USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Терористи збили український штурмовик

21 Серпня 2014 08:31
Луганські бойовики збили штурмовик Збройних сил України Су-25.

Це в ефірі каналу 112 заявив речник РНБО Андрій Лисенко, - пише Українська правда.
Він заявив, що літак збили під час виконання бойового завдання.

"Він впав. Наразі ще невідома доля пілота", - розповів Лисенко.


Як відомо, 18 серпня неподалік від Новосвітлівки та Хрящуватого бойовики з мінометів і "Градів" розстріляли колону мирних переселенців.

Лисенко повідомив, що унаслідок обстрілу колони біженців на Луганщині загинули десятки мирних жителів, серед них багато дітей.

На місці розстрілу колони було знайдено 17 тіл загиблих мирних мешканців. Подальші пошуки наразі неможливі через бойові дії.

Повідомлялося раніше і про загальні авіавтрати на Сході.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
увч Показати IP 21 Серпня 2014 08:58
коментар було видалено
до увч Показати IP 21 Серпня 2014 09:03
невже ти думаєш, що хоч хтось на "сон рябої кобили" ведеться?..
увч до до увч Показати IP 21 Серпня 2014 09:11
Блин, так об этом полно инфы в сети. Или там тоже одни москали, во всем-то мире? Что за привычка прятать башку в песок? Ничего не вижу-значит ничего и нет. Вот и имеют вас кто ни попадя, пока вы в такой позе.
увч до до увч Показати IP 21 Серпня 2014 09:17
На, читай. Из французской прессы. Для участия в АТО на Юго-Востоке украинская сторона купила около двадцати самолетов. Все они еще советского производства. Продавцы – бывшие участники Варшавского договора, куда СССР поставляла свою военную технику – Румыния и Венгрия. Какие именно самолеты Украина закупила за рубежом – не уточняется. В этих же странах Украина закупает и другой «металлолом» – советские танки и прочую бронетехнику. Не в этом ли кроется невероятная “падучесть” самолетов и вертолетов ВВС Украины, которые участвуют в АТО? Старой технике, давно отработавшей свой ресурс, просто взлететь тяжело. А тут надо еще маневрировать, уходить от атак с земли, бомбить. На днях СУ-25 украинской армии упал на аэродроме. Потерял управляемость – и упал. Если этот истребитель – венгерский или румынский, то всё понятно. “Братья” продали Украине старый хлам, который уже не надеялись продать.
до увч Показати IP 21 Серпня 2014 09:42
мене не цікавить хто і що кому продав. мене дратує те, як ти впевнено говориш про те, що невідомо нікому наперед! За якісь там борги і кредити.... хто і що кому винен і хто кого і в якій позі буде мати... аж бісить! Бісить слово "укропистан"! Падло, всезнающе!
увч до до увч Показати IP 21 Серпня 2014 10:00
коментар було видалено
увч до до увч Показати IP 21 Серпня 2014 10:10
Зря не интересует. На эти деньги можно было бы купить газ например. И пережить зиму. Ты же хочешь пережить эту зиму? Представь, газа нет. Батареи холодные. Ты, как и все включаешь обогреватели (если электричество есть), старая проводка не выдерживает и начинается пожар. Выбор прост-умереть в тепле или жить дальше без дома. Зимой. Зная, что деньги, которые могли бы тебя спасти, потрачены на хрен знает что. Ну, что скажешь, мой нервный друг?
"Нервный друг" до увч Показати IP 21 Серпня 2014 10:18
в мене приватний будинок (без газу), ніколи цим не переймалась. але навіть якщо тепер доведеться, то якщо раніше могли без газу жити, то й зараз переживем. Якось ти все перебільшуєш про смерть. Електроенергія є. Якщо так боїшся вмерти без цього, шукай газ, там де він є. Тут далеко справа не в грошах і газі, хоч це і викликає деякі незручності.
Дончанин до "Нервный друг" Показати IP 21 Серпня 2014 10:43
коментар було видалено
До дончанин до Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 11:20
Саме так, дров запасла, але ти не переживай, як треба буде, то почнем копати)))) Один носиться з газом, інший з вугіллям....)))) І як нам тепер жити...))))
увч до "Нервный друг" Показати IP 21 Серпня 2014 10:55
коментар було видалено
.... до увч Показати IP 21 Серпня 2014 11:04
То ви переживаєте за нас чи за свій газ?!. Кажу, що якби там не було? до смерті від холоду навряд чи дійде... а в парове отоплення, тобто котел, який можна топити чим в голову взбреде.
до увч Показати IP 21 Серпня 2014 09:44
в Росії ж все так прекрасно і по справедливості, що нема про що говорити! Так виходить?.. Рай небесний на землі! як то ти так умудрився тут опинитись...
Дончанин до до увч Показати IP 21 Серпня 2014 10:45
Россия из преддефолтового состояния вышла на шестое место в мире. Как говорят в народе, не сразу Москва строилась.
До дончанин до Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 10:57
Мої вітання. Ніхто на вашу Росію ніяких зазіхань не має. Можете бути спокійними, тим більше з шостим місцем.
увч до До дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 11:01
что, совсем никто?! Ой, чую, лукавишь ты. Или не понимаешь чего-то.
ХТо до увч Показати IP 21 Серпня 2014 11:05
А кому ж ви так потрібні?
увч до ХТо Показати IP 21 Серпня 2014 11:48
коментар було видалено
Хто до увч Показати IP 21 Серпня 2014 11:57
В мене таке враження, що Путін з його параноїдальною шизофренією заразив всю країну)))))) як на мене ви параноїки і скрізь шукаєте змову проти себе. Навіть якщо в цьому є хоч крапля правди, то не бачу в тому переліку яка частина відійде Україні...(мабуть, після вчорашнього інцеденту з прапором - Москва) :))))) Чи може "великая и сильная Россия" насправді чогось боїться? )))))
увч до Хто Показати IP 21 Серпня 2014 12:00
коментар було видалено
.... до увч Показати IP 21 Серпня 2014 11:59
о богі!))) де ти це видер, шизофренік?,,, чи ти ше живеш в СССР?...
ахч Показати IP 21 Серпня 2014 10:07