USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Надію Савченко закидали яйцями. Відео

25 Червня 2017 22:02
У Миколаєві нардепа Надію Савченко, яка проводила зустріч з городянами, закидали яйцями.

Як повідомляють "НикВести", на зустрічі з Савченко представники "Правого сектора", "Національного корпусу" і партії "Свобода" звинувачували нардепа у тому, що вона "працює на російську владу і ФСБ" та "веде переговори з терористами".

З боку націоналістів у Савченко полетіли яйця, після чого сталася бійка.

На місці події були присутні близько 20 співробітників патрульної поліції. Після бійки туди також приїхала машина швидкої допомоги.



Після завершення зустрічі Савченко з мешканцями міста знову стався інцидент: нібито активістка "Свободи" влучила яйцем у заступника голови Миколаївської облорганізації партії "Батьківщина" Олега Кравця, який намагався наздогнати нардепа, яка йшла геть.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Швондер Показати IP 25 Червня 2017 22:05
Яйця наше фсьо!
ната Показати IP 25 Червня 2017 23:08
!!!Я б її гівном закидала,за такий "закон савченко"!
Анонім Показати IP 26 Червня 2017 00:11
Лужайковий бій.
Анонім Показати IP 26 Червня 2017 00:36
Скоро бачу самі себе гризти будем, але ви хворі. Війни зупинити нехочете, хочете всіх закопати.
ПН до Анонім Показати IP 26 Червня 2017 09:01
А розкажи всім, як війну "зупинити" ??? "Зупинити війну" це нова мулька ригів і жоппоблоковців, самі війну організували, а тепер її зупиняти будуть, тільки як ? "Незавісімась лугандонії" надавати, от бандеровской кровавой хунти ? А Гадя Мертвечук заслуговує не на яйця, а на конкретний підсрачник по дорозі в мацкву.
MIckael Показати IP 26 Червня 2017 08:04
Нащо її взагалі з Московії забрали???
Ростов Показати IP 26 Червня 2017 08:33
Ах , как же в прошлом году украинцы боролись за свободу Н.Савченко. И вот нате - получили. А обратно в Новочеркасскую тюрьму ее не примут.
НШ до Ростов Показати IP 26 Червня 2017 09:04
Главное, что *авно всплыло, всплыло раньше чем оно планировало, и хорошо что это увидели украинцы!
Просто Показати IP 26 Червня 2017 15:09
Ага, закидали яйцями.... Згадаєте мій напис - ще, та хвора, буде президентом!!! Вже готується.
123 Показати IP 27 Червня 2017 12:54
Кірпічами треба було закидати.