USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Раптово помер мер Рожища

16 Лютого 2014 15:02
Раптово помер міський голова Рожища Афган Алієв. Це сталося сьогодні, 16 лютого, - повідомляє «ВолиньPOST».

Як стало відомо з неофіційних джерел у Рожищенській міській раді, Афган Алієв у неділю, 16 лютого повертався автомобілем з рибалки. Очевидно, йому стало зле просто за кермом, - йдеться у повідомленні.

Є інформація, що автомобіль Алієва, до того ж, врізався в придорожнє дерево.

Афган Алієв народився у 1961 році. Закінчив Московський державний університет за спеціальністю геофізика. Вісім років працював за фахом у Московському проектному інституті.

Після переїзду у 1992 році на Волинь працював у комунальному господарстві міста Рожище. З 1992-го по 1993 рік – начальник дільниці водоканалу. З 1993-го по 1995-й – головний інженер виробничого управління житлово-комунального господарства.

З 1995-го по 2000 рік працював директором Рожищенського теплокомуненерго. З 2000 року – директор об’єднаного комунального підприємства житлово-комунального господарства міста.

З 2004-го по 2006 рік – директор Луцького міського центру зайнятості.

З 2006 року Афган Алієв працював у Луцькій міській раді: спочатку директором департаменту житлово-комунального господарства, а з 12 лютого 2009 року – на посаді заступника директора департаменту економіки, начальника відділу майна міської комунальної власності.

В серпні 2009-го Алієва обрали мером Рожища. За Афгана Алієва віддали свої голоси 3238 осіб – понад 69 % виборців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Киця Показати IP 16 Лютого 2014 15:58
Нехай земля йому буде пухом і вічна йому память! Дуже хорошою був людиною!
Вікторія Показати IP 16 Лютого 2014 16:01
Співчуваю.
Олег Показати IP 16 Лютого 2014 16:19
Гарна була людина, вічна пам"ять.
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2014 16:49
Порядність Афгана Алієва поза сумнівом. Земля йому пухом, а пам’ять про нього лише світлою
шкода.....(((( Показати IP 16 Лютого 2014 16:50
Чому Бог забирає найкращих? ((((
Роман Показати IP 16 Лютого 2014 16:55
Дуже хороша і щира людина!!! Вічна пам'ять!!!
Рожищанин Показати IP 16 Лютого 2014 17:02
Дуже хороша, порядна людина ! Хай земля йому буде пухом! Жалко , що йдуть такі люди!
Юлія Показати IP 16 Лютого 2014 17:23
Хай з Богом спочиває.
Рожищанин Показати IP 16 Лютого 2014 18:16
Це вже третій підряд міський голова який помер!Хай з Богом спочиває.
Hatahama77 Показати IP 16 Лютого 2014 18:17
Царство Небесне! Хороший був чоловік.
лучанка Показати IP 16 Лютого 2014 20:07
Надзвичайно хороша людина. Дуже шкода. Щирі співчуття родині. Царство небесне.
Яна Показати IP 16 Лютого 2014 20:34
Дуже шкода. Деякий час разом працювали. Дуже хороша людина. Ще багато добрих справ міг зробити. Співчуття родині....
zorro Показати IP 16 Лютого 2014 23:06
Вічна пам"ять! Співчуття родині та громаді міста! Просто не віриться.. знову не віриться.. так часто йдуть з життя знайомі люди.. і так часто - найкращі!
вася Показати IP 17 Лютого 2014 10:38
не може бути три збіги, бо тричі - це вже закономірність . Лігостай...Замлинний...Алієв... А зараз нормальні люди злякаються тієї закономірності і на вибори висунуться мякокажучи чудаки , і Рожище обере собі чудака а не господаря !
лара Показати IP 17 Лютого 2014 13:41
хороша людина вічна память
Рожищанка Показати IP 17 Лютого 2014 14:14
Хорошою людиною він був. Для міста не мало зроблено. Царство йому Небесне.... Співчуваємо рідним.
знайома Показати IP 17 Лютого 2014 17:13
співчуваю
Рожищанин Показати IP 17 Лютого 2014 21:43
Співчуваю!хороший чоловік був,привітний завжди вітався навіть до не знайомих йому людей,Земля йому Пухом,та Вічна Память.такого мера в Рожищі більше ніколи не буде.
Рожищанка до Рожищанин Показати IP 20 Лютого 2014 22:42
Такої Людини як покійний Афган Алієвич вже в міській раді не буде. Це людина з великої букви.Чуйний,добросовісний,порядний. Хай буде вічна йому память.Рідним співчуття