USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Постріл у голову: опублікували відео нападу на Euro Post у Луцьку

28 Грудня 2019 09:57
У Луцьку чоловік намагався пограбувати заклад із надання фінансових послуг. Опублікували відео, на якому видно, як невідомий у камуфляжі зайшов у приміщення зі зброєю у руках і поцілив у голову директору відділення.

Зловмисник вистрілив у голову директору відділення фінустанови, йдеться у матеріалі телеканалу «Аверс».

Касир отримала сильний стрес. Обох госпіталізували до лікарні.

Читайте також: Експравоохоронець: що відомо про лучанина, який вистрілив в голову директору фінустанови. Екслюзивне відео

Інцидент трапився вчора, 27 грудня, вранці. Надійшло повідомлення про те, що на пр. Волі був здійснений розбійний напад з застосуванням вогнепальної зброї.

Наразі загрози життю і здоров’я постраждалих немає.

Ніяких матеріальних цінностей з установи не було викрадено.

Відразу було введено спеціальну поліцейську операцію та нині проводяться заходи на встановлення особи, яка вчинила злочин і притягнення її до кримінальної відповідальності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 ККУ (розбій поєднаний з проникненням у приміщення). Попередньо встановлено, що зловмисник був з предметом схожим на пістолет.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 28 Грудня 2019 10:14
Якщо в титрах йде назва: міська лікарня №2, то поясніть, де в Луцьку міська лікарня №1
Любі свині Показати IP 28 Грудня 2019 10:20
Дякую ВН. Ознайомився з новим словом "вистріл". Це щось між " постріл" та "висєр"?
Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Грудня 2019 10:21
І не знайдуть, бо його ніхто не шукає. Менти здійснюють імітацію пошуків. У нападника видно з камери відеоспостереження був газовий чи травматичної дії пістолет. Якби у злочинця був вогнепальний пістолет зі справжніми кулями 9 мм, то керівника цієї фінустанови вже не було би в живих.
" до Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Грудня 2019 12:28
ще не прийняли закон про дозвіл на вогнепальну зброю кожному , в т.ч і пацієнтам ліпін
Міліціянт до Психопланетарій, Лип Показати IP 28 Грудня 2019 22:42
І я дивуюсь, але,- вже знайшли.
Лучанин Показати IP 28 Грудня 2019 10:37
Тепер є відео, охорона в закладі, можливо при таких умовах когось знайшли?!
Правдоруб Показати IP 28 Грудня 2019 10:52
А чому саме спроба пограбування? Можливо помста через неприязні стосунки імітована під пограбування...
Вбачайка Показати IP 28 Грудня 2019 11:59
З того, що я побачив на відео, склалося враження, що зловмисник добре знав де камера спостереження знаходиться!
Доберман Показати IP 29 Грудня 2019 09:18
А мені чомусь здається,що злочинець і гроші встиг забрати...