USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У бою під Амвросіївкою загинуло троє волинян, - ЗМІ

15 Липня 2014 16:23
Троє бійців 51-ї механізованої бригади загинуло і двоє було поранено цієї ночі в бою під Амвросіївкою на Донеччині.

Про це розповів військовослужбовець, який служить у 51-ій окремій механізованій бригаді. Імені свого він попросив не називати, - повідомляє ВолиньPost.

Він розповів, що бій відбувся вночі. За словами військового, військові бригади дали гідну відсіч ворогу.

Коли бій завершився, колона машин стала відходити із населеного пункту. В одну із автівок потрапив снаряд.

Постраждав лише екіпаж цієї машини: троє загиблих і двоє поранених.

Нагадаємо, сьогодні волинські ЗМІ поширили інформацію про те, що під Амвросіївкою нібито другу добу з боку Росії розстрілюють волинян, і повідомили про величезну кількість загиблих бійців 51-ої бригади: "від однієї роти в живих залишилося 20 людей, Від другої - 5". Зокрема, "Нововолинськ діловий" посилається на повідомлення у соцмережі нібито лучанина Юрія Хомича:



До того ж, матеріал підкріплений фотографією розстріляного і спаленого табору українських військових - щоправда, датованою на сайті Держприкордонслужби 19 червня. Це - фототабору прикордонників та військовослужбовців Збройних сил України після обстрілу з мінометів:



До слова, поширюючи таку ж інформацію проросійські «тролі» сіють паніку і в інших областях, говорячи нібито про величезну кількість загиблих під Амвросіївкою. Тільки у же не волинян, а, зокрема – закарпатців та івано-франківців:



У Міноборони просять ЗМІ перевіряти інформацію перед тим, як опублікувати:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
вітя Показати IP 15 Липня 2014 16:32
дайте прізвища співчуваю Бог всіх накарае але шкода людей які гинуть
И до вітя Показати IP 15 Липня 2014 16:52
И не надейся- фамилиии "данильчук" там не найдешь... Правосеки тусуются в Умани.... Среди погибших будут 20-ти летние ПРИЗВАННЫЕ в армию парни....
Наталя Камишникова Показати IP 15 Липня 2014 16:58
ПІд фото на НД спеціально для пильних громадян я зазначила: це фото не звідти, це просто ілюстрація з зони АТО. Але подібне коїться зараз і там, під селом Амвросіївка. Коменти гляньте там, теж не з пальця висмоктано.
Дончанин Показати IP 15 Липня 2014 17:04
коментар було видалено
ілля Показати IP 15 Липня 2014 17:10
жах! що коїться
Степан до ілля Показати IP 15 Липня 2014 20:27
Сумно, але буде ще гірше.
1111 Показати IP 15 Липня 2014 17:31
Трохимчук Юрій Кантор Ігор Абрамчук Олександр
настя Показати IP 15 Липня 2014 17:47
співчуття рідним і близьким
Дончанин Показати IP 15 Липня 2014 18:13
Директора Burisma Yoldings Limited, которым отдан Донбасс под добычу сланцевого газа: Ален Антер, Александр Квасневский, Хантер Байден, Девон Арчер. Не ради ли их интересов ваши ребятки погибли?
Львівянин до Дончанин Показати IP 16 Липня 2014 13:35
Ми знаємо,заради чого гинуть наші хлопці! Щоб така гнида, як ти, по нашій землі не ходила. І наші доблесні вояки добре усвідомлюють, за що ідуть на смерть.Не думай, недоносок путінський, що за гроші чи за сланцевий газ. Це ти сидиш і тролиш за рублики, подавися ти ними, щастя вони тобі не принесуть.
Мирослава Показати IP 15 Липня 2014 18:16
Коли нарешті це жахіття закінчиться? Співчуття рідним....
Степан Показати IP 15 Липня 2014 19:29
Треба дужчи бронежилети купляти. Щоб"Град" тримали.
Изя Шнеерзон Показати IP 15 Липня 2014 20:19
Я имел ввиду всю территорию Украины. Относительно Лемберга-согласен.
пан Показати IP 15 Липня 2014 20:43
можливо це неправда. слово за Тимчуком.
гуцул Показати IP 15 Липня 2014 21:33
Неизвестный пилот неизвестной страны - неизвестный герой неизвестной войны. Неизвестно зачем, неизвестно когда - неизвестные люди бомбят города. Неизвестно, доколе он будет летать и стрелять.... Да когда ж, наконец, это кончиться, e* твою мать?!
До дончанина Показати IP 15 Липня 2014 21:59
коментар було видалено
українка Показати IP 16 Липня 2014 15:18
Один вихід - Путіна і Януковича ізолювати від людей. В одну камеру їх посадити і важку роботу заставити робити нелюдів...
мама до українки Показати IP 17 Липня 2014 11:30
не треба в одну камеру цих нелюдів (це легка кара) - просто треба їм на прожиття дати нашу мінімальну зарплату - нехай попробують вижити хоча б місяць - вони живцем один одного з"їдять. або віддати нам - матерям, які плачуть кожен день, дивлячись новини, ми їм покажено як жити на світі.
очевидець Показати IP 22 Липня 2014 11:35
Ігор Кантор, Юрій Трофимук і Олександр Абрамчук загинули біля Краснодона!!! а це за 200 км від Амвросіїївки! не знаю, кому й нащо треба було брехати, очевидно, для того, аби вкотре приховати. але з цими хлопцями ми стояли пліч-о-пліч, так що за свої слова я відповідаю, бо бачив цей жах на власні очі!!! (під цими словами підписується весь батальйон!!!)
родина до очевидця до очевидець Показати IP 27 Липня 2014 01:14
ми рідня Абрамчука О. Як можна з тобою зв*язатися? Хотіл б взнати правду про загибель Олександра. Щиро співчуваємо родинам полеглих воїнів...