USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У бою під Краснодоном загинув волинянин

15 Липня 2014 21:18
Під час боїв з терористами на Сході України у понеділок, 14 липня загинув мешканець села Залаззя Любешівського району Волинської області, 25-річний Юрій Трохимук.

Він загинув під час бою поблизу міста Краснодон Луганської області, - інформує «ВолиньPost».

Загиблому було 25 років, він був бійцем артилерійського батальйону 51-ї механізованої бригади.

За повідомленням ЗМІ запеклі бої з терористами під Краснодоном почалися у понеділок, 14 липня.

Українська армія намагається відрізати Краснодон від кордону. Бої точаться, зокрема, в районі КПП «Ізварине», біля Краснодона.

Нагадаємо, троє бійців 51-ї механізованої бригади загинуло і двоє було поранено цієї ночі в бою під Амвросіївкою на Донеччині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
До дончанина Показати IP 15 Липня 2014 21:58
коментар було видалено
Петро до "Дончанин" Показати IP 15 Липня 2014 21:59
коментар було видалено
Петро Показати IP 15 Липня 2014 22:02
Юрій загинув як ГЕРОЙ, і він війде в історію Незалежної України, і таким Героям вічна память, а вам тролі кара Небесна за підлабузницькі висловлювання
Света Показати IP 15 Липня 2014 22:06
Патриотам пишушим здесь, только один вопрос чего еще не на восточном фронте?
Щось не так до Света Показати IP 15 Липня 2014 22:16
коментар було видалено
Петро до "тому до Св Показати IP 15 Липня 2014 22:15
Читаючи ваші трольські коментарі, думаю що ви не вартіт того щоб я вам поснював лишень маючи мудрий вік скажу з такими сраколизами не вибудуєш Незалежну Україну, ганьба вам і зневага.
ПетрУ до Петро до "тому до Св Показати IP 16 Липня 2014 07:55
Вже скільки років все будуєте "Незалежну Україну"?! Добудувались вже до війни!!! Гаслами нічого не збудуєш!!!
Українець Показати IP 15 Липня 2014 22:18
Європа не подарунок, а політика путіна це фашизм чистої води.
Mik (галицька миша) Показати IP 16 Липня 2014 06:04
Терористи! П****аси! Ви - ганьба слов'янської раси!
поменяй до Mik (галицька миша) Показати IP 16 Липня 2014 06:59
поменяй первое слово в предложении на "ґаличане", тогда все станет на свои места...
Mik (галицька миша) до поменяй Показати IP 17 Липня 2014 11:35
Слово "галичани" починається з "г", а не з "ґ". А назва твоєї сутностi починається з "п" i закiнчується на "с".
Mik (галицька миша) Показати IP 16 Липня 2014 06:07
Вiчна пам'ять Юрiю Трохимуку, волинянину, вкраїнському вояку .