USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку авто насмерть збило двох жінок. ОНОВЛЕНО

19 Жовтня 2015 18:01
У Луцьку сталася аварія, під час якої авто збило двох жінок. Про це інформує Волинське агентство розслідувань.

Жінки загинули на місці події. ДТП трапилася 19 жовтня на вулиці Авторемонтній.

Зі слів очевидців, автомобіль виїхав на тротуар через необережність водія. Вони припускають, що той міг бути “під шафе”, бо в машині знайшли порожню пляшку з-під алкогольного напою.

Місцеві мешканці кажуть, що жінки були технічними працівницями школи №7.

Як розповів начальник відділу ДАІ з обслуговування Луцька Віктор Главічка, машина протаранила огорожу луцького автозаводу, а потім збила двох жінок і виїхала на тротуар уже на протилежному боці. Обоє жінок померли на місці автопригоди, оскільки травми були несумісні із життям. Загиблі – 50-річна матір та її 30-річна донька – працювали у ЗОШ №7.

Причина смертельних віражів на дорозі стала зрозуміла після спілкування з водієм. Навіть візуально він виглядав нетверезим. У салоні авто були розкидані стаканчики, пляшка від спиртного, закуска. Медична експертиза підтвердила наявність алкоголю у крові чоловіка - мешканця Рожищенського району.

Правоохоронці вилучили доступне відео з камер відеоспостереження, щоб відтворити картину подій.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Мирон Показати IP 19 Жовтня 2015 18:02
Дурнішого вотермарка, ніж в агенства розслідувань, в житті не бачив! Це псування фото
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2015 18:22
лінчувати даного козла на місці.........
Мама Показати IP 19 Жовтня 2015 18:47
В ході розслідування виявиться що винуватими були жінки, бо не там стояли чи ішли, а цому козлу нічого не буде.
Шурик Показати IP 19 Жовтня 2015 19:07
А почему все молчят что там всегда машин наставлено со всеми нарушениями и на это гаишники их не ганяют...и попробуй там нормально проедь. Хотя водитель вроде сам гнал...
ас до Шурик Показати IP 19 Жовтня 2015 23:41
Я там на коях нормально катаюсь ,проблема не в дорогах ,а д и б і л а х
123 до Шурик Показати IP 21 Жовтня 2015 12:32
є відео на однокласниках-просто жах-все від а до я видно-камера з кафе знімала-як чоловіки лишились живі- не знаю-вони наздогнали жінок-балакали-і тут -все шкереберть!!!!!!!
Вітя Показати IP 19 Жовтня 2015 19:32
Придурків таких треба довічно. Треба вносити якісь Закони щоб такі дебіли не забирали життя людей. Це взагалі вже!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Права забрати назавжди !! Якщо п"яний за рулем -права забрати і їздити таким не можна. Якщо своє життя не бережуть то хай і в людей не забирають.
Анонім до Вітя Показати IP 19 Жовтня 2015 21:14
сам ровером хоча би керував? Чи самокатом?
11 до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2015 08:53
ти козел.....при чому тут хто чим керував.....той дебіл пяним їхав і результат дві загиблі людини..
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2015 19:43
То не козел а чоловік
Кузен Бенедикт до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2015 06:23
Якщо створіння мислить як козел і чинить як козел, то воно і є козел. Ще нікого на моїй пам'яті двоногість і прямоходячість людиною не зробила.
данте до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2015 00:12
Це козел, з маленької букви.!!!!!
1111 Показати IP 19 Жовтня 2015 20:13
Дуже співчуваю рідним загиблих...
Вова до 1111 Показати IP 19 Жовтня 2015 22:05
Я особисто підходив до працівників гаї шоб вони навели порядок на даній ділянці дорогі. А вони відповіли, буде нова поліція хай наводить.
Жах до 1111 Показати IP 20 Жовтня 2015 09:19
Це були єдині родичі мого колеги, більш в нього нікого не залишилося
est 665BNZ Показати IP 19 Жовтня 2015 22:44
Первичная регистрация: 22.05.2003 Регистрация в Эстонии: 16.07.2015 У транспортного средства отсутствует действующий техосмотр Договор дорожного страхования отсутствует
ів Показати IP 19 Жовтня 2015 23:47
як звали доньку?
генадій Показати IP 19 Жовтня 2015 23:58
Жах і ще раз жах. Ну що робиться з світом??? І за таких сволот люди невинні гинуть! Дуже дуже співчуваю рідним , адже надзвичацно тупа смерть . Я вважаю ,що довічно падлюку садити !!! А також зай тепер родина цього псевдо водія виплачує ,родинам загиблих. Скажіть а відомо хто точно загинув ?
уууу Показати IP 20 Жовтня 2015 01:00
На фототв машині сидить директорка 7 школи,вона що тоже їхала в машині????
35 до уууу Показати IP 20 Жовтня 2015 18:19
Так це саме вона, дуже зверхня і неприємна особа. Як людина яка має бути взірцем для дітей сіла в авто з нетверезим водієм...............нам варто задуматись...
Альона до 35 Показати IP 20 Жовтня 2015 21:55
Що ви мелете! Вона сіла в авто щоб цей у*людок не втік,і їздила з ними в наркодиспансер проконтролювати щоб експертизу правильно зробили.
оля до 35 Показати IP 20 Жовтня 2015 22:04
Вони сидять в міліцейській машині.
Вадим до 35 Показати IP 21 Жовтня 2015 12:10
Пасажирку госпіталізували, а це мабуть визвали директора школи для зясуваня осіб загиблих.
Жаль Показати IP 20 Жовтня 2015 09:15
Дійсно дуже шкода людей,співчуваю рідним,надіюсь що бидло сяде надовго,не вилізе по амністії сухим..Але про проблему перевулку давно пора вирішити.Консульство,бухатор бані, куча напаркованих машин на тротуарах і біля них. торгаші лоточники , пройти безпечно не можливо, та і проїхати просто і всім по барабану. Так само як і провулок до старого ринку.Ну Рівненська далеко, але Сенаторки Левчанівської під самим боком міської влади? Баньки повилазили? Так прорвало.бо добре розумію біль рідних і щиро співчуваю їм.
Жах Показати IP 20 Жовтня 2015 09:16
Отакі водії думають що схопили Бога за бороду. Скотиняко, забрав життя двох людей, мати й сестру мого колеги. Сподіваюсь, покарання водія буде справедливим. Співчуття моєму колезі та рідним.
1 Показати IP 20 Жовтня 2015 09:29
Люди, от що робить горілка і взагалі безглуздість...Просто йшли і тут бац...дуже прикро, співчуваю рідним.
1111 Показати IP 20 Жовтня 2015 10:01
А дочого тут ГАІ хай випускають нову нікчемну патрульну поліцію які ні***я не знають і невміють ОТО буде порядок в НАС НА ДОРОГАХ!!!
Іван Показати IP 20 Жовтня 2015 10:13
коли закони дурні і не працюють, люди самі стануть виносити вироки - око за око, життя за життя. влада повний імпотент !
Хлоп Показати IP 20 Жовтня 2015 10:18
Згідно чинного Кримінального кодексу те що зробив цей водій карається так - "караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років". Тобто максимум - 10 років. Окрім того є ще амністія, яка вже згадувалась тут, що дає можливість вийти раніше. А от за крадіжку в особливо великих розмірах вже можна і на 12 років сісти. Тобто вже стільки років майно у нашій державі цінується більше ніж людське життя і законодавцю на це начхати. Проблема із дорожнім рухом у нашій державі просто катастрофічна! І це не тільки погана якість доріг. Це недосконалість законодавства про відповідальність.Сів пяним за кермо - штраф великого розміру і позбавити права керувати ТЗ на рік (якщо ніхто не постраждав) і зобовязати пройти перепідготовку в автошколі, а автошкола ( її посадова особа) несе особисту відповідальність за проходження такої перепідготовки порушником і надає постійні звіти до МРЕВ. Тоді може буде хтось думати. Пяний збив людину чи збив на пішоході - позбавити довічно і все. Звичайно посилити відповідальність і самих пішоходів, а то вилітають часом як коршуни на дорогу.Кожне ДТП потрібно детально розслідувати. В найбільш проблемних місцях вживати необхідні заходи, а не шукати крайніх. У цьому місці рік чи 2 назад вже була смертельна ДТП, теж збили насмерть пішохода який йшов собі спокійно тротуаром. І що ж зробила для цього міська влада? Як бачите нічого. Всі знають проте як там паркують машини. І паркують так вже роками.
Небайдужий Показати IP 20 Жовтня 2015 10:32
Самосуд. І даже якщо вийде на волю, тільки смерть йому.
Небайдужий Показати IP 20 Жовтня 2015 10:33
10 років це смішно. Довічно або смерть.
Аноним Показати IP 20 Жовтня 2015 11:53
а эта женщина и дочь ее, родные моего друга. 10 лет это смешно, родных не вернуть...
Альона Показати IP 20 Жовтня 2015 21:59
Господи! А скільки дітей ходить тією дорогою в школу і зі школи.......
Вадим Показати IP 21 Жовтня 2015 12:03
Для таких випадків треба вводити смертну кару, причому публічну, на площі !!! Ну і толку, що його посадять на 10-15 років, але ж це падло буде жити на відміну від 2-х жінок. А потім ще вийде невідомо яким та буде гвалтувати, красти та вбивати.
Хлоп до Вадим Показати IP 21 Жовтня 2015 12:45
Яких 15, я ж писав вище - 10 максимум, що йому світить. А може вийти за відмінну поведінку і за дві третіх строку, тобто за 7 років. Такий закон. Владі плювати на людей.
Вова Показати IP 21 Жовтня 2015 22:46
Це тупа полішуцька сволота! Тільки вони їздять на таких номерах, все життя нічого не роблять як ганяють туди-сюди в поляндію срану. А на морді ''вумні'' бізнесмени. Тупа полішва.
пересічна мешканка л Показати IP 22 Жовтня 2015 20:08
посадити довічно. фото у всі медіа. нехнай знає, що його рідним теж нелегко жити - у їхній родині жив вбивця. стаття має бути за навмисне убивство.
Лариса Показати IP 23 Жовтня 2015 06:56
Этот визовый центр как наказание для водителей. Стоянки нет машины ,стоят вдоль дороги, под знаками сплошные аварийные ситуаци И куда смотрит. ГАИ???
555 до Лариса Показати IP 23 Жовтня 2015 11:26
По моему це влада повинна була подумати де виділяти візовий центр де не мае стоянки... Он у них яка споруда велика для чого їм стільки приміщень...і місце для парковки там на всіх вистачило))))))))
Микола Показати IP 20 Листопада 2015 14:17
Хотів би допомогти цій родині !! Но незнаю як ? Підскажіть , що потрибно