USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Правий сектор» не випускає депутатів з сесійної зали

20 Лютого 2014 11:05
Правий Сектор не випустить жодного депутата з приміщення облради, якщо ті не приймуть правильне рішення.

Так, представники «Правого Сектору» висунули вимогу прийняти кадрові рішення на сесії, в іншому випадку, заявили, що нікого з приміщення не випустять.

Позачергова 23 сесія обласної ради відбулася сьогодні, 20-го лютого.

Звернувся до депутатів обласної ради лідер «Правого Сектору» на Волині» Павло Данильчук: «Ми хочемо, щоб тут на Волині влада змінювалася, ми домовилися з силовими структурами, що кровопролиття не буде. Сподіваюся, ви також підготуєте звернення щодо ситуації в державі. Наша вимога: влада має змінюватися й змінюватися на місцях. Закликаємо присутніх депутатів змінити голову обласної ради, заступників, щоб в області була створена народна рада. Якщо цього не буде, то ми вас не випустимо. До тих, хто перебіг до регіоналів за грошики. Ми знаємо де ви живете, тому думайте, як ви голосуєте, ми звідси вас не випустимо».

На це, заступник голови облради Валентин Вітер відповів: «Тут зібралися дійсно патріоти, які налаштовані демократично. А далі, щоб спокійно усі працювати – не треба давити, бо це патріоти Волині».

Депутати почали роботу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 11:08
І це ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕМОКРАТІЯ??? Тоді я не хочу в таку Європу.
my_gift до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 11:15
ОБОЙДЕМСЯ.
Петрович до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 11:16
А яку хочеш, як зечара, зробив? А ГАІ -шників розтрілювати не хочеш, якщо вони людей не пускають, всі хто проти Вільної України це вороги! І не має що сюсюкатись!Всіми способами скидати цю владу!Якими дикими не здавалися методи Правого сектора вони відстоюють Свободу Україну! І не хто вам не принесе свободу на тарілочці! А я хочу щоб розтріляли тих 235 депутатів які своїм голосуванням створили цю ситуацію, а тепер половина повтікала за кордон, а нас залишили тут виясняти хто і що хоче!
проти всіх до Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 12:53
Зараз ви хочете розстріляти 235депутатів ,а потім 235наступних ,бо рвуться до корита Бондарі,Шиби,Гузі такі самі використанці і лицеміри, Оце демократія? Знищим місто,хай панує безпрєдєл-це свобода і демократія?
Петрович до проти всіх Показати IP 20 Лютого 2014 13:12
Ми говоримо про 235 уродів, які тянули руку в залі ВР і спровокували громадянську війну!порахувати з відео кожного і до стінки! Хто рветься до корита профільтрувати,люди не дурні!Хватить вважати народ бидлом!Вийшла молодь, їм дорогу, старих пердунів на пенсію,дармоїдів!
лучанка до проти всіх Показати IP 20 Лютого 2014 14:02
якщо зараз розстріляти 235 мандатів, то наступні 10 разів подумають - чи пхати своє рило в корито? чи сидіти на тому місці, де сиділи,а то лізуть на ті вибори весь зброд
Корито до лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 20:14
А ти своє рило не пхаєш?
pofigist до Петрович Показати IP 20 Лютого 2014 13:36
"Если человек идиот, то это надолго"! У тебе розуміння, що найгірше - це найкраще. Ти, що не бачиш,що катимося у прірву? Вже зараз нормальним людям у місті стає лячно від твоїми словами "диких методів". Хочеться тобі крові???
ТЕРМІНОВО до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 11:20
Шановні той ДАнильчук це не син хапуги сільського голови з села торговиця млинівського району що на ровеньщині????? терміново шукаємо де мешкає цей пан.....
Луцьк до ТЕРМІНОВО Показати IP 20 Лютого 2014 11:47
Він. Подивіться його послужний список на сторінці "Твій місцевий депутат". Він ЧЛЕН по життю!! Це звихнуте ще має право когось шантажувати? Дочекалися "влади"!
Микола до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 11:28
Тебе не візьмемо, можеш вільно їхати куди небуть з України.
упа до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 18:06
на 25.02.2014 року о 14-00 запланована акція протесту проти падаткової служби яка відправляє гроші на придушення євромайдану та Януковичу
Вася Показати IP 20 Лютого 2014 11:10
Данильчук! Тобі п..да, су.а! Бандерівська нечисть!!!
Петрович до Вася Показати IP 20 Лютого 2014 11:21
Вася ти мусорило з горотдєла, завали їб ...ло.Вчора ти показав який ти мужик, візьми в діда вила і їди на Майдан захищати Україну, а ні , то вали в Росію!
Небайдужа Показати IP 20 Лютого 2014 11:11
Павло, ваші "демократичні" налаштування вчора весь Луцьк бачив!!! Ви поводите себе як дикуни! Підтримую простих людей на Майдані, але такі варварські методи боротьби викликають відторгнення в усіх нормальних адекватних людей. Думайте головою!
Микола до Небайдужа Показати IP 20 Лютого 2014 11:40
Демократично налаштованих людей криваво розганяють, тож клин клином вибивають!
Небайдужа до Микола Показати IP 20 Лютого 2014 11:52
Якщо вже на те пішло, людей криваво розганяють на Майдані. От брав би своїх побратимів і їхав у Київ, а не бруківку розбирати і вікна вибивати. Все нищити і людину ногами заганяти у ланцюги - тут багато розуму не треба. І патріотизмом тут не пахне ні на грам!
Антон Показати IP 20 Лютого 2014 11:12
Дуже сумно за цим всім спостерігати. Фактично Данильчук і ко вдаються до методів тих, з ким боряться - тиск і погрози - це в стилі Партії Регіонів і в стилі нових демократів з Правого Сектору. Ганьба! Люди, отямтеся!!! Зупиніть цього дракона. Слава нації - смерть ворогам. Якраз такі як Данильчук - і є вороги, божевільні, які з'їхали з катушок і готові мочити своїх же заради досягнення власних цілей.
свідок Показати IP 20 Лютого 2014 11:15
А "Правий сектор", по телефонному дзвінку, "запросив" Гузь! Далі міркуйте самі що відбувається...
Лікар Показати IP 20 Лютого 2014 11:15
Тобі друже лікуватися треба, бо ти неадкватний!!!
Гриб Показати IP 20 Лютого 2014 11:17
І це за таке ми боролися! Міняємо одних тиранів на інших - ще гірших.
12 Показати IP 20 Лютого 2014 11:17
На какой х***р в ОДА вешать флаг ЕС, уважайте себя в конце концов. У нас есть свой флаг. Это раз. Во-вторых - да ни в какой стране Европы не позволят такой анархии, людей в масках, захвата организаций. Вы не ощущаете, куда вы идёте? Счастливой дороги, братья. Мне очень жаль страну.
1 Показати IP 20 Лютого 2014 11:21
О Майка знов голову помила. Ура.....
до петровича Показати IP 20 Лютого 2014 11:21
петрович ти, що дурак???
Петрович до до петровича Показати IP 20 Лютого 2014 11:26
Відірви своє дупло від крісла і глянь у вікно, почалася війна, дурачок,і ти не відсидишся!
тітушка Показати IP 20 Лютого 2014 11:24
це що за депутати? щоб вами керувала якась тявка, яка собі ціни не знаходить. хто він такий, щоб говорив про правильні рішення і хто його уповноважив представляти народ волині. депутати, будьте ж вартими того звання, а не лакеями чергової банди. чому вітер дозволяє, щоб вами керувала якась...
ТОР Показати IP 20 Лютого 2014 11:26
Шось депутати не веселі:)Шановні ви ж самі породили оце чудо і тепер оце цуценя вас же й шантажує:)Але він тільки цепний пес,а хазяїн цього песика Гузек з компанією.
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 11:29
І я тебе знаю, і навіть знаю де ти живеш, щоб прийти до тебе!
АК 74 до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 11:32
І я знаю шановний де ти зараз.І теж можу до тебе прийти.Не віриш?
Григорій Показати IP 20 Лютого 2014 11:33
Владу треба здобувати не "на вулиці та силою", а на виборчих дільницях і думати "дуже добре" за якого депутата голосувати, так як він представник народу, Такі методи здобуття влади "бидлячі". Які кадрові рішення на сесії приймати під тиском та погрозами? Це по-європейські???? Про що ви? Понабирали малолітніх та неповнолітніх по 13-15 років юнаків - учасників акції (на фото навіть видно), а їм за ради "розваги" погратися у "стрілялки"!. Опозиція та Правий Сектор, коли голослівно закликає змінити владу повинна думати, що їх слухають мільйони людей, які є із психічними розладами. Наша держава від такої тактики здобуття влади, Опозиції і інших навпаки веде до "ПРІРВУ"
вася Показати IP 20 Лютого 2014 11:33
данильчук -це виган. не роби ганьби для лучан . люди хочуть жити спокійно а не з криком шумом і безладом
Петрович до вася Показати IP 20 Лютого 2014 12:02
Вже тої ганьби якої ми маємо, не тільки лучани, а вся Україна, ніхто не перекриє!Хоч жити спокійно то вийди на вулицю і зміни своє житіє! І не зациклюйся на одному Данильчуку, повстав не він, повстала Україна!
Марія Показати IP 20 Лютого 2014 11:34
Керівникам Правого сектора зараз потрібно ДУЖЕ ОБЕРЕЖНО та УВАЖНО фільтрувати свої гасла, які вони кидають у натовп. Європейські цінності, до яких прагне українська нація, не повинні бути спаплюжені дурістю тупого натовпу. Будьте стримані!!! За вашу нестриманість можуть заплатити життям наші діти!!!!!
Ира до Марія Показати IP 20 Лютого 2014 12:25
Вчи історію, в усіх европейських країнах націоналістичні сили проти інтеграції і европейських цінностей, в основі ультраправої ідеології - тиранія
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 11:39
Лучани ідем в Торговицю Млинівського району і привезем Батьків цього вилупка може вони його зупинять
Микола до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 11:42
Заткни свого рота! І Модератор видали коментар "Лучанин"а. Не розпалюйте вогнище, бо скоро народ нічим не стримаєш, і почнуть вивозити сім'ї справжніх бандитів з регіонів та МВС!
ау до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 11:45
а що вчора ж він пропонував башкленка сімю привести .....
Мандела до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 12:07
Іди маму свою провідай, краще!
Ира до Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 12:21
Тільки за!!! Нехай хоть батьки подивляться якого безголового виродка породили
Луцьк до Ира Показати IP 20 Лютого 2014 12:27
Та там батьки такі самі!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 11:46
Боїтеся європейських реформ! Боїтеся прямого народовладдя! Звикли тихенько красти і за злочини не відповідати.Чого тут патякаєте? Виходьте і заявіть про свою громадянську позицію, відкрито станьте на захист диктатора. Не бійтеся, правий сектор не януковичівські "тітушки",вас не відлупцюють, як євромайданівців в Одесі, Харкові і інших східноєвропейських містах. Проявіть сміливість (напевно у вас її просто нема). Янукович оголосив війну своєму народові, а цього не розуміє, тільки тупе бидло. Януковича і його бандоту кгб-шну під суд!!!
Жили у бабузі... два Показати IP 20 Лютого 2014 11:51
Гузь - наш президент!!!!!!!!!!!!!! геть музичні школи та танцювальні гуртки, які були в "Естеті" до того, як його прихопив чесний патріот. дайош суцільний пласт та бойовий гопак!!!
Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 12:10
Перемога дається дуже важкою ціною.Якщо хтось думає, що прийде до влади і буде жити за старими порядками, то глибоко помиляється. Громадянська свідомість у нашого суспільства тепер надто висока. Народ буде вимагати не тільки змін до конституції, а й впровадження реальних механізмів для здійснення прямого народовладдя. Ми в боргу перед тими, хто загинув і отримав каліцтва заради свободи.
народ до Анонім Показати IP 20 Лютого 2014 12:26
Спочатку привиди приклад країни Світу де є і діє так зване "народовладдя"?:) Ото вже казки людям впарюють...!:) Там де особливо р'яні хочуть "народовладдя" - там їх швидко водометами, дубинками, газом... вгамовують и живуть по Законах!!!
Ира Показати IP 20 Лютого 2014 12:18
Данильчук п***дар, безголове чмо...нормальні мужики повинні працювати, а це чмо рветься до якось там влади,щоби увірвати хоть щось...бидло воно і є бидло
pofigist Показати IP 20 Лютого 2014 13:24
Ну, це вже точно у стилі матроса Железняка - "караул устал"!!! Просто БИДЛО, що рветься до влади! А - постіше- ще невідомо, яка бана краща.Немаю ніякої симпатиї до Януковича та його наближення! Дістав вже повністю зі своїм сином та своїм оточенням. Але, стає страшно від того, що чекає нас. Вдумайтеся, ще не прийшовши до влади нові "рятівники країни" беруть у заручники безневинних. Згадайте вимогу правого сектору - "привезіть на майдан родину Башкаленка"!!! Що це, як не тероризм, а простіше - чистий бандитизм. Ніколи в історії людства революції не приводили до чогось кращого. Не було цього і не буде!!!
моменто Показати IP 20 Лютого 2014 13:54
Хто безневинний заручник? Башкаленко? та він на контрабанді цигарок статки зробив і успішним бізнесменом став.. скільки років Клімчука підсиджував дочекався і зараз просто не хоче стільця втрачати
Анонім до моменто Показати IP 20 Лютого 2014 15:18
Я казав не про Башкаленка, а про його родину. Є різниця? А що, якби привезли їх на майдан, то їх би катували, поки Башкаленко не напише заяву? То хто ж тут банда???
Віталік Показати IP 21 Лютого 2014 23:09
Нормальний хлопець. Не гірший за інших. Хворба на справедливість - хороша хвороба. ПодИвлюся чи він нею хворий.