USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

«Революція» у Луцьку. Хроніка. Бачення фотографа

20 Лютого 2014 08:51
День у Луцьку, який одним додав ентузіазму і, можливо, віри у свої сили, а іншим – розпачу та безвиході, - вже в історії. І, очевидно, ця сторінка, яку ще не перегорнули, але вона позаду – не найкраща, не найяскравіша, однак про це писатимуть у підручниках.

Так, обурені подіями у столиці, де вже загинули до 30 осіб, лучани вийшли на вулиці.

Підпал в обкому КПУ та офісу регіоналівбіля залізничного вокзалу, захоплення приміщення ОДА та передача його Народній Раді, «війна» в центрі міста: постраждалі міліціонери, активісти, журналісти, димові шашки, газ; перехід міської і потім вже обласної міліції на бік мітингувальників, інцидент з головою ОДА Олександром Башкаленком, де його майже побили, облили водою, аби, мовляв, він відчув, як почувають себе активісти у Києві під струменями води від правоохоронців, закування посадовця наручниками; захоплення прокуратури та обіцянка від СБУ, що та – з народом.

Сьогодні ж у Луцьку – брудні вулиці, розбиті приміщення та мобілізація до Києва.

Фото – Антон Аношин:
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 76
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 08:54
Знову ХУНВЕЙБІНИ ???????????????
))) до Лучанин Показати IP 18 Березня 2015 14:48
хуже. намного хуже. проклятье на их головы. за каждого убитого парня из ВСУ. проклятые идиоты.
гість Показати IP 20 Лютого 2014 08:58
Боже вразуми цю школоту майдонуту!!!Мавпи,які вилізли в центр міста і хизуються цим!!! Ви та ваше покоління до 7 коліна будете нести цю спокуту..... бо на Божому суді нічого не скриєш!! Я б вас... св... та заставив оце все відбудувати і відновити... та ще на пару з вашими вожаками і батьками !!! Ганьба такій революціі !!! Нелюди в людській подобі !!
Думай хоч трошки до гість Показати IP 20 Лютого 2014 14:21
Якби ти хоч трішки цікавився християнством, то точно б знав, що все це "до 7 коліна" - язічницькі приколи. Християнство каже що людина сама відповідає за свої гріхи і ніяких перекладувань на когось неіснує.
Відвовідь гістя до Д до Думай хоч трошки Показати IP 20 Лютого 2014 15:24
На відміну від тебе я православний і не боюсь цього сказати... а тобі вумнику моя відповідь... щодо спокутування гріхів до 7 коліна. "Число 7 править життям у матеріальному і духовному світі. Ця кількість барв веселки, нот звукового ряду, днів тижня, основних запахів, отворів в голові людини. 7 - священне число у усіх народів. У Біблії воно згадується найчастіше - в одному тільки Апокаліпсисі понад 30 разів! У християнстві семи головним доброчесностям відповідають сім прохань молитви "Отче наш", сім заповідей блаженства, сім встановлених церквою таїнств. У древніх східних навчаннях стверджується, що "принцип семи" лежить в основі будь-якого процесу і явища. Нині ж наукою встановлено, що протікання людського життя багато в чому визначають 7-річні цикли і що це ж число є постійною величиною, що характеризує об'єм нашої пам'яті. Тепер ми, схоже, підбираємося до таємниці сьомого покоління : наше фізичне тіло на рівні генів, а також наше ментальне і астральне тіла на рівні характеру і долі з усією можливою виразністю згадують і копіюють свого прародителя. Здавна сьоме коліно вважалося межею кровної спорідненості, після якої кров клану як би оновлюється, так само як через 7 років повністю оновлюються клітини нашого організму. Гірше. Є страшне прокляття: "Будь проклятий твій рід до сьомого коліна! " Воно існує майже у усіх народів, але у багатьох має ще і продовження. Або що на сьомому коліні рід вичерпається, або що сьомому коліну доведеться жорстокими стражданнями спокутувати гріх предка. Прокляття, виражаючись сучасною мовою, - це інформаційна програма, яка завдяки сильному енергетичному вибуху у того, хто його вимовляє, закладається у фізичне і інші тіла людини і починає в них свою руйнівну роботу, передаючись з генами нащадкам." навчайся... та свого не цурайся... та перед тим як писати..думай більше..
гість Показати IP 20 Лютого 2014 09:02
мародери і анархісти .
гість Показати IP 20 Лютого 2014 09:05
НЕНОРМАЛЬНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Що ви з містом зробили????????????????
лютий Показати IP 20 Лютого 2014 09:06
бий Партію Регіонів!!! бий до кінця!!
док Показати IP 20 Лютого 2014 09:09
одного не розумію, є вертикаль влади, яка закінчується на одній людині, через яку, власне, все і почалось. то чому її не шукають, а б*ють все навкруги, нищать майно? від штовханини на майдані з беркутом ситуація не вирішується вже 3 місяці! досить нових президенських виборів, щоб країна вийшла з хаосу.
Мама Показати IP 20 Лютого 2014 09:09
Школота, зеки та пенсіонери! Вандалізм! Ми так пишалися що наш центр міста майже весь відреставрований, а тепер те що створювали роками - знищили за кілька годин. Краще сиділи б удома біля компютерів воювали.
Син до Мама Показати IP 20 Лютого 2014 10:32
Зеки при владі!!! і тролів багато в коментах. Так що помовчи!!!!!!
L до Син Показати IP 20 Лютого 2014 12:38
ти - один з них?
111 Показати IP 20 Лютого 2014 09:09
На НАРИ ЇХ РАЗОМ З ДАНИЛЬЧУКОМ І ГУЗЬОМ УРОДАМИ!!!!
Микола до 111 Показати IP 20 Лютого 2014 10:33
Уроди є продажними тролями і уродами є ПР, поки ще вони є... поки не втікли чи ...
ігор Показати IP 20 Лютого 2014 09:11
петеушники прокляті і ваші батьки. Нищити вам да і дівчата такі ж дурнуваті. До 7 покоління буде біда в таких звірських людей. думаєте при іншій владі будете пити їсти і спати і їздити за кордон відпочивати. Почекайте ще прийдуть до влади ті які зараз вже наручники одягають хоча таких повноважень немають. За все і вам прийдеться заплатити
настя Показати IP 20 Лютого 2014 09:13
данильчук твій розум вже вийшов дурістю . тільки невихований так може поводитись з старшим чоловіком, який у батьки тобі годиться. Яка б ця влада не була але так не робили як ви робите. поливай водою свого тата і маму вони теж може тобі в дитинстві іграшок не купували що ти зараз так нахабнієш. Таких як ви у Церкву пускати не можна. ГЕТЬ ТАКОГО ДЕПУТАТА МІСЬКОЇ РАДИ. НЕДОВІРА
ВИ УРОДИ Показати IP 20 Лютого 2014 09:16
ПИ**А ВАМ МУСАРСКИ УЕБКИ ВКЛЮЧИ КИЕВ ПО ТЕЛИКУ СУ*А ОДНА И ДРУГА И ПОДИВИСЬ ШО ВОНИ З ЛЮДЬМИ РОБЛЯТЬ
до тебе урадо до ВИ УРОДИ Показати IP 20 Лютого 2014 10:08
правильно що пиз...дять, і тебе потім знайдуть і від...дять. Нафіга луцьк розбивати, урадіще
Я до ВИ УРОДИ Показати IP 20 Лютого 2014 11:00
За що ви воюєте? Навчіться писати спочатку і прочитайте купу літератури, аби могли висловитися українською мовою!
L до ВИ УРОДИ Показати IP 20 Лютого 2014 12:40
шмарки витри і не бризкай слиною, бо смердить!!! ти мови нормальної не знаєш. мабуть, до матері, яка так виховала теж так звертаєшся?!
nnnn Показати IP 20 Лютого 2014 09:18
ДЕ ВИ Е УРОДИ ВИЙДИТЬ ДО ЦУМУ Я ВАС САМ ПРИЙДУ ПОВИРИЗАЮ ШВАЛЬ МУСАРСКА ТРЕБА ДО ВАС ДОДОМУ ИТИ ПОД МУСАРОВ ПРОГНУЛИСЬ И ЩЕ ХОЧУТЬ ЩОБ ВСИ ТАК
ага до nnnn Показати IP 20 Лютого 2014 10:10
голову в ліпінах підлікуй, чи внаркодеспансері.....дибілко
лучани Показати IP 20 Лютого 2014 09:19
ви теж як депутати не все і майже нічого не можете вирішити і повпливати для людей. Вас теж в наручники привязувати? геть вже за гроші і владу знахабніли. Проведіть вибори і побачите кого люди обируть а не нищите гризете всіх щоб до "кармушки" долізти. Вже себе і шиба і козюра показали. Козюра при цій же владі взяв буратіно побудував і що теж влада не така? а люди теж не хотіли щоб під їхніми будинками буратіно виросло але він людей не слухав бо йому гроші гроші гроші і ніяких людських цінностей поважайте хоч один одного і вмійте вирішувати конфлікти без таких вчинків. хоча люди вже побачили що ви можете робити з людьми -ставити на коліна. Дуже прикро що ви такі соромно повинно бути це ж на ваших дочок і сині все перейде будьте людьми вже . навчіться вирішувати конфлікти без -на коліна в наручники. ВИ себе дискредитуєте
ддд Показати IP 20 Лютого 2014 09:19
ЯКА ТИ МАМА ТИ БЛЯДЬ МЕНТОВСКА
ага до ддд Показати IP 20 Лютого 2014 10:12
от таких як вирізати це точно треба. Якщо твоя мати курва, так не думай що у інших такі самі
всім прибічникам вла Показати IP 20 Лютого 2014 09:23
Бог сказав: « Бійся сліз скривдженого тобою людини, адже він буде просити мене про допомогу, і я допоможу ».
З відти до всім прибічникам вла Показати IP 20 Лютого 2014 09:47
А ти що Богом себе вже проголосив? підараси
мужик Показати IP 20 Лютого 2014 09:24
ламать не строить надо отвечать за такие поступки мирные люди
школярка Показати IP 20 Лютого 2014 09:25
якщо ви ламаєте і знущаєтесь ви не кращі
жах...люди схаменіть Показати IP 20 Лютого 2014 09:26
ви самі себе плюндруєте та знищуєте ...ЦЕ І Є ВАША МИРНА АКЦІЯ?????????? це терор та анархія.....для кого і для чого ви все руйнуєте????? для своїх дітей залишити руїну ??????????? безглуздя...........
вася Показати IP 20 Лютого 2014 09:27
а чому цум не б"ють а тільки в епіцентр їздили? буратіно теж ? прості люди теж там працювали а тепер їм вдома сидіти і дивитись на вас чому ви так не вмієте мирно врегулювати
Зоотехнік Показати IP 20 Лютого 2014 09:29
Розшукуються волинські члени Партії регіонів. Кастрація буде на місці безболісна та миттєва. Зупинимо розмноженн скотів на Волині
Анонім до Зоотехнік Показати IP 20 Лютого 2014 10:11
Як я розумію кастрацію Данильчуку ви вже встигли провести. Тепер зрозуміло, чому він такий неадекватний, бо він імпотент.
той до Зоотехнік Показати IP 20 Лютого 2014 10:43
ти не зоотехнік...ти хворий на голову зоофіл
dsr Показати IP 20 Лютого 2014 09:29
всплеск емоції людей стався з вини однієї особи - президента Стояли біля сбу, міліції , прокукрамтури, облдежадміністрації : правий сектор, пенсонери МВС,СБУ, прокуратури, адвокати, державні службовці, медики, вчителі. У разі подальшого поглиблення, Луцьк в дійсності стане як кажуть реакційним. Щодо спалення МВС впершу чергу винен начальник УМВС Терещук, який надав незакону та безтолкову вказівку щодо застосування спецзасобів відносно населення. Під час розвалу Радянського Союзу керівництво колишнього УМВС в ніякому вразі неприминяла насильства відносно мітенгарів, тому що знають що з толпою ніяка сила несправиться, кров породжує більшу кров.
Анонім до dsr Показати IP 20 Лютого 2014 09:37
Ты шо дибил?? Вы что-то вообще подох*уели, митингари сраные! Ты, быдлюк, жил вполне спокойно все эти три месяца, никто тебя и пальцем не тронул. Но вам ж бля*ть вечно мало!!! Ото нехер выделываться и скакать там как козы драные!
Зайчик до dsr Показати IP 20 Лютого 2014 09:37
Ты шо дибил?? Вы что-то вообще подох*уели, митингари сраные! Ты, быдлюк, жил вполне спокойно все эти три месяца, никто тебя и пальцем не тронул. Но вам ж бля*ть вечно мало!!! Ото нехер выделываться и скакать там как козы драные!
Зайчик Показати IP 20 Лютого 2014 09:29
Откуда столько этой мрази взялось? Кто их рожал, кто воспитывал моральными уродами и людоедами?
ага до Зайчик Показати IP 20 Лютого 2014 10:47
Так може просто лініпи розпустили і нардодиспансер? От вони і вцентр побігли. Цікаво, а чому вони своїх не звільняють з Ліпнської психлікарні, з СІЗО. Це їх дійсні побратими.
Марина Показати IP 20 Лютого 2014 09:34
І це мирна акція – Це ж Вандалізм!!! Розгромили місто, а хто буде відновлювати! Легко все знищити за годину часу, а за чиї кошти буде все ремонтуватися… за зарплати вчителів, лікарів (вже яка зараз затримка по виплаті вчителям та лікарям, а жити, як цим людям)!!! Треба вводити НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН і розганяти - цю "масу" тупих і дурнуватих людей! Багачі фінансують все, а безпритульні і безробітні все руйнують. Люди, які цінують свою роботу і знають, що їм потрібно кормити і забезпечувати своїх дітей, на цьому зборищі безпритульних немає!!! Розходьтесь і не руйнуйте Місто!
Зайчик до Марина Показати IP 20 Лютого 2014 09:41
И вам же там ремонт сделали в милиции. Терещук это все ремонтировал не для себя, он там жить не будет, а для вас, лучаны. В мирное время сделал ремонт. А больше такого никто не будет делать, будете так и жить в говне. Все другим начальникам просто пофиг на это.
неангел Показати IP 20 Лютого 2014 09:34
якщо хочете конфліктів то їдьте у київ. А для чого тут барикади і від кого? тут же міліція вам все дозволила. Все понищили. За які гроші будете відновлювати і хто відповість? Депутат Міської ради Данильчук ?
Українка Показати IP 20 Лютого 2014 09:37
Шановні революціонери, хоча першим словом вас назвати не можна, до чого ви привели країну, ми повернемося в 90-ті, вам тільки трощити би все і ламати. Ті, які ніде ніколи не працювали, в т.ч. ваші лідери( Гузь і т.д.), ви некероване стадо, що ж ви будете робити коли все погромите, підете красти??? ТА НА ВАС ТІЛЬКИ ОДНА УПРАВА-СТАЛІН.Але ви не переживайте, що він помер, після закінчення цієї єпопеї, ми- українці, знайдемо його для ВАС!!!
мирна лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 09:44
яка лють , яка ненавість, яке Безбожиство, ТАК БОЯТЬСЯ ВТРАТИТИ ВЛАДУ ГРОШІ (КОРИТЦЕ БІЛЯ ЯКОГО КОРМЛЯТЬСЯ), ніхто там не підтримував опозиції, люди стоять тільки заради МИРУ ТА СПОКОЮ, МЕТА - РОЗІГНАТИ КОРУПЦІЙНУ ВЛАДУ, ЯКА МОРАЛЬНО ТА ФІЗИЧНО ЗНУЩАЄТЬСЯ З ЛЮДЕЙ, І ПРИ ЦЬОМУ ДУЖЕ ДОБРЕ НАЖИВАЄТЬСЯ !!!!
Українка до мирна лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 11:31
"ніхто там не підтримував опозиції, люди стоять тільки заради МИРУ ТА СПОКОЮ"-про який мир і спокій ви говорите?Понищення центру Луцька, адмін. будівель, і т.д.- чи знаєте ви те що вчора студентів СНУ по наказу ректора повели до міліції на так звану мирну ходу, а потім закликали нищити все, і це не наклеп,- це свідчення викладачів, які відразу закликали студентів розійтись і піти додому, але лідери "Правого сектору" закликали до насилля.
voliynianka до Українка Показати IP 20 Лютого 2014 12:50
НЕ БРЕШИ - НІЯКОГО НАКАЗУ РЕКТОРА НЕ БУЛО!!! ніхто нікого ні до чого не примушував! Я не знаю, які викладачі це внесли у ваші вуха - це брудна БРЕХНЯ!!! вЧОРА Я САМА ПРОВОДИЛА ТРИ ПАРИ ЗАНЯТЬ НА РІЗНИХ ФАКУЛЬТЕТАХ - ПАРИ БУЛИ У ЗВИЧНОМУ РЕЖИМІ. ХТО ЗІ СТУДЕНТІВ ХОТІВ ІТИ НА ПРОТЕСТ - МОГЛИ ЙТИ, АЛЕ БІЛЬШІСТЬ БУЛА НА ПАРАХ. біля одного з корпусів СНУ стояли представники правого сектора і не пускали студентів у корпус, мотивуючи це тим, що "ваше місце зараз на майдані".
Нонсенс Показати IP 20 Лютого 2014 09:45
Що ви тут невдоволені ? якщо не вдоволені вийдіть і покажіть що ви є насправді, відстоюйте свою думку. А оскільки вас не видно то ви будете жити за законами активних. і те що ви тут пишите нічого не змінить. Вас не існує...!!!
для Нонсенс до Нонсенс Показати IP 20 Лютого 2014 10:04
так заципило ????? =))) ти но подумай про себе, як ти будеш існувати)))
Елизавета Показати IP 20 Лютого 2014 09:45
це стадо хоче кричати бити і все мати. А ви не подумали що ви для багатьох простих людей зробили те що вони без роботи зараз? ви своїми силами в крісла претесь! ви думаєте все зробите для народу?????? ви не побудуєте свої епіцентри будинки і не будете купатися в золоті. повилазили з забитих сл робити не хочуть. Ще молоді нічого ніде не працювали а все понищити можуть. не рахуються з людьми. більшість лучан такі дії не підтримують
каріна Показати IP 20 Лютого 2014 09:47
опозиції ще скоріше недовіру люди визнають бо вони не змужуть нічого те що обіцяють вони будуть гнати на ту владу що вони все порозкрадали а собі будуть строїти замки.
Талян Показати IP 20 Лютого 2014 09:49
Шваль вибралась на вулиці замість того щоб вчитись на уроках та парах, потрощили, зас..рали центр міста! Та ще й виб..лядки хтзуються!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А в голові мозочку то геть нема!!! Вандали-дебі..ли!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
))) Показати IP 20 Лютого 2014 09:51
убирать кто будет, кретины?
Вітя Показати IP 20 Лютого 2014 09:52
Лучани, погодьтеся, вчора ви всі вийшли на вулиці не завдяки попередній діяльності місцевих політиків і активістів, а щоб протистати проти того безчинства влади, що робиться в країні і проти вбивств!
до віті. до Вітя Показати IP 20 Лютого 2014 11:01
Тисяча малолітніх мародерів, та 1000 пенсіонерів-маразматіків - це не луцьк, ЛУцьк це понад 300 тис. тверезодумаючих лучан.
Люся Показати IP 20 Лютого 2014 09:54
Люди, для чого трощити те, що будете відновлювати з вашого ж карману. Чому тоді не піти податкову потрощити? Я поясню, тому що ламають і трощать ті, хто податки і не платить( студенти, безробітні, пенсіонери і т.д.) їм все одно, за чий рахунок будуть ремонтувати будівлі. Подивіться фото, як забавляються діти, з якою жорстокістю ламають, таке відчуття, що вони кайфують від того, що відбувається!!!!!!!!!!!!!
ВЧК Показати IP 20 Лютого 2014 10:07
Слава Советской Украине! Слава воинам - победителям!
бухгалтер Показати IP 20 Лютого 2014 10:10
ви переживаєте за безпорядок на вулицях Луцька, грязно, а дітей які гинуть у Києві вам нежалко! Вони бідні гинуть за нас всіх. Таких як башкаленко і климчук треба четвертувати, виколювати очі - це гади, злодії, які не можуть покинути своє корито, хай вони виздихають всі багачі. Правильно зробили вчора на луцькому майдані, МОЛОДЦІ! Хай БОГ береже всіх, хто виступає проти цієї злочинної влади.
Люся до бухгалтер Показати IP 20 Лютого 2014 10:28
Що ви маєте на увазі * багачі* , знаєте вираз * чому бідний, бо дурний...*. Ви мені нагадали сторінки історії ( ви взагалі вивчали історію?) революції 1917 року, і розумію, що нічого путнього не вийде. Я не за владу Якунуковуча чи будь кого, я за зміну менталітету нашого народу. В мене є пропозиція найняти людину( наприклад із Швейцарії) в президенти , тоді можливо щось і зміниться.
lutchanka до бухгалтер Показати IP 20 Лютого 2014 16:05
а, якщо тут все потрощити, то в Києві на Майдані стане легше? Вандалізм ще ніколи не привів до порядку. Ніякого спротиву у Луцьку не було - навіщо все нищити?!
Анархіст Показати IP 20 Лютого 2014 10:30
ті форумні тролі, що повилазили тут, і п..дять щось.. вийдіть в центр, і скажіть це людям в обличчя, але ж сміливості лише за монітором вистачає)
Анонім до Анархіст Показати IP 20 Лютого 2014 10:38
Якби на майдані були люди, а не стадна бидляча біомаса, то можна було б вести з ними діалог. Ну, а так...
Люся до Анархіст Показати IP 20 Лютого 2014 10:44
Я не троль ( хоч і не знаю, що це таке) а жінка, у якої дитина 5 років, яка висловлює свою думку, а ви більше схожі на агресивного троля, якому треба бійка. Ви аргументуйте і пропозиції висловлюйте, а не лайтесь.
Лучани проти цього.. Показати IP 20 Лютого 2014 10:34
Але хто тепер слухає лучан? Чи може Бондар з Гузем думають, що їх хтось "слухає"? Чи може ще хтось думає, що наркоманами можна керувати, що вони вас почують?!!!!!! Події відбуваються по принципу "бійку замовляли - пізно...проплачено"...
Каратель Показати IP 20 Лютого 2014 10:34
Просто варвари!!!! Розгромили місто, дебіли, ідіоти. У цих "людей" нема нічого святого, якоїсь людяності. А ця пізда мололітня, яка вчора кричала з вікон прокуратури, що вони вигнали прокурорів, взагалі прийїхала з якогось села, вона походу навіть не знає за що вона протестує (чи проти чого). Їм аби тільки безтолку щось розгромити....... Усіх їх на зону ............
123 Показати IP 20 Лютого 2014 10:54
Данильчук, гусь і інші фашисти!!!! Горіти вам в пеклі
Каратель до 123 Показати IP 20 Лютого 2014 10:56
Особливо мені сподобалося "гусь".....
888 до 123 Показати IP 20 Лютого 2014 11:05
Інші бондарі, маї, находи, шелепи, шиби, кому платять із іноземного кармана якоби під реалізацію міжнародних проектів...запроданці, іуди...прийде і ваш час
Петро Показати IP 20 Лютого 2014 11:06
От сидите ви собі в кріслах теплих, дивитесь на те як влада нищить Україну і що? моя хата скраю, нічого не знаю поки не чіпають. Люди вийшли і щось роблять... А ви (більшість тутешніх коментаторів) тільки й спроможні на коменти: мавпи, фашисти, поламали і т.д. Чому самі не вийшли для змін? Можливо Вас влаштовує влада покращувачів? Чи боязно? Ось так і живемо - за клавіатурою герої, а в житті сірі миші, які й пискнути бояться проти когось. Лише чужу роботу обісрати можете.
Люся до Петро Показати IP 20 Лютого 2014 11:59
Шановний почитайте мої коментарі, в мене є пропозиції, а у вас що? І взагалі , всі страйки починались завдяки інтернету, чому ж тоді його тепер не використовувати, а ходити і трощити кожен дурний може.
Петро до Люся Показати IP 20 Лютого 2014 12:16
От слухаю Вас і виникає асоціація: навіщо їхати до стоматолога при зубному болю від карієсу, якщо можна посидіти на форумах, де зразу поставлять діагноз і скажуть яких таблеток попити чи як полоскати рот. Говорити можна було раніше, а зараз допоможе лише пряме втручання в життя країни. В теперішній ситуації лише обговорення проблеми в інтернеті - це як хворому (ще не мертвому) кадило, без активних дій не дадуть жодних результатів.
Украина! Показати IP 20 Лютого 2014 11:12
"Що таке справжній бєспрєдєл"!!! Отвечаю: Пенсия 1000 грн - это беспредел! Зарплата врача 2000 грн - это беспредел! Новый дворец януковича - это беспредел! То, что бандита можно узнать по милицейским погонам - это беспредел! Избиение мирных демонстраций - это беспредел! Пытки в лесу и убийства безоружных людей - это беспредел! Похищение раненых из клиник и издевательства над ними - это такой беспредел, что беспредельнее кажется уже быть не может!!! На улицах хватают обычных прохожих и кидают в СИЗО - это беспредел! Избиение стариков, женщин и студентов - это беспредел!!! Наши суды - это беспредел! Наше ГАИ - это беспредел! Зек при власти - это вообще прецедент! А вы называете беспределом то, что народ восстал против всего, что написано выше??? Думайте, люди!!!!"
луцьк Показати IP 20 Лютого 2014 12:13
Так виникає думка, за чиї ж, цікаво, гроші оце все будуть відновлювати? -За державні! Тобто, за наші з вами гроші!!!
СПОСТЕРІГАЧ Показати IP 20 Лютого 2014 14:24
ТА СХАМЕНІТЬСЯ ЛЮДИ ДОБРІ ПРИЙШЛА ГРОМАДСЬКА ВІЙНА (БРАТ НА БРАТА ) ЛЮДЕЙ ВБИВАЮТЬ, А ВИ ТУТ ОДИН ОДНОГО ПРИНИЖУЄТЕ СТИДАЛИСЯ БИ ............., (ПРО ГРОШІІ ГОВОРИТЕ,ТО ПРО ІНФРАСТРУКТУРУ М.ЛУЦЬКА ,ТА ВСЕ ВІДНОВИТЬСЯ) СХАМЕНІТСЯ І НЕ ГРІШІТЬ, А ЩЕ КРАЩЕ МОЛІТЬСЯ ЗА ЛЮДЕЙ ЯКІ ЗАРАЗ В КИЇВІ.
фотографу+++ Показати IP 20 Лютого 2014 14:44
класная тонировка желто коричневые цвета напоминают что так в пршлом веке в германии зарождался фашизм который принес столько горя .звери рвутся к кормушке прикрываясь ПТушниками и стариками
З МАЙДАНУ Показати IP 20 Лютого 2014 14:47
НЕ ДУМАВ ЩО ПОБАЧУ ЦЕЙ ЖАХ І МАРОДЕРСТВО В ЛУЦЬКУ. ХАЙ ВАЛЯТЬ ПРИДУРКИ ЩЕ В МАЯКИ І ЗАХОПЛЯТЬ ТАМ ДІЛЬНИЧОГО - "МІЛІЦІЯ БУДЕ З НАРОДОМ" ЗМІСТ ТОЙ САМИЙ. Я ЗАРАЗ В КИЇВІ ДЕ ВСЕ ВИРІШУЄТЬСЯ І ДЛЯ ЛУЦЬКА, А ЦІ ПРИДУРКИ СОБІ ПОЛІТИЧНІ ОЧКИ ЗАРОБЛЯЮТЬ. ПОВЕРНУСЬ САМ ВСІХ ПЕРЕСТРІЛЯЮ!!!!!
Anonymous Показати IP 20 Лютого 2014 16:26
Вот читаю этих анархитов упырей и всякую нечесть ... вас нужно было всех отправить воевать в Авганистан мочить талибов а не выкидывать вашу никому не нужную идею