USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку автівка збила хлопчика

27 Січня 2017 18:49
Дорожньо-транспорта пригода ДТП з потерпілими сталася сьогодні, 27 січня, у Луцьку на вулиці Гнідавській.

Зі слів очевидців аварії, автомобіль марки "Шевроле Авео" збив хлопчика віком приблизно 8 років. Потерпілого забрала швидка.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, хлопчика доправили в дитячу лікарню, життю дитині нічого не загрожує.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анна Показати IP 27 Січня 2017 20:04
Чому ніхто не каже що свідків міліція навіть не опитала.Я бачила машину знаю номера але поліція напротязі години нас навіть не опитала звичайно свідкі розійшлися.Виникає питання для чого нам така поліція, хіба що для селфі.
Зайчик до Анна Показати IP 27 Січня 2017 20:58
Значить у водія був відеореєстратор,для чого поліціі ваші суб"єктивні свідчення,коли є сухі і правдиві відеофакти
Володимир до Анна Показати IP 30 Січня 2017 15:04
Доброго дня підкажіть будь ласка марку та номер машини. Дуже потрібно батькам потерпілого
Швондер Показати IP 27 Січня 2017 21:13
Мене теж сьогодні о 19-10 на переході через вулицю Потебні (перехрестя Гнідавської і Потебні біля 14 школи) чуть не збила машинаю Я йшов на зелене по перходу, а якийсь п***р повертав з Гнідавської на Потебні і чуть на мене не наїхав. С*ка така.
Анна Показати IP 27 Січня 2017 22:06
Да, тільки водій втік з місця ДТП.А поліція навіть не спитав чи є у кого цей відеореєстратор;навіть чи запам'ятав хто номері знаки,а ви за них заступаїтезаступаїтесь.
Електровіталик Показати IP 27 Січня 2017 23:33
а шо за дитину збили сьогодні вдень біля базиліка?
Мігас Показати IP 28 Січня 2017 08:11
Моїх братів на усіх вистачить
Паша Показати IP 28 Січня 2017 22:31
Шановний Швондер! Якщо ти водій то ти маєш знати що вночі пагано видно і ти скоріше всього був повністтю в темній одежі. І пішохідний перехід навіть на зелене світло не робить тебе безсмертним. Переконайся ,що водій тебе побачів і пропускає, а тоді переходь дорогу! А що почитай правила, як потрібно переходити дорогу. Отож поторбуйся про своє життя сам!!!