USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

В Азовському морі обстріляли берегову охорону

4 Жовтня 2014 22:18
Бойовики відкрили мінометний вогонь у бік моря. Стріляли з неконтрольованої українською армією території сьогодні, 4 жовтня.

Мішенню для атаки стали судна прикордонників, - повідомляє ТСН, посилаючись на прес-центр АТО.

"Два катери берегової охорони Державної прикордонної служби, що рухались на відстані кількох кілометрів від берегової лінії, обстріляли з мінометів на ділянці між Широкиним та Безіменним", - йдеться у повідомленні.

"Вогневі позиції мінометників знаходились на території, що підконтрольна бойовикам", - уточнює прес-центр АТО. Щодо постраждалих та про стан катерів інформації немає.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 00:56
коментар було видалено
123 до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 09:29
СУ..ри терористи путінські, щоб вашу душу, як найшвидше СМЕРТЬ до себе забрала. ну і тебе СЕПАРАТИСТ ЙО,,Й , щоб ти також туди відправився. ДА беде так.
біль до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 09:51
такі, як ти мразь, мучать, вбивають, катують наших людей. тварі щоб ви були прокляті, ви суч.ри спорюєте живим людям животи, відрубуєте руки, виколюєте очі, за те що вони українці, я бажаю тобі су..ра і всьому твому роду такі муки нести у кожному твому поколінні.проклинаю тебе і твоїх терористів. проклинаю!!!..ненавижу вас тва..і.!!!!!тварини цього не роблять, як ви...........ви нелюди, ви не люди!!!. матері, які вас породили нещасні, нещасні. бо с.. привели на світ
Дончанин до біль Показати IP 5 Жовтня 2014 10:39
А почему миссия ОБСЕ, сейчас работающая у нас, в своих отчетах пишет диаметрально обратные вещи?
ДО дОНЧАНИНА! Показати IP 5 Жовтня 2014 01:15
тИ СЕПАРАТИСТ, ОПОЛЧЕНЕЦЬ ЧИ ТЕРОРИСТ? (ХОЧА ЦЕ В ПРИНЦИПІ СИНОНІМИ), АЛЕ ВСЕ Ж ТАКИ. ДО ЯКОЇ СЕКТИ ТИ МАЄШ ВІНОШЕННЯ лнр чи днр? НОРМАЛЬНА ЛЮДИНА ТАКОГО ПИСАТИ НЕ БУДЕ, ТІЛЬКИ ХІБА ЩО НЕАДЕКВАТНА. ЧИ ТИ ПРОСТО ЯКИЙСЬ ШЕЛЕПЕЙКО ЧИ ВУЙКО З КОНОПЕЛЬ. У ВАС ТАМ НА СХОДІ ВСІ ЗОМВАНІ птн. ВІДКРИЙТЕ Ж НАРЕШТІ ОЧІ! тИ ПРОВОКАТОР, ЯКИЙ ХОВАЄТЬСЯ ЗА МАМИНОЮ ЦИЦЬКОЮ. СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дончанин до ДО дОНЧАНИНА! Показати IP 5 Жовтня 2014 01:21
коментар було видалено
смерть до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 09:37
ваша рашисько-фашиська хунта скоро буде горіти в АДУ а жарити її буде сам диявол.
Дончанин до смерть Показати IP 5 Жовтня 2014 10:43
коментар було видалено
Анонім до смерть Показати IP 5 Жовтня 2014 17:04
коментар було видалено
ДО дОНЧАНИНА Показати IP 5 Жовтня 2014 01:16
З НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЮ ВІДПОВІДІ!!!!!
Дончанин до ДО дОНЧАНИНА Показати IP 5 Жовтня 2014 01:32
Так где же твой ответ? Ты же мой ответ ждал с нетерпением! Будь добр ответь.
Дончанин до ДО дОНЧАНИНА Показати IP 5 Жовтня 2014 01:38
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 09:31
о Боже, хлопче, у тебе діагноз нав"язлеві ідеї ПУКІ.і манія величі. мда.
Дончанин до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 10:34
Бла, бла, бла. Это максимум, на что ты способен.
ВВП Показати IP 5 Жовтня 2014 08:30
х...ти всіх придурків з днр, стерти іх в радіактивний пепел, Слава Україні
Анонім до ВВП Показати IP 5 Жовтня 2014 09:25
оце 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дончанин до ВВП Показати IP 5 Жовтня 2014 10:38
Сало Упало! Недавно видел подборку двух фотографий. Одна - памятник "Родина - Мать", а вторая, если не ошибаюсь с ужгородского ночного клуба, стоит девка с украинским флагом, в лифчике и трусах, раскрашенных в цвета флага. Надпись над фотографией: "Родина - бл**дь".
здохни і засохни до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 10:48
коментар було видалено
Анонім до здохни і засохни Показати IP 5 Жовтня 2014 10:53
Хамство - первый критерий жителей ГейрОпы. Ты - отличный экземпляр ее представителей.
Анонім до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 13:32
Ха ,а ти сударь знавець Геїв. ! Фу, ми і не сумнівались у твоєму графському походженні,!!!
Дончанин до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 15:24
В Париже нельзя спокойно пройти в футболке с изображением, пропагандирующим нормальную любовь, так как тебя посадят. Ибо ты этим оскорбляешь извращенцев. А вот пройти в футболке с изображением, пропагандирующим геев либо лесбиянок пройти можно.
Петька до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 18:14
О Даунчанин, какие подробности. И снова я для тебя ,вспомнил анекдот: Воспоминания голубого о войне: — Сижу я в окопе. Солдатики туда, солдатики сюда, а сижу маникюр поправляю. Вдруг — взрыв и один солдатик на меня падает, а я ему: — Отстань, дурашка, родина в опасности!
Анонім до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 13:23
Слухай яка мамашка тебе виср..а. ? ха, Родина-бл..дь.бо розумієш голубе, Родина вона ж в расєян і точно бл..дь,!!!молодець що визнаеш, що в расеї така уж родина..
Дончанин до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 15:17
Неужели Ужгород - это Россия?
Петька до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 18:25
Что же такое Родина Даунчанин..?мд. Политзанятия. Прапор: — Алибирды! Что такое Родина? — Не знаю, товарищ прапорщик! — Дурак ты, Алибирды! Хабибулин, что такое Родина? — Родина — это моя МАТЬ! — Ну, Алибирды, что такое Родина? — Родина — мать Хабибулина! — Дурак ты, твою мать! Родина — это и твоя МАТЬ, понял? — Понял. — Ну, и что же ты понял? — Я брат Хабибулина!
мати Показати IP 5 Жовтня 2014 14:19
Подивилась передачу,як сепаратисти зловили молодого хлопця років 20. В хлопчини була наколка на руці -ТРЕЗУБ УКРАЇНИ. то ці іуди збивши дитину до півсмерті заживо відрубали хлопчині ,можна сказати моїй дитині руку... за що ви нелюди таке зробили..за що мордували мого сина.за які гріхи?за те що виріс в незалежній країні.за те що любить Батьківщину її традиції та символи..не може. БУДЬТЕ ВИ ПРОКЛЯТІ ІУДИ )).СИНИ. МОЇ МОЛЮСЬ ЗА ВАС,ЯК БИ МАЛА КРИЛА ЗАКРИЛА Б ВАС ВІД БІДИ.
Дончанин до мати Показати IP 5 Жовтня 2014 15:20
Во первых, дай ссылочку. Во вторых, если конечно дашь эту ссылочку, я тебе кину кучу ссылок, просмотрев видео на которых ты поймешь, почему у нас свидомых в плен не берут. Просто, если ты действительно видела описываемое тобою видео - то это элементарная ответка на зверства ему подобных ребятишек.
МИКОЛА до Дончанин Показати IP 5 Жовтня 2014 15:44
БАЧУ, МАТИ, ТЕБЕ ДІСТАЛА... ТАК, Я ЗНАЮ, ЩО МАТЕРИНСЬКІ СЛЬОЗИ НА ЗЕМЛЮ НЕ ПАДАЮТЬ ТА МАТЕРИНСЬКЕ ПРОКЛЯТТЯ ДУЖЕ СИЛЬНЕ. АМІНЬ ТОБІ!!!
киця до мати Показати IP 5 Жовтня 2014 17:38
це є і на експресо тв, це молодий хлопець, айдарівець. таке пережив, від рук цих фашистів-сепаратиситів- російських. це точно нелюди,але хіба це один випадок. як цих виродків тільки земля носить.