USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У ДТП на Волині загинув мотоцикліст та двоє неповнолітніх

10 Березня 2014 14:19
Дорожньо-транспортна пригода трапилася у Володимир-Волинському районі. Внаслідок зіткнення автомобіля із мотоциклом водій та двоє неповнолітніх пасажирів від отриманих тілесних ушкоджень загинули на місці аварії, - інформує волинська міліція.

Близько 21:50 на автодорозі Устилуг-Луцьк-Рівне неподалік села Яковичі 31-річний житель міста Володимир-Волинський, керуючи автомобілем «Фольксваген Т-5», із невідомих причин виїхав на зустрічну смугу і скоїв зіткнення з мотоциклом «Ява», за кермом якого перебував 31-річний житель села Тумин Локачинського району.

У результаті зіткнення водій та пасажири мотоцикла, 17-річний хлопець та 17-річна дівчина, жителі села Тумин Локачинського району, отримали тілесні ушкодження, від яких загинули на місці ДТП.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за статею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування, під час якого будуть встановлені всі обставини автопригоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
111 Показати IP 10 Березня 2014 14:59
Шкода людей.
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Березня 2014 16:13
водія фольксвагена хоч затримали, чи як завжди не знайдуть ?
Анонім Показати IP 10 Березня 2014 21:53
Сумуємо, любимо, пам'ятаємо(((
Анонім Показати IP 10 Березня 2014 21:55
Олічка ти в наших серцях((((((( Ок-21 ми тебе любимо(((((((((((
Ліза((( Показати IP 10 Березня 2014 22:00
Олічка ми тебе любимо ти назавжди в наших серцях ти сама краща і завжди залишишся в групі Ок-21(((((((((((((((
Ірина Показати IP 12 Березня 2014 08:04
Водію мотоцикла було лише 18 років!!!!
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 18:16
Що за дурень писав таку брехню? Не вірте люди! Троє людей загинуло ТРОЄ!!! Водій не загинув, 2 хлопців і дівчина загинули! Один з яких мій брат йому 17. Вони скоти хочуть все замнути і пишуть всяку брехню! А насправді наживаються на чужому горі бо навіть цепочку яку він сам собі за степендію купив не віддали, забрали.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Березня 2014 23:39
Вони й написали шо троє, там написано що загинув водій мотоцикла і його пасажири...але це вже нічого не змінить, людей не повернути(((
Анонім Показати IP 12 Березня 2014 20:23
Дуже шкода наших Ангелів! Нехай земля їм буде пухом! Ми ніколи вас не забудемо,ви назавжди у наших серцях!!!(((
Анонім Показати IP 13 Березня 2014 20:45
Олічка ти завжди з нами... Безмежно сумуєм((