USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Прокуратура заявила, що композитора Володимира Івасюка вбив КДБ

2 Березня 2015 17:26
Український композитор Володимир Івасюк не вчиняв самогубства, його насправді вбив КДБ. Про це стало відомо після поновлення у 2014 році Генеральною прокуратурою України розслідування обставин справи. Про це інформує «Преса України».

Прокурор Львівської області Роман Федик заявив про те, що слідчі прокуратури нарешті довели, що відомого композитора та співака Володимира Івасюка насправді вбили співробітники КДБ.

«Слідчі прокуратури зібрали безперечні докази того, що у 1979 році співака Володимира Івасюка вбили співробітники КДБ. Коли тіло улюбленця народу знайшли у Брюховицькому лісі, радянська влада поспішила визнати, що Володимир Івасюк вчинив самогубство. Люди відмовлялися в це вірити. У 2014 році Генеральна прокуратура поновила розслідування цієї справи. Сьогодні можу заявити, що нам вдалося знайти свідків та беззаперечні докази вбивства Володимира Івасюка працівниками КДБ. Оскільки справа стосується працівників спецслужби колишнього СРСР, матеріали розслідування ми передали військовій прокуратурі», – повідомив прокурор.

Громадські діячі уже встигли висловити свої думки із вказаних заяв прокуратури. Зокрема, народний депутат Олександр Бригинець із цього приводу зазначив: «Як камінь з душі впав... Всі знали, що ніякого самогубства не могло бути, але тепер це доведено. Івасюк справжній геній, мученик і Герой. Слава Івасюку! Слава Україні! Ганьба Путіну з його КГБ!».

В свою чергу, українська поетеса та публіцист Оксана Забужко назавала це справді «сенсаційною новиною».

«Зроду-звіку нічого подібного не читала. І ніхто не читав – за весь час існування «умовно-незалежної» української держави це буде ПЕРШИЙ такий процес (досі всі такі вбивства, на пам’яті всіх живих поколінь, були «ідеальні», «не докажешь» – від Василя Симоненка й Алли Горської до Чорновола, Ґонґадзе і снайперів на Майдані...) Аж біблійним чимось повіяло, їй-Богу: сповняються строки, переповнилася чаша беззаконь... Ще трохи – і каміння возопіє, і калинова сопілка озветься дівочим голосом... Рушила крига?.. Благослови, Господи!» – зазначила Забужко.

Нагадаємо, Володимир Івасюк – один із основоположників української естрадної музики (поп-музики). Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Мертвим композитора знайшли 18 травня 1979 р. Слідство висунуло версію, що Володимир ще «не набув душевної рівноваги» після лікування у Львівській обласній психіатричній лікарні й покінчив життя самогубством.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
Волинянка Показати IP 2 Березня 2015 18:26
Так звичайно добре що відбілили добре і славне імя Володимира Івасюка., але вже нікого з винних не покарають ( самі розумієте) в силу певних обставин.Це все робиться для окозамилювання відвернути народ від сьогоднішніх кримінальних справ .Це що так само довго буде йти слідство за вбивство Гонгандзе,розстріл беркутом Небесної сотні.і ще багато всього можна перелічити.побасим результати через з5 років? Питається за що загинули і гинуть українські люди? За те щоб влада на всіх рівнях добре жила і дальше з нас знущлась всіма способами
дідо до Волинянка Показати IP 2 Березня 2015 18:35
Буде засуджена злочинна система, яка процвітає в Росії та активно пропагується в Україні декільками партіями та МП/рпц. Вертухаї та кагебісти ще живі та виховали не одно покоління сексотів та комуняк.
ВОНО до дідо Показати IP 2 Березня 2015 18:49
а я то думаю. і хто Гонтареву з Яценюком виховував!!!!
дідо до ВОНО Показати IP 2 Березня 2015 18:51
ПР,БЮТ та комуняки - це совков- злодійські секти.
Штефан, Луцьк до дідо Показати IP 2 Березня 2015 18:52
А я ржунеможу!
Кость до Штефан, Луцьк Показати IP 6 Травня 2015 12:18
А що ти там робиш, кацяпе, в Луцьку?
Іван до Штефан, Луцьк Показати IP 16 Серпня 2016 16:27
путіносос...
вано до дідо Показати IP 15 Серпня 2015 17:09
ПР,БЮТ и коммуняки - это совков - воровские секты. СОГЛАСЕН
правдоруб до Волинянка Показати IP 2 Березня 2015 19:27
А чим відрізняється кум-прокурор Яника від такого самого від Порошенка? Людей просто вводять в оману, що всі негаразди України від КДБ, ФСБ, Путіна... а самі що начворили того ніхто не повинен знати і навіть думати?! Земля кругла і бумеранг завжди повертається!!! А те що "боєць", що стріляв по людях на Майдані зараз охоронець Авакова - це нікого не турбує?! От-же люди...
Анонім до правдоруб Показати IP 2 Березня 2015 19:31
путінський троль
свідомий до Анонім Показати IP 2 Березня 2015 19:44
О "Анонім" троль від Стеця намалювався :)))
Волинянка до правдоруб Показати IP 2 Березня 2015 20:43
В Україні приблизно більше-менше 1 млн кормилось від системи янека.вони ж не втікли .вони поміж нас керують нами направляють нас і дальше знущаються продають інформацію ворогу-це страшніше за агресора ....висновок молодим потрібно іти у владу які народились після 90 -х років
Українка Ліда до Волинянка Показати IP 24 Березня 2015 11:28
А хто молодих допустить?!
Дмитро до Українка Ліда Показати IP 15 Серпня 2015 22:35
ЯК- " хто допустить"?Син Януковича був депутатом, син Порошенка є депутатом.Подивіться склад ВР. Там, напевне, тільки козак Гаврилюк Пройшов на хвилі патріотизму, арешта всі ппо плану.
E.O.S. до правдоруб Показати IP 2 Березня 2015 21:20
То що перестати захищати свою землю і дати змогу кацапам смердячим до Києва дійти?
Петр до правдоруб Показати IP 6 Квітня 2015 12:06
www.roadcontrol.org.ua - читаем !
ВАНО до правдоруб Показати IP 15 Серпня 2015 17:11
коментар було видалено
Кость до Волинянка Показати IP 31 Березня 2015 21:18
Добре кажеш, сестро, але не треба зневірюватись, кати підстаркуваті, але ще живі, і жити хочуть як ніколи, бо нахапали бабла неміряно, і дітей, і онуків до кінця життя забезпечили. Так би тихо і пішли, і всі б про витоки статків їхніх нащадків забули, а тут ботоксний параноїк, з гебнявих кухаркиних дітей, ними ж возвеличений, почав людство знов лякати ядерним грибом, кров українців проливати ... . На час війни Україна має повне право відновити смертну кару, повитягувати з теплих нор тих 60-70-80- і, навіть, 90-тилітніх гебнявих злочинців, які мають величезні, українські, персональні пенсії за участь в "воєнних діях" в кінці 40-вих та в 50-их роках на Волині та в Галичині. Розстрілювати злочинців треба не для помсти, а для виховного моменту, щоб всі знали, що підлість та зло все одно буде покаране, навіть, якщо розстріляють одного, який зостався зі ста, 90-літнього, непокаявшогося злочинця. Та майно, кров'ю патріотів України у нащадків конфіскувати, вони багато хапанули, коли в 1988 р., так зване, "золото партії" по гебнявим кишеням розпихували.
АВК до Волинянка Показати IP 19 Квітня 2015 13:59
Не забувайте, князя Глеба, запорізських козаків під Пілявою, героїв Крут (особливо їхне командування, про яких зовсім забули на Україні), Немцова, Бузину та всіх інших за всю історію України, що наличує 140 000 років за висновками сучасних українських митців, теж знищило КДБ.
Оглядач Показати IP 2 Березня 2015 19:04
Успішне розкриття цього злочину майже через 36 років, очевидно, пов"язане з імовірною нещодавньою смертю останнього кагебіста, причетного до його скоєння...
Анонім Показати IP 2 Березня 2015 19:53
Дивно.Після 36 років знаходяться свідки і беззаперечні докази вбивства.А вбивство Гонгадзе і людей з обох сторін на Майдані-ніхто нічого не знає.І свідки є, і докази, і відеоспостереження, і що? Може свідки вбивства в той момент гриби збирал? Відволікають увагу від теперішніх проблем.Хай спочиває в Бозі великий композитор і співак.Всі і так знали, що це не самогубство.Ви розслідуйте справи і несіть відповідальність за сьогоднішній день.Чи будемо знову чекати 36 років?
Андрій Показати IP 2 Березня 2015 21:42
Для всього свій час,і година своя кожній справі під небом:...час розкидати каміння і час каміння громадити.../Книга Еклезіястова/
прохожий Показати IP 3 Березня 2015 08:54
ивасюк с системой не боролся писал хорошие песни получал призы и премии зачем кгб его убивать
Анонім до прохожий Показати IP 3 Березня 2015 08:59
"Держи вора!" громче всех кричит вор.
Освальд до прохожий Показати IP 5 Березня 2015 09:31
А ось ти - пропутінський троль!
Боб до прохожий Показати IP 13 Березня 2015 20:34
"Кращого з гоїв - убий!" - так говориться в талмуді.
Анонім до прохожий Показати IP 15 Серпня 2015 23:20
А для чого було вбивати композитора Вербицького? А сотню кобзарів? А мистецьку школу Михайла Бойчука?
Лучанка Показати IP 3 Березня 2015 10:49
Та годі вам сперечатися. Ніхто і ніколи не вірив в самогубство Івасюка. Саме страшне те ,що ні тоді ні зараз ,ми не можемо унеможливити такі розправи влади.
Анонім до Лучанка Показати IP 3 Березня 2015 10:56
А чем он той власти мешал?
Бойкий до Анонім Показати IP 3 Березня 2015 22:24
Всі кращі українці, заважають "великому народу", бути великим. Тому їх керівна еліта проявляє своє хижацьке нутро, підлими, таємними знищеннями не досяжних в конкуренції, і не погодившихся зрадити свою націю, та стати "великими" совками. .Погоджуються і навіть дуже бажають стати "великим народом",самі відсталі, підлі, корисливі,нікчемні і т. і. "українці", через проміжний, випробувальний етап, хохлів-окацаплених українців.
Олег до Анонім Показати IP 12 Березня 2015 19:15
А чим заважав тій владі Остап Вишня, Василь Стус та багато інших українських літераторів? Ось неповний перелік: http://uk.wikipedia.org/wiki/Список_репресованих_українських_письменників
метастаза Показати IP 8 Березня 2015 08:27
Все живы,в т ч и организаторы,а не только исполнители. Главное что жива система КГБ.
Микола Показати IP 14 Березня 2015 03:51
Черговий розводняк.
пистон Показати IP 20 Березня 2015 15:05
Еще одно преступление России, как правоприемнице СССР для международного трибунала. Кстати нужно провести расследование о репрессиях украинских патриотов , т. н. украинских националистов. Организовать судебные процессы бывшей преступной власти СССР и направит все это в Гаагу.
ic028217 Показати IP 20 Березня 2015 20:30
коментар було видалено
Василь Показати IP 26 Березня 2015 01:21
давайте зачекаємо результату цього розслідування. Федик одіозна постать і хоче показати що він та чогось вартий тут на львівщині. Версія вбивства цілком реальна, тільки сумнваюсь що є реальні докази причетності КДБ, хоча дуже хочеться такогО фіналу і на цій основ ліквідувати всю систему СБУ, тому що вона по суті теж КДБЁ
Слобода Показати IP 7 Квітня 2015 14:01
Расследования всех преступлений комуногэбнюков нужно довести до конца и опубликовать чтобы весь цивилизованный мир знал, что комуногэбняцкая банда - преступная организация. А то некоторые ещё думают, что с путлеровцами можно иметь дела.
Руслан Показати IP 9 Квітня 2015 10:05
Може досить, розслідувати наслідки цього карального органу, таких людей як Івасюк, Чорновіл, Стус, Симоненко не повернеш. Сьогодні в Україні вільно себе почуває червоне кодло-комуністична партія....
Укр Показати IP 10 Квітня 2015 13:46
А нынешняя жыдократия прям святая. Гноблят народ дальше некуда. И у бедных воруют.
НАРОД УКРАЇНИ Показати IP 15 Квітня 2015 10:18
НАЙКРАЩА ШАНА ВОЛОДІ ІВАСЮКУ ЦЕ ЙОГО ПІСНІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ТВОРИ НА ВСІХ КАНАЛАХ РАДІО ТА ТЕЛЕБАЧЕННЯ ЗАМІСТЬ РОСІЙСЬКОГО НЕПОТРІБУ!!! СЛАВА І ВІЧНА ПАМЯТЬ ТОБІ СПРАВЖНЬОМУ УКРАЇНЦЕВІ,ВОЛОДЮ!!! ЛЮБИМО ТЕБЕ ШАНУЄМО І ПАМЯТАЄМО!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
Анонім Показати IP 18 Квітня 2015 16:35
шана велика такому таланту! його знаменита " червона рута" буду завжди позивним України
Яйцепор Показати IP 22 Квітня 2015 11:55
Украина - страна иностранного легиона! Воюют на востоке иностранцы, правят из Киева - иностранцы во власти, законы принимают в Раде - за иностранные гроши! Вот в этом году окончательно исчезла самостоятельность и суверенитет целой страны - Украины! А вы тут лепечете об Ивасюке и КГБ, хороший, любимый был человек, НО вы его и убили своими словами, идеями и ненавистью к России, недаром ведь он от нервного срыва из за вас лечился в психбольнице! Это вы его довели! И убийцами являетесь ВЫ! А у вас всегда кто то виновен, пушистые! Позор!
Петро Козак + Богда Показати IP 23 Квітня 2015 09:32
30 річного геніального співака і композитора та поета Володимира Івасюка після зникнення у Львові 24 квітня ....знайшли аж 18 травня 1979р в кількох сот метрах в Брюховецькому лісі біля Львова побожні галичани які побачили що в нього на ногах були без ніякої глини чисті туфлі і штани без болота....тому люди зразу рознесли вістку по Львівщині що Івасюка повісили КГБісти...перед цим убивши його десь в кабінеті чи катівні ...Івасюк був таємний офіцер УПА й ОУНець і тому версії що його убили наші патріоти \бандерівці можуть висувати тільки сексоти КГБ і путіноіди а також інші ідіоти... В Кіцмані на Буковині де родився і виріс наш славний пісняр є багато правдивих історій які доводять патріотизм і побожність Івасюа та його шляхетних батьків вчителів...Відомо що проти 17 річного Вовчика Івасюка була порушена кримінальна справа за те що він з друзями нібито напідпитку а насправді через щирий антикомунізм душі розбив голову гіпсового памятника Леніна ще в 1966році в час святкування його класом випускного вечора ....Тоді в перші роки керування Брежнева тільки тайна дружба й побожність кіцманських патріотів серед міліціі та влади а також велика повага до батьків Володимира що вчили отих міліціонерів \ ПАРТчиновників і іх дітей в школі того маленького районного центру Буковини \- зробили те що Володимир відбрехався що нібито зробив це ненавмисно бавлячись з друзями шапкою котра ненароком купала на голову Леніна і він полізши на памятник захотів іі зняти та злавав морду супервождя комуноМОСКОВСЬКИХ ОКУПАНТфашистів ....На багатотисячному похороні Івасюка в 1979році у Львові виступили а потім були посаджені КГБандою 666Рабів героічні галичани а серед них таємні ОУНці офіцери УПА Петро Січко та його син Василь з Івано Франківщини які були в 1987році випущені на волю по амністії і створили першу в СССР Християнську партію\УХДП\ проти якоі була створена в 1991році лжехристиянська партія\ХДПУ Віталія Журавського...Саме народжений в селі Витвиця й вірний УГКЦ довгорічний політвязень офіцер УПА й ОУНець батько Петро Січко та народженні в Сибірі на засланні 2 сини Січка БУЛИ СЕРЕД ПЕРШИХ ОРГАНІЗАТОРІВ МОЛЕБНІВ УГКЦ в Галичині та серед перших тих хто підняв синежовті й червоночорні Стяги ОУН\УПА.... а також батько і сини Січки \ Богдан Чуйко\ Микола Тимофіїв як багато інших політвязнів тайно ширили інформацію серед патріотів УПА про те що Вячеслав Чорновіл був тайним жидомасоном та виступав проти галичан\націоналістів й сидів як сексот а згодом і офіцер КГБ ...й проти Чорновола та інших сексотів написав на волю Василь Стус і за це був убитий ще в тюрмі у 1985році ....заяви іхні була в 1993році коли Чорновіл з громадської організації НРУ створив промасонську партію в якій на чільні позиції з часом вийшли колишні комуністи й КГБісти жиди що мали украінські прізвища Удовенко й Тарасюк ...а з 1993 по 1999рік першим замом Чорновола був сумновідомий нині жид МІНІСТР янучарЮСТИЦІЇ ПРегіонАНАЛ і міліонер Лавринович .... Лаврінович організував в 90 роки разом з Чорноволомскажене і лукаве витіснення з Руху патріотів ОУН\УПА та божевільне паплюження Голови ІФРуху Бориса Голодюка та інших справжніх героічних рухіців націоналістів...В березні 1999року КГБ \ ФСБ Путіна й Марчука організувало разом з Удовенком фіктивне убивство двійника Чорновола з метою перемоги голови комуносоціалсатанистів Генерала ФСБ\КГБ Александра Мороза на Президентських виборах восени того року як суперМАСОНА і тайного друга ГОРБАЧОВА\Путіна .... труп двійника Чорновола був визнаний за справжній по заявам його дружини та синів котрі були залежні від КГБ а з годом був викопаний ментами з могили і пропав ....бо насправді Чорновіл жив до 2007року очікуючи по масонських планах яви Лжехриста в час якоі масони Москви і США мали використати авторитетного старого політика і вже нібито" героя " Чорновола у своії планах задурення Украіни та світу... ...Труп Чорновола був спалений в крематорії а душа ЧОРНОВІРа на Божім суді була засуджена на пекло... Петро Січко помер своєю смертю в 2002році а КГБісти в 1997році убили в Чікаго його сина колишнього політвязня і героічного ОУНця й офіцера УПА Василя Січка який виіхав в 1994році у США та викривав РУХпартію ЧОРНОВІРА як КГБістПРОЕКТ та збирав тайно гроші на вибори у ВРУ для себе і 4 своіх братів по ОУН серед яких був Голова ІФРуху ОУН і Провідник Украінського Націоналістичного РУху Генерал УПА\УГВР Борис Голодюк... проти котрого КГБ\СБУ організувало лжепартію " Украінський Народний Рух\ ДЛЯ ПЛУТАНИНИ В НАРОДІ І В ДІАСПОРІ абревіатури "УНР" ....На виборах КГБісти сварили рухівців з цих двох партій котрі після умисного розколу та після лжеубивства Чорновола очолив жид Гена Удовенко та жид Юра Костенко ...Василь Січко був похований у м.Львові неподалік могили Івасюка а на його похоронах синежовті і червоночорні Стяги тримали лиш прибулі з Івано Франківська патріоти ОУН\УПА Бориса Голодюка ...Відео та фото з похоронів Івасюка та Січка є в архівах КГБ\СБУ.....Івасюк та Січки й інші 357тисяч Божих обранців\ серед яких майже 200 тисяч будуть украінці Героі і друзі УПА \= мають воскреснути не з гробів а з небесХРАМІВ згідно глави 20 Одкровень БІБЛІЇ та Божих ПРОРОЦТВ що зібрані в 2006році до Третього Універсалу УГВР ...Дивіться ЮТУБвідео " Пророцтва УПА " й моліться щоб це було скорше в 2015році в час коли Антихрист Путін при помочі КГБставатиме всесвітнім царем в Киіві можливо вже скоро в маю 2015 ....Спаси Боже всіх НАШИХ патріотів УПА серед живих...Світлая вічная память Івасюку та всім гідним Героям і страдникам....Слава УКРАЇНІ
Юрій Показати IP 25 Квітня 2015 22:24
Маючи на руках матеріали розслідування, очевидно слід добитися судового рішення і родині неодмінно треба подати позов у міжнародний суд на московію про відшкодування.
Віктор Показати IP 11 Травня 2015 00:45
Роботи В. Івасюка є культурним надбанням України. На даний час; ой як його не вистачає.
Ганна Показати IP 15 Серпня 2015 23:05
В Брюховицькому лісі в цей день 19 травня 1979 року загинув і випускник Львівського будівельного технікуму разом зі своєю дівчиною Оксаною. Вони збирались одружитися Звали його Буринський Володимир Степанович. Родом з Буського р-ну с Н.Милятин. Мама його після двох трагічних смертей не ходила на опізнаванняю. На опізнавання ходив куратор групи ПЦБ Зарічний Михайло Григорович Може когось зацікавить ця подія
Ігор до Ганна Показати IP 17 Серпня 2016 02:32
Так, це відомий факт - хлопець і дівчина, випадкові свідки, були втоплені.
people Показати IP 16 Серпня 2015 15:25
І знову people за дурнів мають!!! Та розкрийте детально ці докази, бо people ще 36 років тому не вірив у комуняцько-комсомольсько-кагебістську пропаганду!!! Не повторюйте пропагандистські кроки папєрєдніків!!!
Вячеслав до people Показати IP 16 Серпня 2016 12:57
В 1979г я в составе Лисичанского В И А Оксамит готовил на Луганский обласной конкурс песнюВ ладимира Ивасюка (Золотоволоска), приехала комисия из Луганска принимать конкурсную программу, и запретили петь эту песню.Какие только аргументы мы не выставляли, типа, что и червону руту петь нельзя? Нам на полном серьёзе отвечали НЕТ! Было МЕРЗОПАКОСТНО на душе - Ивасюка мы любили, и не верили К Г Бэшным бредням. Як прыйшлы оти СОВЕТЫ та подалы братерську руку; бодай бы вона им видсохла з ихнёй помощю, (царство немецкое покойному проебу - СОВКУ). Акто ещё хочет в савок? А Володе Ивасюку ВЕЧНАЯ СЛАВА!!!
василь Показати IP 17 Серпня 2016 11:17
Про насильницьку смерть Івасюка я узнав від виконавців ще за радянських часів і те що на тепер це стало відомо усим цього мало потрібно засудити звірячий старий прорадянський світогляд звірячого колишнього радянського союзу все інше нічого не допоможе українськи національним людям....?!
Хома Невіруючий до василь Показати IP 17 Серпня 2016 16:42
Ви надали свої свідчення правоохоронним органам? В протилежному випадку ваша заява не варта виїденого яйця.
Петро Сидорчук Показати IP 18 Серпня 2016 08:57
Я ніколи не вірив, що Івасюк покінчив життя самогубством. Багато відомостей було про поламані пальці, синці та інші сліди катувань. Але кагебістів колишніх не буває і вони собі отримують високі пенсії з українського пенсійного фонду. І ніхто їх карати не буде через незнищенну кругову поруку.
ра1са Показати IP 18 Серпня 2016 22:48
На той момент, зовс1м юною, вчилася у Львов1. Все м1сто шепот1ло, що 1васюка вбили.
леонтій Показати IP 3 Вересня 2016 21:40
На похороні була Софія Ротару,ніколи про це бідна не згадувала.чому?