота своєї держави і свою ж державу обдурює то це не патріот а хапуга. А за маєтки прокурорські- підтримую.
майдан до Анонім Показати IP 28 Червня 2014 17:44
коментар було видалено
Жаба Показати IP 28 Червня 2014 16:20
Ех люди люди, зелена жаба вас зжирає...
інфузорія Показати IP 28 Червня 2014 16:35
фу, аж бридко читати! "прості люди на лексусах не іздять"... то ставай "непростим", іди працюй, заробляй. а не вистачає таланту заробити - кради. а не сиди дупою перед компом і не ний!!!
Лучанин до інфузорія Показати IP 28 Червня 2014 17:29
А ти, товаріщ/шка - звідки знаєш чи простий я)? Якщо заробив чесно - тоді достойний мати! І так - я проти того, щоби отак по-підлому виражати свою не згоду - нищити майно. Та й взагалі - беручи до уваги наш постсовковий менталітет - у нас крузаки купують обділені інтелектом "ділки" продавши квартирку покійної бабці)) А якщо одноклітинним доступно пояснити - то такі злочини по мотивації дуже прості - або серйозна особиста неприязнь (тоді постраждалі чудово знають хто і за що) - або організована злочинність (паліїв зі слів свідків було двоє) - в другому випадку дяді в погонах в лице знаються і знають з кого зі "смотрящих" спитати, якщо є бажання спитати, звісно)
приближені Показати IP 28 Червня 2014 19:12
коментар було видалено
люди! Показати IP 28 Червня 2014 20:05
піар піар і ще раз піар)))))
Я Показати IP 28 Червня 2014 20:35
Таких громадських діячів потрібно в шию гнати не за такіх людей люди на майдані стояли ....
Адвокат до Я Показати IP 28 Червня 2014 21:38
такі як ти вміють тільки язиком плескати
Толя до Я Показати IP 28 Червня 2014 21:54
на відміну від тебе Пащенко їздив у Київ на Майдан і у Луцьку не сидів у теплій норі, як та криса затролена, котра ллє бруд навколо і боїться своєї тіні.
Ресторатор Показати IP 28 Червня 2014 20:53
коментар було видалено
ВІталій TV Показати IP 28 Червня 2014 21:45
Подружжя Пащенків нормальні порядні люди, котрі вміють працювати і заробляти. А те що Володимир має громадянську позицію і висловлює її відкрито заслуговує тільки повагу. Більшість дописувачів, котрі поняття особливо немають, як це працювати головою і руками 7 днів на тиждень - щоб мати нормальний рівень життя, можуть тільки лити бруд на всіх навколо, особливо коли думають що їх ніхто не знайде і не спитає за це. Бог все бачить - кара не минуча!
Параска до ВІталій TV Показати IP 5 Серпня 2014 22:50
Ви дуже помиляєтесь, Вони не порядні люди. Знаю з досвіду. Вони заробляють гроші на тому, що не виплдачують своїм працівникам зарплату і викидають потім їх на вулицю...
Я Показати IP 28 Червня 2014 21:58
А ще.
АГА Показати IP 28 Червня 2014 22:32
ВЕРСІЇ: 1) Цей "діяч громадський" рідкісне ла..йно яке досить багатьох і "одномайдаників" встигло образити... (вчись спілкуватись... ) 2) Володько а ти всім бабки віддав (зарплата і.т.п) памятаєш як ти найобував людей на кавових апаратах? мо хтось з твоїх вдячних працівників? 3) Дивно що спалили машину всеж дружини бо як би хто хтів би натовкти пику пащенку то б натовк то може жіночка, того щось заборгувала ;) ... а може ігорьок заправочний згадав ;)...
Олег Показати IP 28 Червня 2014 23:42
Підлабузник і засранець рідкісний пащенко, він зрадить першим і продасть при першій можливості кожного з нас простих людей! Машину напевно сам підпалив А ось як майно згорілоб хата чи спортивний комплекс Олімпія ,ось тоді весело булоб і по заслугам булоб!
111 Показати IP 29 Червня 2014 17:30
Пащенко, це гнила, меркантильна людина.. Йому довіряти - себе не поважати! Знаю про що говорю, не одна людина розказувала який він кидало і жлоб