USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Перед ОДА записують добровольців та збирають пожертви

19 Лютого 2014 12:39
Біля парадного входу в приміщення Волинської ОДА працюють волонтери.

Тут можна зголошуватися:

- на поїздки до Києва;
- в охорону приміщення ОДА;

- в медики.

Також здійснюється збір пожертв на допомогу Євромайдану. Люди приносять кошти в досить великих сумах.

За станом на 12.35 біля ОДА залишилось лише декілька десятків мітингувальників, - частина з них – у приміщенні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
іііі Показати IP 19 Лютого 2014 12:43
Де пропали тролі?А ну щось гавкніть
Не троль до іііі Показати IP 19 Лютого 2014 12:44
Гав!
почекаєте нас... Показати IP 19 Лютого 2014 12:54
кому ти нах потрібне і твоє ВО "Сволота"?... таким же майданятам. Прийде час, не переживай по одному вас тихенько і без шуму...
Всезнайко Показати IP 19 Лютого 2014 12:56
Збирають благодійні внески на новий автомобіль Гузьонку...
Фанат до Всезнайко Показати IP 19 Лютого 2014 13:22
Регіончику, тікай звідси
Будьте прокляті, бан Показати IP 19 Лютого 2014 13:12
Будьте прокляті, бандери!!!!!!!!!
Україна Показати IP 19 Лютого 2014 13:19
Боже люди бійтеся Бога. Вже зовсім розум втратили. Це не мирні акції Що ж ви робите? Не вмієте найти конфлікт то людською кров"ю за гроші готові пролити усіх жахіття і все. таких до влади не можна. одні обманюють а другі ще гірші людей вбивають
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 13:21
Нас бандерами називали завжди і скрізь з дитинства пам*ятаю. Отепер я зрозуміла хто такі бандери.....і горджусь цим !Душа і серце на МАйдані .Слава тим хто захищає нашу свободу і майбутнє!А нам жінкам лиш молитись ! Не подобаються бандери і западенці....їдьте в Донецьк!!!,там на вас чекають !!!
проти всіх до Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 13:30
А що під вашим розумінням свобода? Коктейлі * МОЛОТОВА* , вибиті шибки,понищена бруківка? Вам потрібна така свобода? Давайте знищим місто і буде вам свобода.
Анонім до проти всіх Показати IP 19 Лютого 2014 13:40
Свобода - це коли не йдеш і не кланяєшся зажерливому посадовцю і позичаєш на хабаря,Свобода це коли не деруть в садочках та школах з батьків дітей останню копійку і годують їх відходами виробництва,яке очолює зажерливий посадовець. Свобода це коли не платиш за комунальні послуги незрозумілі кошти які ростуть щомісяця в карман зажерливого посадовця, який будує наступний замок собі. Свобода це коли можна вийти в парк до річки до лісу де не буде таблички з написом - ПРИВАТНА власність,зажерливого посадовця. Звісно, що за Свободу треба платити ,нажаль тепер кров*ю,надіємось в останнє.
проти всіх до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:47
Погоджуюсь. Платити , але не такою ціною-людським життям! Знищеним містом і країною, Не з тими лідерами ми йдем до свободи,бо цим потрібна не свобода ,а корито владне.
рай без нас до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 13:52
Покладіть руку на серце і признайтесь собі наодинці: ви ніколи не заходили до стоматолога без черги? ви ніколи не давали вчительці, щоб кращі оцінки ставила вашій дитині, ви ніколи не носили виховательці вашої дитини символічний подаруночок, ви не шукали блати в бті чи податковій? ви ніколи не плюнути на асфальт? Чужою кров"ю можна розпоряджатися....
Нема альтрернативи Показати IP 19 Лютого 2014 13:59
Дуже шкода, що у нас нація така, і лозунг жахливий Моя хата скраю. І дійсно найбільша печаль, що в нас нема альтернативи. Комо натомість Кличка-кулачка чи Цуценюка.....Що на місцях, що в столиці!!! Повністю підтримую Рай без нас, в нас в ментальності надурити брата і радіти. Тільки б не кровопролиття! Невже не досить цих полеглих!!!???? Починати варто зі зіміни виборчого та й іншого законодавства, перевиборів, суворої люстрації влади і директивного дитримання нового законодавства!!!!