USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У волинського ДУКу зникло 3 авто: викрали бус і не дорахувалися 2-х машин

29 Серпня 2015 18:25
Камуфльований автомобіль Volkswagen Transporter T4 викрали в ніч на 29 серпня в одному з дворів, що на бульварі Дружби народів (мікрорайон ДПЗ). Сьогодні, 29 серпня, бус мав їхати на передову. Ще 2 автівки «не дорахувалися» при передачі майна новому керівництву після відсторонення з посади друга Устима.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів прес-секретар оперативного штабу з передання матеріальних цінностей Волинського 3-го запасного батальйону Добровольчого українського корпусу.

З його слів, автомобіль був повністю заправлений дизпаливом (а це – більше 80 літрів) та завантажений шинами, яку чекають на лінії фронту. Сьогодні, 29 серпня, бус мав їхати на передову. Проте вночі його викрали у мікрорайоні ДПЗ. ДУКівці кажуть, що скло автомобіля не розбивали, а авто, вочевидь, відімкнули або дубльованим ключем, або професійними відмичками. Також підкреслюють, що автомобіль викрали з принципу. Адже матеріальна цінність автівки - вкрай низька, та й продати його буде дуже складно, враховуючи зовнішній вигляд та чисельні пошкодження.

«Технічний стан не дозволяє продати автомобіль. Він кустарно відремонтований – на ньому діри від вибухів та інші пошкодження. На «розборку» бус теж не піде, матеріальна цінність для базару - нульова. Вочевидь, люди зробили це принципово, можливостей для наживи від такого викрадення я не бачу», - пояснює у коментарі прес-секретар.
Ще дві автівки, з його слів, на баланс організації не передали після відставки екс-командира батальйону друга Устима (Віталія Ковальчука). Нагадаємо, у зв’язку з незадовільною ситуацією у 3-му запасному батальйоні ДУКу та системними порушеннями статутних норм у підрозділі друг Устим (Віталій Ковальчук) відсторонений від виконання обов’язків командира батальйону, а штаб батальйону розформували. Виконувачем обов’язків командира батальйону призначений друг Аргон, перед яким поставили завдання створити новий дієздатний штаб. Друг Матвій пояснив, що Устим не виключений зі складу батальйону, а є наразі рядовим бійцем. Звільнили його за невиконання повноважень командира. Так, командир батальйону повинен займатися підготовкою бійців та ротацією на схід, а не «катанням по місту на автомобілях, які повинні вирушити на схід», що дискредитує батальйон. ДУК, мовляв, є воєнізованою структурою, що бере участь у бойових діях.

У новому штабі ДУКу кажуть, що після «зміни влади» тут не дорахувалися двох автомобілів – Fiat Scudo та Nissan Patrol.
Зліва: Fiat Scudo який розшукують
Зліва: Fiat Scudo який розшукують
З цього приводу вже звертались до Віталія Ковальчука, проте прямої відповіді про місце перебування автомобілів не отримали:

«Друг Устим каже, що передав автомобіль (Fiat Scudo– авт.) волонтерам, які його подарували батальйону. Проте, такою інформацією ми не володіємо».

Що стосується трьохдверного джипа Nissan Partrol, то його ДУКівці використовували для пересування містом.
До слова, представники нового штабу кажуть, що інформацію стосовно розшуку вищезгаданих трьох автівок планують передати у правоохоронні органи, а тому встановлювати їх місцезнаходження доведеться оперативникам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
123 Показати IP 29 Серпня 2015 19:02
Друг Устим- він же Лімаль дрібний рекетир і бандит з 90х. Яким був таким і залишився.
124 до 123 Показати IP 30 Серпня 2015 01:30
А синя беха 525 і Лачетті то чиї??
JlP Показати IP 29 Серпня 2015 19:59
Як ще їх самих не покрали б....ть!!!
кого до JlP Показати IP 29 Серпня 2015 20:31
Кого їх?
анон Показати IP 29 Серпня 2015 20:13
Устим - він же Лімаль, він же ***
Побратим Показати IP 29 Серпня 2015 20:36
Дохизувались.
З АТО Показати IP 29 Серпня 2015 21:31
Чекаєм в зоні бойових дій! Слава Українi !!!
Віталька до З АТО Показати IP 30 Серпня 2015 01:17
Лімаля чи Машину )))))))
сапер Показати IP 29 Серпня 2015 21:39
Може і справді менше будуть іздити по області і збивати з директорів підприємств гроші! Бо я після демобілізаціі був в ах#і від побаченого іпочутого!!!
сапер Показати IP 29 Серпня 2015 22:19
І чьому на жодній машині невидно жодних діро, дефектів які має кожна бойова машина якщо звісно вона не звичайна Ж*ПОВОЗКА???
йо до сапер Показати IP 29 Серпня 2015 22:37
Видно шо ти і близько не стояв біля тих машин. На машинах є осколки від снарядів. Це і вказує на те, шо не доцільно викрадати машину в цілях збуту/прибутку.
сапер до йо Показати IP 29 Серпня 2015 22:56
То деж хоч одне фото цих машин із зони АТО ане з мирного луцька???
йо до сапер Показати IP 29 Серпня 2015 23:05
Машини з зони АТО не повертаються, бо там війна! Ті машини там в катлєту розбиваються. Пройдись по гуглу і подивись як ті машини передаються в батальйони. А ті машини які повертаються то вони як мінімум пошкрябані або в осколках.
гугл до сапер Показати IP 1 Вересня 2015 02:03
в гуглі глянь дурню
Боєць ДУК до сапер Показати IP 6 Вересня 2015 03:15
До твоє уваги друже, фото цієї ж машини, які були зроблені в Широкіно, фото взяті з сторінки в фб Батальйон ім. Шейха Мансура (батальйон базується спільно з 8 Батальйоном Арата ДУК ПС). 1. https://www.facebook.com/1421407361520394/photos/a.1421407404853723.1073741826.1421407361520394/1433032423691221/?type=1&theater 2. https://www.facebook.com/1421407361520394/photos/a.1421407404853723.1073741826.1421407361520394/1433032387024558/?type=1&theater 3. https://www.facebook.com/1421407361520394/photos/a.1421407404853723.1073741826.1421407361520394/1433032363691227/?type=1&theater 4.Посилання на сторінку Батальйону: https://www.facebook.com/pages/%D0%A7%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%91%D0%B0%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BE%D0%BD-%D0%A8%D0%B5%D0%B9%D1%85%D0%B0-%D0%9C%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%83%D1%80%D0%B0/1421407361520394?pnref=lhc P.S. Як не знаєш нічого краще помовчи, дурний коли мовчить хоча би здається розумним, хоча і не є таким!
Анонім до Боєць ДУК Показати IP 6 Вересня 2015 20:38
Не факт, що це та сама машина. З такии незрозумілими ракурсами багато фото можна де завгодно знайти, друже.
Бандит Показати IP 29 Серпня 2015 22:49
Віталька молодець)))Живу в цьому дворі де стояв Т4 і знаю Вітальку))))Той бус ніколи на сході не був і ніколи туди незбирався,як і БМВ 525 та 325 так і Патроль та Мітцубіші Л200,які стоять в сусідніх дворах.Єдине,о той що їздить на Л200 реально їздив в АТО.БМВ і перша і друга були поляками і стояли в дворах вже років 2(виїзджали 2,3 рази в рік),аж бац стали мати номера ДУКУ і їздити в баню на пиво.А ще був свідком як Айдарівець на швидкій просив в ПС грошей чи бензину для поїздки за раненими в АТО,ПС сказали що ще незаробили.Через півчаса гроші привіз якийсь бізнесмен який приїхав разом з Ткачуком Євгеном І ці сусіди які катаються на цих лівандосах з номерами ПС ніколи навіть в армії неслужили, а про АТО взагалі мовчу.
сапер до Бандит Показати IP 29 Серпня 2015 23:19
А Л200 камуфлірований і з тентом???
Анонім до сапер Показати IP 30 Серпня 2015 00:16
Ельку Устим таки завіз на 5-й бат (бо навіть до цього шпака дійшло, що в місті він надто палиця на ньому), який його використовує за призначенням на передовій вже з кінця весни поточного року, але, натомість, взамін вимолив для себе чорний шевроле лачетті.
сапер до Анонім Показати IP 30 Серпня 2015 00:32
Ще весною я бачив як ним іздили ,,благодійні внески,, збирали.
Дуківець до сапер Показати IP 30 Серпня 2015 09:30
2 місяці вже як на сході
сапер до Дуківець Показати IP 30 Серпня 2015 12:00
А 3 місяці назад весною ще іздив по області.
Сусід до сапер Показати IP 30 Серпня 2015 21:07
Так
роман з ГПЗ до Бандит Показати IP 29 Серпня 2015 23:45
ЗГІДНИЙ НА ВСІ 100%!
Бандиту Показати IP 29 Серпня 2015 23:28
Ти або щось плутаєш або в тебе хвора уява.
Бандит до Бандиту Показати IP 29 Серпня 2015 23:41
Так розкажи, виправ якщо щось не так, чи правда очі ріже?
сапер Показати IP 29 Серпня 2015 23:36
В статті пишеться ,,чисельні пошкодження,, значить ця машина таки не стала катлєтою і повернулась з АТО а фоти звісно жодноі:-))!!! А про війну я знаю нез ,,гуглу''
сапер Показати IP 29 Серпня 2015 23:41
Може і плутаю.
роман з ГПЗ до сапер Показати IP 29 Серпня 2015 23:48
ТАКИ ПЛУТАЄШ !!!
сапер Показати IP 30 Серпня 2015 00:06
Тут що 2 бандита?
Віталька Показати IP 30 Серпня 2015 01:15
Недали вітальці керувати от він вам буде мстити. Дві невіддав одну зпер. Аскільки ми ще незнаєм.
Солоннік Показати IP 30 Серпня 2015 02:43
Бандити, сапери , нюхайте
сапер до Солоннік Показати IP 30 Серпня 2015 12:02
Да комусь правда очі ріже :-)))
День Показати IP 30 Серпня 2015 02:45
Течик має сліди від куль. І технічні несправності! Так шо не ляля
POLICE Показати IP 30 Серпня 2015 09:14
цього патрола я бачив в в суботу....в районі Варшавки....
Анонім Показати IP 30 Серпня 2015 10:13
Що за дурна мода - "друг Устим", друг "Серун", друг "Пук"? Є в людей прізвища - нехай і називають їх. За....хали, чорт би їх всіх взяв, рекетири.
бандеровець Показати IP 30 Серпня 2015 12:14
скудо мабуть те що Дудка дарував!!! Думаю він цім подругам бистро розкаже де машини і як їх потрібно повернути
кирдик Показати IP 30 Серпня 2015 16:21
За течик винагороду дають в фб. Напевно комусь буде пи***ць. Машину таку хр*н сховаєш.
З АТО Показати IP 30 Серпня 2015 21:39
Машину на передову! Клоуна устима на передову! Та й усiх "диванних" забери воєнкоат!
Проти Показати IP 31 Серпня 2015 09:53
Хай вони спочатку ці машини зареєструють в органах ДАЇ, а потім вже звертаються з заявою про угон. А то взяли моду приганяти з Польші всякийи хлам і чепляти номера які ніякої сили не мають.
Хам до Проти Показати IP 1 Вересня 2015 01:54
Яким би ти не був інвалідом при такому президенті ти будеш воювати хочеш ти цього чи ні. І Коли ворожа куля або осколок тебе підкосить ти будеш чекати "Хлам з Польші на номерах які ніякої сили не мають" Бо ніхто не буде ризикувати персональним транспортом для твоєї д*пи. Чи ти думаєш по тебе "ОПЛОТ" ПРИЇДЕ?
555 до Проти Показати IP 1 Вересня 2015 01:58
Все прочитав! Всякі люди є! А ти особливий! ТИ або машину вкрав, або гаїшник! "в органах ДАЇ" - )))))))))))))