USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

«Накрили» склад контрафактної горілки луцького депутата

19 Квітня 2017 20:58
Горілку без належних акцизів продавали по 36 гривень за пляшку в Луцьку на одному зі складів ТОВ «Полісся-Трейд». Підпільний пункт незаконного продажу алкоголю викрили журналісти, здійснивши контрольну закупку та викликали на місце правоохоронців. Як відомо, причетний до цього бізнесу очільник фракції БПП «Солідарність» у Луцькій міській раді Петро Нестерук.

Підпільний продаж контрафактного алкоголю викрила журналіста ТРК «Аверс» Наталія Поліщук. Жінка розповідає, що все йшло як по маслу – алкоголь продали без зайвих запитань, та коли дізналися, що це журналісти, то спробували відібрати оковиту.

«Ми сьогодні купили 10 пляшок горілки, яка з явними ознаками підробки, адже на акцизних марках відсутні елементи захисту, які повинні бути. Зокрема, немає голограми. А коли продавці зрозуміли, що ми журналісти, то почали видирати з рук сумку з пляшками та намагалися нас виштовхати. Втім, помітивши таке правопорушення, ми не покинули заклад, я викликала поліцію. Також написала заяву на керівника ДФС у Волинській області з проханням негайно здійснити перевірку на складі, бо там я побачила величезну партію алкоголю, які теж, ймовірно, з підробними акцизами», - розповідає Наталя.
Зауважимо, що склад розташований у Луцьку за адресою Андрія Марцинюка, 35. Він належить мережі ТОВ «Полісся-Трейд», засновником та кінцевим бенефіціаром фірми є сам Петро Нестерук, керує компанією його дружина – Неля Нестерук.

Після того, як журналісти передали закуплений алкоголь податковій поліції, склад зачинили й не дозволити там здійснити перевірку. Також на місце приїхала й сама Неля Нестерук із охоронцем. Спочатку жінка оглядала, хто є біля складу, розмовляла по телефону. Та коли підійшли журналісти, аби бізнесвумен пояснила ситуацію, жінка сховалася за двері.
Як повідомили працівники податкової поліції, матеріали справи вони направили в прокуратуру, аби ті підготували клопотання в суд, щоб отримати ухвалу на перевірку складу. Такої ухвали вони досі не отримали.

Аби отримати пояснення журналісти поїхали в прокуратуру. Втім, черговий прокурор не вийшов.
Охоронець повідомив, що в нього нарада з керівником і коли завершиться - невідомо. До журналістів він так і не вийшов, попри 40-хвилинне очікування. Аби таки дочекатися ухвали суду та здійснити перевірку, не давши вивезти алкоголь, на місці чергують журналісти ТРК «Аверс» та учасники ГФ «Варта порядку».

ЧИТАТИ ЩЕ: КЕРІВНИК ЛУЦЬКОЇ «СОЛІДАРНОСТІ» ВІДМОВИВСЯ ВЖИВАТИ АЛКОГОЛЬ, ПРИДБАНИЙ У ЙОГО Ж МАГАЗИНІ

Нагадаємо, що контрафактну горілку вже виявляли журналісти в мережі магазинів «Гроно». Однак луцькі фіскали заявляють, що марки акцизного податку, якими маркована горілчана продукція, що реалізується в у Луцьку, не мають ознак підробки. Натомість Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел стало відомо, що напередодні перевірки з мережі магазинів «Гроно», власником якої є депутат Луцької міської ради Петро Нестерук,в терміновому порядку вивезли фальсифікований алкоголь. Відтак, можна зробити припущення, що у магазинах готувалися до перевірки профільних органів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Любитель бухнуть Показати IP 19 Квітня 2017 21:22
Нормальна там горілка! Не раз купував!
123 Показати IP 19 Квітня 2017 21:37
З матеріалів виходить, що "накрили" не лише продавців, а і прокурорів. Вони явно стоять на сторожі поширювача фальсифікату. То мабуть треба запросити до Луцька їхнього начальника Луценка.
234 до 123 Показати IP 19 Квітня 2017 22:32
щоб теж випив ??
321 Показати IP 19 Квітня 2017 22:13
А точку на Митрополита Андрія Шептицького, 33 (колишня Орджонікідзе) на бачать...
Лучанин Показати IP 19 Квітня 2017 22:24
Зайдите в магазин соседка на соборности между домами 17 и 13 там этаже бадяга продаётся.
11 Показати IP 19 Квітня 2017 22:44
Добра горілка! !
Тема Показати IP 19 Квітня 2017 23:01
Алексей Семёнов бывший работник ВБНОТ ПМ у Волинський области открывает и закрывает двери склада Нестерука. Позор! Подруга Нестерука П. Элова Н. Ф. протеже и ставленница сотрудников с Перемоги, прокуратура не спешит давать дозвил на огляд. Яйца разложены во все корзины, думаю шансы у фальсификатора Пети есть выскочить, как и у всех других привладных бизнесов.
Ніцо до Тема Показати IP 20 Квітня 2017 00:25
як же низенько ти впав, олексій семенов. холуєм став для злочинців. рабська кацапська твоя душа.
лучанин до Ніцо Показати IP 20 Квітня 2017 21:27
Олексій нормальний мужик і ніякий він не холуй. і він КОЛИШНІЙ працівник. Є різна робота і де факт того що він когось прикриває???? баби базарні..
Анонім Показати IP 19 Квітня 2017 23:32
Якщо не впустили значить знищують весь контрафакт а прокуратура їм дала на це час половину випьюють половину вильють і все !
Анонім Показати IP 19 Квітня 2017 23:33
Цікаво а що робить Єлова ? Проти же Петі!!!
Анонім Показати IP 19 Квітня 2017 23:35
Що що помагає пити))))
Анонім Показати IP 19 Квітня 2017 23:35
Там варт виставити варту порядку і все фіксувати через вікна що там робиться в середині
Анонім Показати IP 19 Квітня 2017 23:41
Ще відразу в Ковелі склади провірити цієї фірми і на Устилузі
Сергій Показати IP 20 Квітня 2017 00:02
Тема написав правду. На відео колишній працівник податкової міліції, який завжди дуже гарно казав служу народу України. мені за нього соромно. А власники, якщо не помиляюсь в призвищі Корнійчуки з Млинова. зараз живуть в Княгининкові (колишні Маяки). дуже набожні прихожани православної церкви московоського патріархату. і Бога не бояться. а бізнесом цим вони займаються вже дуже-дуже давно. аж дивно, що їх тільки зараз накрили.
с.Світязь Показати IP 20 Квітня 2017 00:17
Ви ще в с.Світьзь магазини перевірте вони теж туди постачають. Але там Васька с/г їх прикриває він частенько в Нестер Хаусі завісає
Микола Показати IP 20 Квітня 2017 00:21
Петя фальсифікатор.як в нього зараз горить земля під ногами.він готовий робити всі мі..т
103 Показати IP 20 Квітня 2017 00:45
Черговий:«Прокурори ще є в наявності»- суслика бачиш? і я не бачу.А він є.
timati Показати IP 20 Квітня 2017 01:49
гарантом безпечноі торгівлі цього пойла є нач .економічноі безпеки нп +усі контролюючі органи (каждой сестре по рублю с бутылки) +илова і озонік стьопа со свитязя.во главє львівці з вп-ри
Тема Показати IP 20 Квітня 2017 12:19
Так чем закончится история с облавой, напишите статейку, подведём итоги.
Іван Показати IP 20 Квітня 2017 14:29
а самооборона, ау сандалов, вафлі смокчете чи вже в долі? нечути ваших "героїчних" подвигів.
Лучанка Показати IP 20 Квітня 2017 15:51
Де прокуратура,поліція?Депутатам все можна?
Green Показати IP 20 Квітня 2017 17:16
Які виборці-такі й депутати
Мешканець Показати IP 20 Квітня 2017 19:20
Заказуха "конкретна",але таких вилупків "бізнесюків"ще вдосталь.Хто їх буде викривати-ніхто.Бо це підакцизний товар,як медикаменти,бензин,тютюн...На цьому всі "кримінальні"кошти,якими "спонсорують" нікчемних депутатів,а ті лобіюють інтереси криміналітету.Замкнуте коло.Тупик.Феніта ля комедія.
Всім Показати IP 20 Квітня 2017 19:37
Те, що написано в коментарях - матеріал для кримінальної справи. І не одної. То що заважає народному депутату Констанкевич не гаючи часу завітати до Луценка із депутатським зверненням з приводу дивної діяльності його волинських підлеглих
11 Показати IP 21 Квітня 2017 13:51
А що це волинь пост прикриває бариг які продають безакцизний алкоголь . Каже укроп наклеп придумав . Виходить що всі тепер пожить розводити пальоху і продавати . Депутатам з міського ради можна ??