USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Подробиці нічної стрілянини у голову РДА на Волині

2 Жовтня 2014 10:53
У ніч проти 1 жовтня у місті Рожище на Волині стріляли по будинку, де мешкає голова місцевої райдержадміністрації Вадим Дулюк. Невідомий поцілив у вікно кімнати, в якій у цей час працював за комп’ютером чиновник. Куля не влучила у чоловіка, - інформує Громадське.Волинь.

Як розповів сам постраждалий, зловмисники, вочевидь, готувалися до злочину: «Я не бачив номерів машини на якій вони приїхали. Мені було не до того. Але вони готувалися до цього, це точно. Мабуть, хотіли залякати мене як посадовця, людину, або ж принизити. Як на мене, їхні сподівання - примітивні».

Зі слів сусідки Дулюка Юлії Олексюк, вона нічого не чула вночі. «Я прокинулася вночі і лише бачила світло у вікні будинку своїх сусідів. Подумала, що на роботу збиратися, то ще рано, може планують поїхати за грибами», - каже пані Юлія.

Нічний інцидент прокоментувала начальник сектору зв’язків із громадськістю УМВС України у Волинській області Оксана Блищик: «Близько 00:30 в чергову частину надійшло повідомлення, що невідомі особи пошкодили вікно будинку. На місце події одразу виїхали слідчо-оперативна група та експерти-криміналісти. Під час огляду місця події, правоохоронці виявили 8 отворів у склі. Це був постріл з мисливської рушниці. Вилучили зразки дробу. Розпочали кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). У випадку встановлення і затримання особи зловмисника, йому загрожує до 7 років позбавлення волі».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Расмус Показати IP 2 Жовтня 2014 10:59
то гринюка робота
Рейсмус до Расмус Показати IP 2 Жовтня 2014 11:56
А чого Гринюка? Що, Дулюк на Гринюка наїхав чи що? Можна подробиці?
Расмус до Рейсмус Показати IP 2 Жовтня 2014 12:42
за бабу
Рейсмус до Расмус Показати IP 2 Жовтня 2014 17:40
За чию?
ЧП Показати IP 2 Жовтня 2014 11:03
Менше треба ДІЛИТИ гроші (між СВОЇМИ) - достали.
ПЧ до ЧП Показати IP 2 Жовтня 2014 21:58
Судячи із змісту коментаря, кількості знаків "+" та враховуючи вислови окремих представників "людей у камуфляжі", які збираються у Рожищі на Драгоманова, - то мабуть звідси ростуть ноги до пострілів... Гідра сама себе вже їсть!..
Анонім Показати IP 2 Жовтня 2014 11:05
Дасть Бог бандити перестріляють один одного,як ми не може нічого вдіяти. Рвуться до корит, зупинити не можна
Олег Показати IP 2 Жовтня 2014 11:25
Невже немає в Рожищенському районі достойної людини, яка б очолила РДА???
Віталій до Олег Показати IP 2 Жовтня 2014 12:05
Є така людина і скоро вона буде призначена!!!
Солдат Показати IP 2 Жовтня 2014 11:27
Дулюк!!! Хочеш попіаритись - звіздуй на Схід!!!
народник до Солдат Показати IP 2 Жовтня 2014 12:20
100 процентів...
Народник Показати IP 2 Жовтня 2014 12:19
Піар компанія триває...
Рожищанин Показати IP 2 Жовтня 2014 12:21
Та всіх їх, рожищенських нинішніх чиновників потрібно за одне місце брати, що Войтович, що Дулюк, що Поліщук одна та ж сама "шайка". Разом п`ють, а потім з жиру бісяться, коли нормальні патріоти в АТО.
Рожищанка до Рожищанин Показати IP 2 Жовтня 2014 17:43
ти можеш відповідати за свої слова?що ти тут розписуєш про шайок і про нинішніх чиновників..тебе б взяти за місце в черепній коробці,де б мали твої мізги розміщуватись і свідомо переоцінити всю прийдешню ситуацію..адже нічого незнаючи всі сміливі виписувати такі коментарі,а йти на відважні вчинкі-ніхто і якщо ти заговорив за АТО і про хлопців,які там..в мене виникає логічне питання,чому такий "розумний РожищаНИН"(як я зрозуміла чоловічий рід) сидить вдома і філософствує біля монітору,а не може проявити свій патріотизм і поїхати на допомогу наСХ.??
Солдат до Рожищанка Показати IP 2 Жовтня 2014 19:46
Відповідати буде Дулюк про виконану ним роботу на посаді голови РДА!!!
Василько Показати IP 2 Жовтня 2014 12:29
Та що там говорити. Та сама банда, що вайтовічь був головою рда, що зараз товаріщь гоблін. Кращої людини ніж був, царство йому небесне АЛІЄВ немає і напевне більше й не буде. Єдина людина, яка робила щось для міста, а не лише для себе.
Друг до Василько Показати IP 2 Жовтня 2014 13:18
Перш ніж когось ображати, уважно подивіться на себе в дзеркало. Як можна бути таким жорстоким
Василиса до Василько Показати IP 2 Жовтня 2014 17:48
Алієв був хорошою та відповідальною людино,але чому ж ви так швидко робите негативні висновки про прийдешню владу,коли ще не пройшло достатньо часу,щоб її перевірити..можливо якісь ідеї подасте,для покращення свого ж життя та почнете спвпрацювати..?
рожище Показати IP 2 Жовтня 2014 12:42
Та добре знаю я того "контрацептива" . не потрібний гоблін. ПІАРЩИК і все.
Друг до рожище Показати IP 2 Жовтня 2014 13:23
Дай Боже щоб ще вас так Пропіарили
878 до рожище Показати IP 5 Жовтня 2014 20:16
а влада допускає до себе в своє гідрівське гніздо чесних і свідомих людей?Дулюка відмазала Самооборона ,щоб з посади не зняли,хто ж хлібне місце хоче втратити!!!!!!!!!!!!
1941-45 Показати IP 2 Жовтня 2014 13:12
их тоже ждут мусорные баки
Анонім Показати IP 2 Жовтня 2014 14:10
О 00-30 працював над документами, ото трудяга, ржу німагу, парнуху дивився!
Дулюк Показати IP 3 Жовтня 2014 09:27
А хто такий Гринюк???? І за яку бабу??
Тарас до Дулюк Показати IP 3 Жовтня 2014 10:30
Ти видно і як мужик нікудишній - нам і у відносинах з бабами треба за тобою доробляти...
Турбо Показати IP 4 Жовтня 2014 09:44
Найбіднішим волинським можновладцем виявився новий очільник Рожищенської райдержадміністрації Вадим Дулюк. Він разом із дружиною протягом 2013 року не спромоглися заробити ані копійки. Із нерухомості у Дулюка – 7 соток землі, а в його дружини – крихітна квартира на 23 квадратних метри. А от автопарк подружжя – чималий. На Дулюка записані три легковики: Фольксваген Т (2004 р.в.), Деу Ланос (2005 р.в.) та Фіат Добло (2010 р.в.). Також у нього є ще вантажівка КАМАЗ. У дружини голови Рожищенської РДА - Рено Лагуна (2008 року випуску).
543 до Турбо Показати IP 5 Жовтня 2014 20:20
ну от кого наступного треба в мусорний бак і по Рожищах прокатати!!!!!!!!!
Не політик Показати IP 4 Жовтня 2014 09:46
дорогі мої, у всіх маленьких зростом людей завжди присутні "наполеонівські ідеї" про захват світу! Дулюк відноситься до такої категорії людей.Що він зробив за час свого головування? Нічого! А звітувати потрібно ! Стріляли у Дулюка , загроза життю ? Пробачте не вірю і ніколи не повірю,певен Дулюк знає він програв,стілець втікає ось і відповідь і зразу піар.Також є можливість дискридитації інших людей,можливо підставити.Прочитав,що залякати хотіли ?Годі вже нам локшину на вуха вішати!Скоріше за все Ви погрожуєте і залякуєте,а не Вам погрожуєть і залякують.Хочете "вбити пару зайців" одним пострілом?Ганьба тобі і ще раз ганьба!Такі керівники підуть на все заради посад,горе українцям с таким керівництвом.Це моя особиста версія,керуюся здоровим глуздом і аналізом ситуації,можливо і помиляюсь не певен.
543 до Не політик Показати IP 5 Жовтня 2014 20:26
і я не вірю в цей брєд,якби мав хоч трохи совісті то звільнив би крісло для нормальної відповідальної людини,а то вже набридли такі керівники,гнати їх в шию!!!!!!!!
геть Дулюка ! МАТВІЙ Показати IP 4 Жовтня 2014 12:59
Знаете подивлюсь я на Дулюка і соромно за тих,хто його поставив не ознакомившись с декларацією про доходи,яка він людина і тд.ця влада дискредитує себе такими Кличками,Дулюками і тд... Стріляли,принизити хотіли це мені басню нагадує і старий анекдот,ви йому хоть текст пишіть щоб потім не соромно було слухати.Найкраща посада для Дулюка -артист широкого профілю.Впевнений,як з посади йти буде то на кріслі виносити будуть так кігтями вчепиться і зубами в стіл.Гарантую!Просто і легко він не залишить "корито".Це приклад карьєриста!Матвійчук це людина перевірена часом,розуміюча,аналітична з досвідом роботи людина ВІН ВАРТИЙ ЦІЄЇ ПОСАДИ!
правий сектор Показати IP 25 Грудня 2014 08:51
АП )))