USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Подробиці нічної ДТП у Луцьку: один загиблий, інші – у важкому стані. Фото

1 Травня 2017 10:50
Внаслідок ДТП, що трапилась цієї ночі у Луцьку, загинув 20-річний юнак. І водій і четверо пасажирів на момент скоєння ДТП перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждало п’ятеро людей, трапилася у ніч на 1 травня в Луцьку на вулиці Чернишевського. Аварія сталася близько 4 години ранку: «ВАЗ» на вулиці Чернишевського в’їхав у дерево. Від удару автівка перевернулася.

Як стало відомо виданню з власних джерел, попри швидше прибуття «невідкладників» та вжиті реанімаційні заходи, врятувати одного з постраждалих не вдалося, він загинув на місці події. Інші учасники аварії вижили, проте нині перебувають у важкому стані. Всім їм – близько 20 років, на момент аварії тверезих в салоні легковика не було.

Фото з офіційного профілю головного управління Національної поліції України у Волинській області у «Twitter».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Мама Показати IP 1 Травня 2017 12:26
Последствия "запальных вечiрок", которые очень сильно рекламируют ЗМI. Пьют бурду которую распространят Нестерук П.. Родились д*бил...и так ещё и баранеют от суррогата .
Активіст Показати IP 1 Травня 2017 13:06
А при чому тут Нестерук? А ще мамою назвалась
АК 47 до Активіст Показати IP 1 Травня 2017 15:06
Та люкс мама сказала
Патрік до Активіст Показати IP 1 Травня 2017 15:07
Нестерук (депутат) пальонку продає з акцизними наклейками.
Активіст до Патрік Показати IP 1 Травня 2017 17:09
Це я й без вас знаю. Але яким боком він до цієї аварії? Що тепер на нього все гав.о з п'яними подіями виливати. А людина якщо захоче, то й сурогату бояришника нажреться.
Шерлок Показати IP 1 Травня 2017 13:50
Я от не можу зрозуміти звідки у видання інформація щодо стану алкогольного спяніння. Ви що тести в них на алкоголь бради. А з приводу покійника так це взагалі в ході розтину встановлять...
Кіндрат Панасович до Шерлок Показати IP 1 Травня 2017 16:01
мда...однозначно компашка була тверезою в 4 ранку!
Ігор Показати IP 1 Травня 2017 15:00
От до чого довдять ці Версалі ,Опери ,к*нчені бари. На крові людей відкалачують гроші. Молодь гине і спивається та стає залежними від наркотиків. А,що батьки, зараз діти батькі не слухають.Вони рахують їх придурками.Відтягається молодь, відпочиває, а батьки відстали і дурні.А горе саме батькам.Як це їм пережити один Бог знає.Вночі потрібно відпочивати, а не пити.Позакривати потрібно всі ці гадючники.Але у нас все куплене і продажне. Їм нема нічого святого і забороненого.Господи накажи цих олігархів і ворюг.
Ахванасій до Ігор Показати IP 1 Травня 2017 21:30
А чарівне слово?
Хенді до Ігор до Ахванасій Показати IP 3 Травня 2017 09:35
Закрити гадюшники це не вихід. Свиня скрізь болото знайде...І в дворі на лавочці і де завгодно, І винні не Версалі , Опери і т.д. там ніхто силою не заливае! А все іде з сім`ї з виховання!! Батькам співчуття.......
Олена Показати IP 1 Травня 2017 19:43
співчуваем.це велике горе батькам та рідним.
лучанин до Сестра за Показати IP 1 Травня 2017 19:46
Щиро співчуваю всім родичам, що переживають це горе!
Андрій Показати IP 1 Травня 2017 22:22
Судячи з того на якій швидкості прилетів цей автомобіль щоб так розтрощитись, то водій сам був потенційний убивця...
Че Показати IP 2 Травня 2017 09:24
ВАЗ, по любому, був на литовських номерах. Власне, це i стало причиною ДТП. Ну що, боти, не ваш випадок?
роля Показати IP 2 Травня 2017 22:06
такий молодий а батьки балують вже машинами От і наслідки.