USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Сашка Білого вбили міліціонери. ОНОВЛЕНО. ВІДЕО

25 Березня 2014 09:54
Сьогодні вночі була проведена спецоперація по знешкодженню збройного угрупування на території Рівненської області. Про це під час прес-конференції сказав перший заступник міністра МВС України Володимир Євдокимов, - передає УНН.

Нагадаємо сьогодні вночі біля Рівного вбили одного з лідерів Правого сектору Сашка Білого.

Тепер в МВС заявляють, що Сашко Білий загинув під час проведення спецоперації по затриманню його банд формування.

"Ще 8 березня були порушені кримінальні провадження стосовно Музичка за злісне хуліганство та протидію законній діяльності співробітників правоохоронних органів.

9 березня було оголошено підозру, а 12 березня Музичка оголошено у розшук. Сьогодні вночі була проведена спецоперація спільно з ГУБОЗ та "Соколом". В селі біля міста Рівне в кафе "Три карасі" його виявили та прийняли рішення затримати.

У ході операції затримано трьох із угрупування Саші Білого, вилучено АК та ПМ. На вигуки міліції Білий хотів втекти через вікно та відкрив вогонь на ураження по "Соколу".

Перша куля потрапила у працівника "Сокола" у шолом, але відрикошетила у передпліччя. Другим пострілом Музичко попав у погон цьому працівнику. Після цього цей працівник відкрив вогонь по ногах Музичка. Інші співробітники стріляли у повітря.

Згодом ще один постріл потрапив у ногу Музичку, той намагався відстрілюватися. Продовжували лунати постріли з його боку. Правоохоронці на той момент були за спиною Музичка. Коли його повалили на землю, він продовжував стріляти і був поранений. Викликані лікарі констатували смерть Музичка", - повідомив перший заступник міністра МВС України Володимир Євдокимов.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 66
МВС Показати IP 25 Березня 2014 10:00
Тепер все зрозуміло! Попереджали... Данильчук - згортай свою "діяльність" якщо не хочеш за грати!!!
о/у до МВС Показати IP 25 Березня 2014 10:19
Тепер зрозуміло чому Данильчуку не підгодив начальником УМВС Швидкий, така б операція була б проведена і на Волині. Якщо на вимогу влади зброя не здається вона вилучається примусово. За катування Башкаленка Поліщука прийдеться відповідати, термінів давності тут не має
О+О до о/у Показати IP 25 Березня 2014 12:23
Тут не можна рівняти Данильчука і Музичка... Це зовсім різні люди, у них зовсім різні бачення, різні цілі.. Тут порівняння, на мою думку, недоречне.
Всезнайко до О+О Показати IP 25 Березня 2014 12:40
Права рука Данильчука Аркаша Соломатін теж ходить з ПМом, який в даішників забрав у Цумані...
Нормальний до Всезнайко Показати IP 25 Березня 2014 12:40
Паша, Аркаша і Руслан - ПРИГОТУВАТИСЬ!!!
лучанин до О+О Показати IP 25 Березня 2014 12:43
Як ви не розбиралися, хто був на майдані а хто ні, але "Беркут" весь на коліна поставили! Тож тепер не нарікайте на те шо вас постріляють! Хведчак, данильчук готуйтесь догрались хлопаки! ЛУЦЬКІ МАТЕРІ, ПОЗАБИРАЙТЕ СВОЇХ МАЛОЛІТНІХ ДИБІЛІВ ЯКІ ЩЕ ГРАЮТЬСЯ З ТИМИ ДЯДЯМИ В ІГРИ!!!
Працівники Олики до лучанин Показати IP 26 Березня 2014 11:44
Баба Иария, думаєш ми тебе не впізнаємо? Спочатку скажена комуно-баба з синдромом множинної особистості срала на Ковельській Правді під іменами "Ковельчанин", "Прикордонник", "Податківець", а тепер перелізла на "Волинські Новини" - тільки тепер зветься вже "Лучанин" та "Прикордонник" а також "345" та "Ок" - але та сама безграмотність та тупість в коментарях.
Анонім до Працівники Олики Показати IP 4 Квітня 2014 19:49
коментар було видалено
СБУ до о/у Показати IP 26 Березня 2014 14:00
коментар було видалено
АНАЛітик до МВС Показати IP 25 Березня 2014 10:36
коментар було видалено
1111 Показати IP 25 Березня 2014 10:00
Що й треба було доказати! Бий своїх, щоб чужі боялись! Забагато, видно знав!
Дід до 1111 Показати IP 25 Березня 2014 10:42
А чому УБОЗ і Сокіл не поїхали в Крим, коли там ворог захоплював військові частини??? Кишка тонка, слабаки!!!
Федя до 1111 Показати IP 25 Березня 2014 12:34
Як не крути, але Сашко нехай і в своїй своєрідній манері, але таки наводив порядок. А що значить в цій державі навести порядок - це значить перекрити кисень паразитами, без того ніяк!!! Але ж паразити не хочуть покидати насиджені місця, втрачати фінансові потоки, вони не можуть змиритися, що не зможуть будувати заміські вілли і утримувати по 10коханок, тому для них є тільки один вихід - знищити тих хто наводить порядок. Подивіться - всюди всі держструктури: мінти, прокуратура, податкова, перевіряючі органи, суди, то все завязано на кримінал. То все є кримінал і паразити. Нічого ж у владі на місцях по революції не змінилося - ті самі прокурори є кентами з тими, кого вони мали б контролювати, вони разом банячать та їбуть тих самих прастітуток з тими самими районними начальниками, з тими самими суддями і з тими самими чиновниками з "перевіряючих органів" - все як було кругова порука, так і лишилося - ворон воронові око не виклює. І коли синок якогось голови РДА їде п"яний і вбиває людину, то прокурори і судді його разом відмазують, бо ж вони все одна мафія, в них "нормальні людські стосунки" - вони разом крутять свої темні оборудки, разом грабують народ, разом деребанять земельку і підприємства, разом нищать конкуретнів, і один про іншого знає, хто скільки накрав, а на вкрадені гроші будують палаци і купують машинки для своїх виродків-мажорчиків, щоб ті п"яні їздили по дорогах України і убивали людей. І щоразу, коли оці держчиновники провернули чергову кримінальну оборудку - разом святкують це, "обмивають" нові багатства, разом бухають з прастітутками по саунах. По суті, доки не переламати оцю схему, доки не зробити неможливим отаке кругове прикриття влади, то в державі нічого не зміниться!!! Будуть тільки міняти Ландиків на Лозинських і навпаки. ==== Думаєте кримінальні 90ті минули? Нічого подібного. Раніше, щоб знищити бізнес конкурента, то до нього присилали хтопців з битами, а тепер присилають перевіряючі органи - пожежники, санстанція, податкова, і вони всі завжди знайдуть до чого доколупатися, бо в нашій державі стільки закододавчого регуляторного лайна, що неможливо здійснювати ніяку діяльність не порушивши якийсь наказ, постанову, розпорядження і тп. Всякі "комісії" можуть легко знищити бізнес просто відібравши ліцензію. Сашко Білий не вписувався в цю схему, бо він діяв так, як йому вказувала совість, а не "накази, постанови, розпорядження" і тп. І він мав в носі пожежників, санстанцію, податкову, тому його можна було зупинили тільки методами 90х років - просто фізично знищити. === У нас в державі всюди ті самі схеми, що і в 90х роках, тільки тепер їх узаконили - раніше люди відстьогували хлопцям з битами, а тепер перевіряючим і контролюючим органам, митниці і тд. Хто заплатить, того оглядають за спрощеною процедурою, хто не заплатить, того шманають по повній. Затримують вантажі "для перевірки"- товар псується, але все в рамках закону. Або техніку чи обладнання коли вилучають - тримають її "проводять слідчі дії" місяцями, а робота стоїть, і навіть коли нічого не знайшли, то все одно збитки ніхто не компенсує, бо ж формально діяли в рамках закону (до прикладу подивіться як вилучають сервери в Інтернет компаній і як не повертають). І вроді би нікого не побили битками, але ефект той самий - всі справно відстьогують контролючим і перевіряючим. Треба негайно забрати в "контролюючих і перевіряючих" їхні драконівські повноваження блокувати бізнес, бо насправді Україна є бандитська держава, де закони складено бандитами для бандитів для того, щоб було легше віджимати гроші в рамках закону. Саме наше гниле законодавство дозволяє всяким чиновничкам та "комісіям" видавати підзаконні акти, накази, розпорядження і таким чином ставити людям палки в колеса. Формально ніби все законно, але по факту, якщо виконувати все так, як зараз прописано в нашому "правовому полі" то вся робота зупиниться. Всі, хто каже, що в нас хороше законодавство - брешуть. Якщо оті всі комісії, контролюючі і перевіряючі органи мають такі повноваження, що можуть творити таке, значить в нас хрінове законодавство, а всі, що кажуть, що воно є хороше - брешуть.
Крымчанин до Федя Показати IP 25 Березня 2014 13:02
Адийот...
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:03
Даньльчк їдь но ти в своє село на рівненщині провідай батьків....
Анонім до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:06
Поможи бульбу садити відпочинь подумай... чи діти сільського голови до роботи руками не приучені?:-)
Анонім до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:20
Картоплю пора садити
ЗМІ Показати IP 25 Березня 2014 10:03
Вони один одного тепер будуть... http://uapress.info/uk/news/show/19573/
Ір Показати IP 25 Березня 2014 10:06
Мда,нормально втихомирили...
Філософ Показати IP 25 Березня 2014 10:06
А на Волині немає такого бандугрупування?
Крым до Філософ Показати IP 25 Березня 2014 13:04
Есть-подгузники называются.
Ок до Крым Показати IP 25 Березня 2014 14:09
5+++++++
Анонім Показати IP 25 Березня 2014 10:12
http://ari.ru/news/7f4e8e9ef
вік Показати IP 25 Березня 2014 10:13
свій проти своїх
настя Показати IP 25 Березня 2014 10:14
жаль що в нас таке робиться людям давно пора причаститися і покаятися бари ресторани сауни розпуста до чого доводять світ
Артур до настя Показати IP 25 Березня 2014 12:12
А ви що сьогодні вечором робите...? Може...?
Emihrantka Показати IP 25 Березня 2014 10:21
Судячи по тому,шо пішла ліквідація в тилу,через декілька днів почнеться знову ''освобождение''русскоязичного населения ! Не забудьте цветов прікупіть для ''освободітєлєй''і переходьте ВСІ на руску мову,шоби провокацій не було !!!
патріот до Emihrantka Показати IP 25 Березня 2014 10:38
Мав я десь ТАКИЙ тил, де Данильчук зашугав всю міліцію.
Emihrantka до патріот Показати IP 25 Березня 2014 10:50
Судячи по твоєму проживанню в неті,ти й до Данильчука з того тилу не вилазив,так шо всі твої проблеми виключно в тобі !
Дід до Emihrantka Показати IP 25 Березня 2014 10:41
А чому УБОЗ і Сокіл не поїхали в Крим, коли там ворог захоплював військові частини??? Кишка тонка, слабаки!!!
Emigrantka до Дід Показати IP 25 Березня 2014 10:47
Діду ,старечий маразм у тебе,візьми но ше раз почитай,як Наполеону Москву залишили і шо потім було з тими французами....Зуби вставляти тобі не треба,гроші під матраса заховай,скоро їсти знову нічого не буде...
Вам до Emigrantka Показати IP 25 Березня 2014 11:22
Дамочка, тролль Вы знатный, только вот с параллелями беда у Вас, все русские заслуги себе приписываете - нелепо, видимо, с историей проблемы, да и годы проживания в Еуропе дают о себе знать. Езжали бы в свою родимую кормилицу и не мешали бы украинскому народу вылазить из ******* самостоятельно.
Emihrantka до Вам Показати IP 25 Березня 2014 13:16
Бачу нарешті поняв ,що своїм''велікім і магучім''Емігрантку не переубєдіш .Останній аргумент тролєм обізвати,інкаше за твою просвєтітєльну агітацію грошей не заплатють,а на твоє місце на клавіші іншого підара знайдуть !
Майдан Показати IP 25 Березня 2014 10:23
Данильчук поідь в Торговицю посиди біля свиней ,тому що все безслідно непроходить,а прощення тобі НЕБУДЕ.
Emihrantka до Майдан Показати IP 25 Березня 2014 10:38
Бачу твої свині вже давно повиздихали ,поки ти за комп'ютором сидів, власною бідою з Данильчуком поділитися рішив...застерігти так сказать,шоб і в його не виздихали.
Emihrantka до Майдан Показати IP 25 Березня 2014 10:43
P.S.Сала чи якоїсь гуманітарки Данильчуку ми з -забугра підкинемо,з голоду не вмре,а тобі й таким під**ам як ти ,тіко дулю з маком ,ситі скоро будете всі тіко велікім і могучим кацапським язиком !
Ага до Emihrantka Показати IP 25 Березня 2014 11:37
На уранових рудніках Кіровограччини сало йому пригодиться. Кажуть радіацію добре виводить.
аяяй до Майдан Показати IP 25 Березня 2014 11:23
а що Данильчук родом з Торговиці
партия Батьковщина Показати IP 25 Березня 2014 10:31
http://ari.ru/news/7f4e8e9ef
Уже порєшалі Показати IP 25 Березня 2014 10:42
а чому на фото поранення в область серця? Напевно покійник в повітрі літав?! Как говорится: Мавр сделал свое дело - Мавр может "уходить"! тільки що Тенюх підав у відстівку. а через деякий час виявиться, що "консерви" - це найкраща придумана зброя зовнішніх розвідок.
Москаль Показати IP 25 Березня 2014 10:51
Милиция занимается своими прямыми обязанностями. Уважаю. Так держать, пацаны. Так уж вышло, но бОльшую часть д..рьма, видимо, разгребать вам, на земле. так что у вас еще много работы, крепитесь.
Emihrantka до Москаль Показати IP 25 Березня 2014 11:01
Москалику,допоможи народу забери своє дєрмо задарма і йди додому,а ми тобі грошей на дорогу від щирого серця всі дамо !
Москаль до Emihrantka Показати IP 25 Березня 2014 11:27
коментар було видалено
Мальвінка Показати IP 25 Березня 2014 11:46
Тролики, ви не розумієте, що це цинічне вбивство. Саша Білий особа суперечлива. Царство йому небесне. але ніхто немає права забирати в нього життя ще й таким ганебним способом. Він багато знав і за це його вбили. Наша доблесна міліція чомусь не вбила Захарченка, не вбили Пшонку і їхніх заступників на руках в яких сотні смертей. Саша Білий хоч одного пересічного рівнянина чіпав?????Мабуть ні, але чіпав тих хто роками ганьбив гідність і честь простих громадян. Зараз всі кричать, що він займався рекетом. Чому ж не кричали коли цим займалися ділки з ПР. Тепер всі набралися сміливості і давлять кнопками на комп'ютері. Шановні українці вас по одному вбиваю, вбивають тих хто відкрито виступає проти режиму. Стосовно Павла Данильчука - дай Боже кожному "засраному мужику" Волинської області хоча б половину сміливості і честі, що є в цього молодого чоловіка.
Оксана до Мальвінка Показати IP 25 Березня 2014 11:50
+1
ХеХукало до Мальвінка Показати IP 25 Березня 2014 13:08
Много дурных видел-но ТАКОЙ,,,
Emihrantka до Мальвінка Показати IP 25 Березня 2014 13:20
Троликам думать ЗАПРЕЩЕНО ,вони інші тут вказівки яро виполняють !Почнуть думати...залишаться без зарплати !
володимир Показати IP 25 Березня 2014 11:49
коментар було видалено
павло Показати IP 25 Березня 2014 11:52
коментар було видалено
Микола Показати IP 25 Березня 2014 11:58
Не можна радіти смерті...АЛЕ КАЖУ ВІДВЕРТО,ПЕРЕПОВНЮЮТЬ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ АДЖЕ ЦЕ СПРАВЖНІ БАНДИТИ МАЮ НА УВАЗІ ПРАВИЙ СЕКТОР...ЇХНЄ МІСЦЕ В ТЮРМІ!!!
Семен Показати IP 25 Березня 2014 12:08
Чому не люструють Гусяку, звідки в безробітного Лексус?
рі Показати IP 25 Березня 2014 12:11
А де Гузь???? що смотався на новенькому лексусі. За які шиши ти його придбав??? Тиж ні де не працюєш. Бачили твою декларацію.
Махновець Показати IP 25 Березня 2014 12:23
Хунта при владі, кримчан злили, а патріотів вбивають, бояться людей зі зброєю!Мінтам позор і терор!
Москаль до Махновець Показати IP 25 Березня 2014 12:36
Шо ты истеришь? Срочно к дохтору! Там сейчас такое электричеством лечат. Главное не затягивай - глядишь и попустит.
Ок до Москаль Показати IP 25 Березня 2014 14:13
В цих підГузьників лікарі всі за хабарі сидять, вони у відьм лікуються.
123 Показати IP 25 Березня 2014 12:33
білий патріот??? ти що махновець ди...л. От кримчан ці і патріоти і злили. Ці люди зі зброєю займаються рекетом. В правому секторі половина судимих. Патріоти загинули на майдані. Де був правий сектор коли стріляли в патріотів??? Сховався??? Чомусь ніхто не загину з них. А може вони самі стріляли по людях на майдані???? Так що мені все одно чи міліція чи СБУ чи прокуратура але прибуріть ПС це зброд який не заслуговує помаги громадян.
Волинь до Правого се Показати IP 25 Березня 2014 12:40
Ви спочатку проведіть люстрацію членів вашої контори, де ніхто не працює і не хоче працювати, дві третіх рашіне судимих.
02 до Волинь до Правого се Показати IP 25 Березня 2014 13:40
А навіщо працювати, якщо можна ось так їздити і збирати данину Ярошу на вибори. 2 млн. також треба десь взяти, а ще на проаведення кампанії... Що і робив Сашко....
Волинськи новини до 02 Показати IP 26 Березня 2014 16:05
Тобі скоро будуть збирати данину на г..б ід..т.
махно Показати IP 25 Березня 2014 13:21
жаль...лихой был казак!
Vadim Показати IP 25 Березня 2014 13:26
Дійсно ПС це зброд непрацюючих. Хто їм дав право проводити люстрацію, приїзджати до різного роду керівників та вимагати написання заяв про звільнення? Розпустити їх всіх, хай би починали працювати якщо хочуть жити в чудовій країні.
02 Показати IP 25 Березня 2014 13:28
Так, з його смертю знято багато проблем. І рівненчани сплять спокійно, і Аваков та Наливайченко "білі та пухнасті" перед Росією, і до Яроша питання будуть зняті... Тільки що слідуюче?
путя Показати IP 25 Березня 2014 13:33
мочить правый сектор в сортире!
майже Показати IP 25 Березня 2014 14:08
Добре зробили. Пора наводити порядок.
ааа Показати IP 25 Березня 2014 18:55
я просто в шоці,говорять такі в нас специ а затримати музичку с такіми проблемами!!да спеціалісти то вам не в залі тренуватись і бабло з бізників трясти!!
ува Показати IP 26 Березня 2014 09:15
Данильчук виправдовує свою зброю в руках тим, що революційні дії ще не пройшли, і що вона їм ще дуже потрібна. Ну то якщо взяв в руки зброю - то будь ласка будь готовий відстоювати свій статус "людини зі зброєю". Це не іграшки. Звичайні люди бояться коли біля них ходять раніше судимі з вогнепальною зброєю, і можуть забрати те що вважають за потрібне в імя революції.