USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Порізали лучанина, чоловік у реанімації

24 Лютого 2014 16:35
Чоловіка побили, а тоді ранили ножем в грудну клітку. Його стан важкий.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини, в Луцьку невідомі сильно побили чоловіка, який зараз знаходиться в реанімації.

Цю інформацію підтвердив заступник головного лікаря Луцької міської клінічної лікарні Володимир Шендибило. Медик повідомив, що пацієнта доставили в лікарню позавчора, його прооперували. Лікарі оцінюють стан хворого як стабільно-важкий.

Справа занесена у Єдиний реєстр досудових розслідувань. Начальник штабу Луцького міськвідділу УМВС України в області Ігор Ісаков каже, що чоловіку трохи більше сорока років, його сильно побили по вулиці Гордіюк, 49, навпроти магазину «Тростянецькі Ковбаси» близько 5-ї ранку. Міліціонер каже, що після побиття, постраждалому нанесли ножове поранення в ліву частину грудної клітки.

Зараз триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Олег Показати IP 24 Лютого 2014 16:36
Правий сектор чітко спрацював! Ножем в груди і менше розмов. Хто не з нами - того будемо мочити.
Лучанин до Олег Показати IP 24 Лютого 2014 16:41
Одне слово: БАНДА!!!!!!!!! За Луцьк страшно!
Хтось до Олег Показати IP 24 Лютого 2014 16:43
Ти напевне все бачив? Телефонуй 102
Ігор до Олег Показати IP 24 Лютого 2014 16:45
до чого тут Правий сектор? ніби раніше в Луцьку нікого не били і не різали
Рита до Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 18:12
Раніше в Луцьку не ходили озброєні, знавіснілі люди, не ставили на коліна, не принижували, не висовували ультиматумів і не люкали людей. Само нічого не варте, а видає себе за НАРОДНОГО месника. Героїв ще не поховали,а ті , хто близько там не були встановлюють свій порядок.
gfcf;bh Показати IP 24 Лютого 2014 16:42
ололо... де ж народні патрулі? хлопці з автоматами краще б по вулицях вночі ходили, а не під облрадою пастись... в Луцьку на вістрі революції одні клоуни
Ігор до gfcf;bh Показати IP 24 Лютого 2014 16:48
не стони!
gfcf;bh до Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 16:49
ойой... який ти злий... як пірат.... ти в нас новоспечений народний дружинник?
лучанин до gfcf;bh Показати IP 24 Лютого 2014 16:53
А вони бояться що народ їх з облради в стир винесе! Того і обгородилися данильчуками з автоматами! Бо владу хочуть додеребанити!
gfcf;bh до лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 17:03
мсьє, Ваш скромний допис, як ніколи влучно попав в основне русло моїх думок
ЄвроЛучанка до gfcf;bh Показати IP 24 Лютого 2014 22:14
народний патруль працює! На власні очі бачила як проводилась роз"яснювальна робота з мамою-пятикою, яка морозила дітей на вулиці, бо сама ще пиво допивала на лавці....
ЛУЦЬК до ЄвроЛучанка Показати IP 24 Лютого 2014 23:21
Ну і як, на малий кружок маму пустили?
вік Показати IP 24 Лютого 2014 16:44
отак БЕРЕЖЕТЕ МІСТО?????????????????ХТО ВІДПОВІСТЬ?????????7Боже спаси Україну і людей і накарай усіх до 7 покоління за такі вчинки
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 16:49
Саме для цього і був виставлений Беркут на посміховисько. Тепер до кого звертатись? А Тягнибок ще хоче внести Закон про вільний продаж зброї! Ножі тільки сьогодні, завтра буде краще! Невже ніхто не замічає що ситуація навпаки спеціально ускладнюється замість вирішення проблем?
Оксана до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 17:06
а до цього нікого не били, не вбивали? чи може бандитів всіх ловили? чи кого зловили той і бандит - показники ж потрібні були. чи може хоч один мажор який п"яний людей душив, бо не їхав а низенько летів? не бийтесь в істериці. кожен повинен бути охоронцем порядку, не проходити мимо коли бачиш порушення - навіть якщо це папірець який викинутий мимо смітника. коли кожен для себе чітко усвідомить що він відповідає за порядок у своїй сім"ї, на своїй вулиці, у своєму місті тоді буде порядок і в державі. правий сектор - молодці. вони виборюють краще життя. а такі як ви, що навіть ім"я своє соромитесь назвати, скористаються зробленим чужими руками. час все розставить на свої місця.
gfcf;bh до Оксана Показати IP 24 Лютого 2014 17:07
бідний твій чоловік.. свята людина, мученик
Оксана до gfcf;bh Показати IP 24 Лютого 2014 17:13
бідний той хто не може жити своїм розумом а чекає кому вклонитись і чиїм рабом стати.
gfcf;bh до Оксана Показати IP 24 Лютого 2014 17:16
а де я писав про пошук господаря. Харе сипати дурнуватими цитатами
Оксана до gfcf;bh Показати IP 24 Лютого 2014 17:26
А до чого ваш пост про мого чоловіка? я писала про порядок у своїй голові і прагнення самосвідомості. а якщо людина цього не хоче це означає що вона прагне щоб за неї вирішували і нею керували.
Лучанин до gfcf;bh Показати IP 24 Лютого 2014 18:38
Не відповідай тій Оксані, не бачиш, дівчинка хворіє!
Бульба до Оксана Показати IP 24 Лютого 2014 17:15
За 20 лет третья революция, шо краще стали жить?
Оксана до Бульба Показати IP 24 Лютого 2014 17:21
тоді до влади прийшли такі як коментатори-аноніми, які всіх простили і при кормушках лишили. зараз теж такий варіант можливий, тому таких хлопців як у правому секторі потрібно підтримувати. зверніть увагу я не кажу про наших опозиціонерів - їх теж треба перетрясти. я вже пропонувала - необхідно перевірити всіх (почати з царських сіл) - хай покажуть на які доходи живуть - а тоді й вибирати кого до влади допускати а кого на примусові роботи - відпрацювати награбоване.
))) до Оксана Показати IP 24 Лютого 2014 17:53
таких хлопців треба негайно відшмагати та розтягти за шкірку по домах. і то вже, поки на них не навішали всіх собак. а собаки зараз підуть чергою.
Рита до Оксана Показати IP 24 Лютого 2014 18:17
Що робитимеш,якщо ТАКІ "молодці" зачеплять тебе, або твоїх близьких????????Безнаказаність поробджує безпорядок не лише в місті, але й в душах людей. ХТО дав їм дозвіл чинити безчинства. Чи може ГРОМАДА дала їм право так діяти. НІ -маски, біти і дурість нікого до толку не доводили. І тут вже не йдеться про папірці на вулицях!!!!!
сеня Показати IP 24 Лютого 2014 16:51
Данилюк в дії!!!!!!!!!!!!!
на чаті Показати IP 24 Лютого 2014 18:26
новоспечениі гитлер пообицяв що з завтрашнего вечора банда попандопал буде ходити без намордників.чи не означае це що кожний хто іх зустріне вночі буде приречений на смерть
Лучани до на чаті Показати IP 24 Лютого 2014 18:43
Вони герої тільки в масках! А щось не видно прихвостня Гусаїма! Певно чергує на сцені кого слідуючого приведуть в наручниках(((. Данильчуки, ви його сховайте, від гріха подалі.
Збентежений Показати IP 24 Лютого 2014 18:48
Воно й не дивно, якщо серед білого дня до держустанови вривається чоловік і погрожує все і всіх спалити, при цьому розмахуючи коктейлем Молотова. Де ж тоді той порядок, який нам так обіцяли??
Свобода на смак Показати IP 24 Лютого 2014 21:59
за ЩО більше сотні людей лишились життя!? за так звану СВОБОДУ, якої комусь здалося замало? За те щоб українець відчув себе вільним?! І що ви добились?! Моторошно вийти на вулицю, люди бояться висловити свою думку вголос, тому що не підтримуючи революцію - ти автоматично стаєш регіоналом, проплаченим кремльом троллем чи тітушкою! Дякую Вам, мої українці за революцію!! за ту свободу на крові. За те що я, виходячи на вулицю, - озброююсь шокером. За те що люди в масках стали нормальним явищем в моєму, колись спокійному і мирному місті. За те що наші діти тепер грають в "беркут" та "тітушку". Дякую вам за СВОБОДУ
123 Показати IP 24 Лютого 2014 22:10
Данильчук, де твої гопніки...Чого по вулицях не патрулюють, чого не попередили зочине діяння...Як міліція у нормальному режимі працювала такого всерівно не було, у більшості випадків таких паскуд затримували по гарячих слідах... Правильно ти ж касулю вночі рахуєш, дохід...Моя 6 річна донька і то помітила погляди хлопців у камуфляжі, вона боїться гуляти у дворі з друзями.... Ти ж ***** за порядок..то де той порядок... Вали у свій Млинів!
3 відділ Показати IP 24 Лютого 2014 23:50
Это только начало !!! Дальше будет ...........! Интересно когда их и их семьи и дома мочить и громить начнут к кому они побегут !!! К беркуту которого ставили на колени ))))