USD 28.45 28.55
  • USD 28.45 28.55
  • EUR 33.20 33.36
  • PLN 7.15 7.27

Подробиці ДТП, в якій загинув Кузьма «Скрябін»

У ДАІ повідомили подробиці трагічної аварії, внаслідок якої загинув фронтмен гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Лучан кличуть прийти сьогодні о 18:00 з лампадками до пам'ятника Лесі Українки на Театральному майдані Луцька та вшанувати пам'ять Кузьми.

Нагадаємо, сьогодні, 2 лютого, близько 8 години 20 хвилин внаслідок ДТП у Криворізькому районі, біля села Лозуватка загинув відомий український співак, лідер гурту "Скрябін".

Кузьма розбився в ДТП по дорозі з концерту в Кривому Розі на честь 25-річчя гурту "Скрябін".



Начальник Державтоінспекції України Анатолій Сіренко заявив про те, що Toyota Кузьми зіткнулася з вантажівкою, яка перевозила молоко. Удар був такої сили, що молоковоз винесло в кювет, а автомобіль співака сильно постраждав.



"Сталося зіткнення машини Toyota Sequoia з" Газ-53 ", що перевозив молоко. Це було зустрічне зіткнення. Орієнтовно посередині проїжджої частини. Обставини з'ясовуються.

Удар був дуже великої сили, вантажний автомобіль знаходиться в кюветі. Дуже сильно постраждала машина Кузьми", - сказав Сіренко в ефірі "112 каналу".



Як повідомляє ТСН, Андрій Кузьменко був за кермом авто під час смертельної ДТП, його пасажирка вижила і була доправлена до лікарні. Про це заявив начальник прес-служби ДАІ Кривого Рогу Володимир Кисличенко. У ДАІ заявили, що Кузьма був за кермом автомобіля Toyota, який зіткнувся з молоковозом.



"На трасі Кіровоград-Запоріжжя на 86 кілометрі (в районі села Тернуватка), рухався автомобіль Toyota Sequoia (за кермом був Андрій) з боку Кривого Рогу у бік Кіровограда. На заокругленні дороги сталося зіткнення з автомобілем "Газ" молоковоз-автоцистерна, що перевозив молоко. В результаті ДТП водій Toyota Андрій Кузьменко загинув на місці", - цитує видання "Вести" слова Кисличнека. Пасажирку, яка була в автомобілі разом зі співаком, доправили до міської лікарні №2 у Кривому Розі. Постраждала і пасажирка молоковозу. Натомість водій цистерни меддопомоги не потребував. "Пасажирка доставлена до міської лікарні № 2, а пасажирка молоковоза була доставлена у міську лікарню № 9. Водій молоковоза в меддопомоги не потребував ", - резюмував представник ДАІ. Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини трагічної аварії.

Причиною ДТП, у якій загинув лідер гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко, стала велика швидкість, із якою Кузьма не впорався. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав український журналіст і волонтер Олексій Мочанов. "Дуже прошу не розганяти по мережі дурниці про замах на Андрія Кузьменка, теракт і зведення рахунків, підставляючи таким чином під загрозу життя і безпеку водія молоковоза, в який врізався і загинув Андрій Кузьменко", - наголосив Мочанов. З його слів, Кузьма Скрябін не впорався зі швидкістю, не дотримався безпечної відстані і врізався у задній міст вантажівки. "Кузьма їхав рано-вранці після вечірнього концерту з Кривого Рогу і дуже поспішав, бо йому треба було встигнути на літак", - написав волонтер.

Лучанам пропонують сьогодні о 18.00 зібратися біля пам'ятника Лесі Українки, на Театральному майдані Луцька та вшнавувати пам'ять Кузьми. Беріть собою лампадки.

ЧИТАТИ ЩЕ: СОРОМІЦЬКІ ПІСНІ ВІД СКРЯБІНА У ЛУЦЬКУ. ВІДЕО

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Реклама
Loading...
Коментарів: 32
РІП Показати IP 2 Лютого 2015 12:00
Украинский музыкант Андрей Кузьменко попал в ДТП на пути из Кривого Рога, где 1 февраля во Дворце молодежи и студентов состоялся концерт группы "Скрябин" в честь 25-летия творческой деятельности коллектива. По данным Вгороде, в ДТП были травмированы две женщины. Одна пассажирка находилась в машине Скрябина, другая ехала в грузовике. Правоохранители выясняют подробности ДТП, по предварительной информации, грузовик и внедорожник столкнулись лоб в лоб. Напомним, сегодня утром в дорожно-транспортном происшествии возле села Лозоватка Криворожского района (Днепропетровская область) погиб известный украинский певец, лидер группы "Скрябин", Андрей Кузьменко. Андрею было 46 лет, у него остались жена Светлана и дочь Мария-Барбара.
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 12:11
Досі не віриться в смерть Кузьми. Хороший був співак, з почуттям гумору. Завжди насолоджувалися усією родиною його піснями. Нехай земля буде пухом. Він завжди залишиться в наших серцях.
Лена Трикащ Показати IP 2 Лютого 2015 12:15
Це ужас!!
Андрій Показати IP 2 Лютого 2015 12:17
По фото видно, що авто Кузьми залетіло під вантажівку, уявіть собі таке зіткнення з фурою яка набагато нижча від цього совкового молоковоза, Секвоя просто відлетіла би від неї, і водій може вижити, а тут шансів 0 ((( Кузьма, спочивай з миром! Твої пісні ми будемо слухати вічно!
Ілля Показати IP 2 Лютого 2015 12:20
Дуже хороша людина. Проста добра приемна з гарним почуттям гумору була людина. Співчуваю! жаль що такі люди так рано від нас відходять
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 12:33
Вічна пам"ять((
ха Показати IP 2 Лютого 2015 13:04
коментар було видалено
( до ха Показати IP 2 Лютого 2015 13:06
дебіл
ха до ( Показати IP 2 Лютого 2015 13:20
коментар було видалено
катя до ( Показати IP 3 Лютого 2015 17:16
ти хочаби знаеш що то була за людина
тетяна Показати IP 2 Лютого 2015 13:07
вічна пам'ять хорошій і відкритій людині, справжньому патріоту....
Олена Показати IP 2 Лютого 2015 13:45
Дуже шкода, хороша людина! Вічна пам"ять тобі,Андрію! Ти залишишся в наших серцях назавжди!!!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 13:49
От вам і +20 до дозволеної швидкості. Я не думаю що так, але запишуть в протоколі, що молоковоз їхав із швидкістю 200 км/год.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 17:45
такий маразм може сказати тільки та людина яка взагалі ніколи не бачила газона не те що молоковоза та ще й на газу
юра до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 18:52
невіру що так запишуть
Анонім до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 19:07
це чистий маразм як можна сказати що газон їхав зо швидкістю 200 км ну 20 км цеж газ ну максимум 60 км це якшо добре розігнати
КРАЯНКА Показати IP 2 Лютого 2015 13:51
ВІЧНА ПАМ"ЯТЬ ПРЕКРАСНІЙ ЛЮДИНІ!
б Показати IP 2 Лютого 2015 13:52
Але стан дорожнього покриття вражає! Укравтодору УРА!
Санек Показати IP 2 Лютого 2015 14:24
Не успел он про Путина спеть, и вот.... Это все ФСБ подстроило, длинные у них руки слишком, что хотят то и делают.
Аноним Показати IP 2 Лютого 2015 14:44
Блин, в это сложно поверить.Такой яркий человек...но оставиь после себя светлую память.Запомним его таким,каким он был:веселым,жизнерадостным,патииотичным.
Весна Показати IP 2 Лютого 2015 15:19
Земля пухом! щирі співчуття родині.Таких як Андрій -одиниці...
Український ЦОЙ Показати IP 2 Лютого 2015 15:57
Я злий на тебе і на себе За то, шо наша хата завжди скраю. Я злий, бо нам нічо не треба, Аж поки нас в петлю не запихають. Я злий на український спокій, За нашу фразу "Добре, якось буде". Я злий, шо ми вже двадцять років Самих себе ілюзіями дурим. Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий, шо ми всім сліпо вірим, I нам, як кості, кидають обіцянки. Я злий на то, шо вже не зміниш I страшно всім чекати зранку. Я злий на совість президентів, Яка до них ніколи не приходить. Я злий на політичних імпотентів, Які нас, як собак, по кругу водять. Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий! Я злий!
оля Показати IP 2 Лютого 2015 16:22
Вічна память ....і нехай земля тобі буде пухом Андрій !!!!!!!!!!
Олег Показати IP 2 Лютого 2015 16:33
Вечір пам'яті Андрія Кузьменко. Луцьк. Театральний майдан. 18:00
юра Показати IP 2 Лютого 2015 18:59
Я неможу повірити що він пішов віднас таким молодим йому було 46 років ,як жалко. Вічна память нехай земля тобі буде пухом Андрію
женя Показати IP 3 Лютого 2015 23:04
Вічна пам"ять. Молімося за упокій його душі. Плачу, як за рідним.
денчик Показати IP 6 Лютого 2015 13:37
Я не повірю в те, що на міжміські дорозі не було свідків дтп.На відео з місця пригоди прекрасно видно, з якою періодичність проїжають автомобілі, а в той момент вони куди поділись??????????????????????
денчик Показати IP 6 Лютого 2015 13:42
В нього просто повинен бути відеореєстратор!!!!!!!!!!!!!!!
вовк Показати IP 6 Лютого 2015 22:45
газон можна розігнати до 100км.при бажанні..на такій швидкості ця залізяка при бажанні може змести все,на фото видно як чітко вцілено в сторону водія..міст відірваний,скоріш за все молоковоз спішив..так що аж його водія ніхто не може побачити.
йолка Показати IP 10 Лютого 2015 11:04
Молодий , талановитий - немає слів, як так могло статись? Сумно, сумно,сумно... ЛЮДИНА-позитив!!!
сергій Показати IP 19 Березня 2015 15:15
Андрій Кузьменко був дуже хорошою людиною спарвжнім патріотом я нерозумію тих людей (буду як Андрій казати те що думаю)...тих хто пише таку х*йню!!! ви низького духовного рівня люди,та вас навіть людьми важко назвати,ви ш незнаєте що це була за людина то питається ''нах*я таке писати???'' Вічна пам'ять тобі Андрію хай земля тобі буде пухом...мені тебе дуже шкода...до останнього невірив що це сталося...ти був найкращим музикантом ...твої пісні будуть жити вічно...ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!!!