USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Донецьку під час АТО загинули люди. ОНОВЛЕНО

26 Травня 2014 19:50
В наслідок зіткнень між АТО й бойовиками терористичної ДНР у районі донецького залізничного вокзалу, одна людина загинула й двоє поранені.

Про це говориться в повідомленні обласного управління охорони здоров'я, повідомляє «Українська правда».

"Сьогодні на залізничному вокзалі постраждали три людини. З них одна - загинула (чоловік), 2 - одержали поранення (але не вогнепальні, попередньо - осколкові)", - сказано в повідомленні.

"Із цих двох потерпілих - 1 дитина, але з нею усе в порядку, вона уже відпущена додому", - додали в облуправлінні.

Як уточнив сайт 62.ua, вбитим виявився паркувальник, який працював на автостанції ЖД вокзалу. Його вбили автоматною чергою. Крім того, розбиті 7 вікон адміністративної будівлі Донецької залізниці.


Фото з сайту inforesist


Водночас журналіст телеканалу "Дождь" Єгор Максимов повдіомив, що поряд іх вокзалом бачить тіло загиблої жінки.


Раніше повідомлялося, що деякі бойовики втекли з аеропорту в житлові квартали, щоб там ховатися за спинами людей.

Вертоліт над Донецьком. Фото Новости Донбасса



Правоохоронні органи розслідують загибель чоловіка на донецькому вокзалі, попередньо кваліфікувавши пригоду як убивство, - повідомляє «УкрІнформ».

Як повідомили у Сектор зв'язків з громадськістю УМВС України на Донецькій залізниці, у понеділок о 16.00 до чергової частини лінійного відділу на станції Донецьк УМВС України на Донецькій залізниці надійшло телефонне повідомлення від начальника вокзалу про те, що о 15.30 на території привокзальної площі з боку транзитного вокзалу станції виявлено тіло невідомого чоловіка з вогнепальним пораненням у голову.

"Даний факт зареєстровано в Єдиний реєстр досудових розслідувань і попередньо кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 (убивство) Кримінального Кодексу України", - зазначили у прес-службі.

Наразі встановлено особу загиблого - ним виявився місцевий житель 1995 року народження.

За цим фактом проводиться досудове розслідування.

Раніше повідомлялося, що на площі поблизу Донецького залізничного вокзалу осколком убито парковника.

Сьогодні вранці терористи захопили донецький аеропорт. Українські силовики розпочали антитерористичну операцію. Згодом зона боїв розширилася від аеропорту у бік залізничного вокзалу, в місто.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 19:56
коментар було видалено
Яна до Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 20:30
Сайт називається "Волинські новини", а не донецькі!!! Ви вже так дістали своїми коментами!!!!
Анонім до Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 21:06
какой Вы дончанин, Вы дарагуша Шариков
Anonymous Показати IP 26 Травня 2014 20:03
Сподіваюся, що за тиждень герої України відучать тебе і тобі подібних вбивць і терористів не тільки літати (ви ж, бідненьке "ополченіє"), і не маєте на чому, хіба на сраку зі свого росту коли перепив), а й дихати. Героям Слава!
Дончанин до Anonymous Показати IP 26 Травня 2014 21:41
Иными словами ты уже сейчас признаешь то, что ваш новый президент врет, так как он уже пообещал управиться с нами за несколько часов.
Anonymous Показати IP 26 Травня 2014 21:14
Моніторите, мінусите, ну-ну, чекайте в гості - за кожного вбитого та пораненого отримаєте від нас адекватну "винагороду". І вбийте собі в цеглину, що замість мізків у вас - ми не фашисти, ми якраз будем визволяти Україну від ригокацапських фашистів зі зброєю.
оля до Anonymous Показати IP 26 Травня 2014 21:21
А чому ти ще на Волині і там гинуть хлопці а ти тут строчиш -диванний "патріот"?Давай їдь на схід і будуть тобі плюсувати.
Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 21:47
- А зачем вы стояли на Майдане? - Против олигархов!! За свободу! - А зачем опять олигарха выбрали?!
Українка до Дончанин Показати IP 26 Травня 2014 22:58
Шановний.Тебе забули запитати що нам робити.
Дончанин до Українка Показати IP 26 Травня 2014 23:49
А зачем лезете к нам? Причем лезете с оружием и убиваете женщин и детей!
Дончанин до Дончанин Показати IP 27 Травня 2014 00:25
Цитата с сегодняшней пресс конференции Губарева: - А что такое круглые столы киевской власти, как не обычный сходняк. Ведь сидит никем не избранный Турчинов и советуется с Донецким сходняком, состоящим из 23 олигархов, не имеющих в регионе никакого авторитета.
Василь до ганДончани Показати IP 26 Травня 2014 22:28
коментар було видалено
Крюгер Показати IP 26 Травня 2014 23:23
Люди невже ви всі забули , що ми ----- у к р а ї н ц і !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Так, різні за традиціями, так різні за мовою, але всі хочемо жити, і не просто жити, чи правильніше, виживати, а нормально жити , "на одну зарплату"
катерина до Крюгер Показати IP 26 Травня 2014 23:44
Люди забули,що вони люди
Крюгер до катерина Показати IP 26 Травня 2014 23:45
Зате наші ................. і не тільки, згадали - " разделяй и властвуй"
Крюгер Показати IP 26 Травня 2014 23:51
Ми ,певно , станемо елітною державою, або ввзагалі перестанемо існувати. Все буде залежати, від того, чи наші керівники захочуть відкинути власне ЕГО.
Анонім до Крюгер Показати IP 27 Травня 2014 00:19
Вся проблема в тому що керівники ніколи не згадають що вони теж люди. Ім рахувати себе "богами" спідручніше. Це невиправно!!!!! Робіть висновки.
Крюгер Показати IP 26 Травня 2014 23:53
Всі певно забули, що кінцевий результа - 1 м на 2 м. Єдине що лишається память - " і згадають незлим тихим словом"....................