USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку авто патрульних на переході збило чоловіка. Відео

30 Травня 2018 10:25
У Луцьку на пішохідному переході біля ТЦ «Варшавський» автомобіль патрульної поліції збив чоловіка.

Відео опублікував Володимир Омельчук на своїй сторінці у Фейсбуці.

За даними відеореєстратора, подія трапилася 28 травня о 12 годині.

На відео видно, що автомобіль поліції зменшив швидкість, щоб пропустити пішоходів, але перед останнім перехожим чомусь не зупинився та збив чоловіка.

На щастя, удар був не дуже сильним, потерпілий піднявся та полаявся з горе-водієм за кермом патрульного авто.

Але чоловік вочевидь поспішав, оскільки за декілька секунд продовжив йти у своєму напрямку, як і автомобіль поліції.
Нагадаємо, 29 травня біля Луцька зіткнулися два поліцейських автомобіля.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Сергей Показати IP 30 Травня 2018 10:37
Вчера на ул. Львовской меня на пешеходном переходе тоёта приус патрульный не пропустила в районе 19.30. Может даже и эти были,жаль номера не запомнил. Едут два "тела" оба по мобильному разговаривают,что вокруг делается не замечают. Если мозг не позволяет разговаривать и ехать зачем телефон в руки брать?
це жах до Сергей Показати IP 30 Травня 2018 10:54
коли вже цих д*білів порозганяють...чи чекаємо коли вони на дитячих майданчиках дітей збивати будуть...бо судячи з того що вчора вони між собою створили ДТП... сьогодні пішоходів переїджають то завтра і не таке буде...
Аналогічно до Сергей Показати IP 30 Травня 2018 12:30
така сама ситуація вчора на Володимирській, Маячки включили на Ісузу, напарник включив відеоприколи в телефоні (не планшет), двох їдуть втикають в телефон та ржуть, Швидкість 20 км/год - за дорогою водій та напарник не слідкують
Я Показати IP 30 Травня 2018 11:05
Та не гоніть, пішиход мав би також поуважніше будти. Я не виправдовую водія але тим не менш
Василь до Я Показати IP 30 Травня 2018 12:48
Так, пішоходи також мають бути уважні, бо буває вибігають на пішоходний як стадо б*ранів коли авто 2 метра від нього, а потім водій відповідає як за людину. Но не в даному випадку, пішоход переходив дорогу бачучи як п....си зупинилися, тому і спокійно переходив. А ці під....си якраз і показують всім як потрібно їздити по дорогах)))
Лучанан Показати IP 30 Травня 2018 11:07
Вони не можуть і день прожити щоб не потрапити в стрічку новин !!! Молодці - ТАК тримати !!! Думаю, що вже під де ким починає добряче хитатися крісло...
11 Показати IP 30 Травня 2018 11:13
службова перевірка ,в діях працівника поліції нічого не знайде . діяв в межах чиного законодавства . Але к*зли вийшли і відвезли в лікарню .
АКТИВІСТ Показати IP 30 Травня 2018 11:14
ПРОДЕМОНСТРУВАВ «АКРОБАТИЧНІ» НАВИЧКИ
Анонім Показати IP 30 Травня 2018 11:25
Да працівника ДАІ вже б четвертувало б керівництво на чолі з ВВБ і прокуратурою вже ніс би всім гроші аби на роботі лишили б а ці просто поїхали
мешканець Показати IP 30 Травня 2018 12:04
стало тільки гірше...
ПДР Показати IP 30 Травня 2018 12:30
4.13. У разі наближення транспортного засобу з увімкненим проблисковим маячком червоного та (або) синього кольору і (або) спеціальним звуковим сигналом пішоходи повинні утриматися від переходу проїзної частини або негайно залишити її. Книжку ПДР почитайте коментатори. Ви ж пішеходи тільки одне правло знаєте раз піш. перехід я правий і маю йти...
до патрульного_ПДР до ПДР Показати IP 30 Травня 2018 12:40
може вам ще памперси одягати!З маячками їздите щоб на всяк випадок когось дурнем зробити...
Terry до до патрульного_ПДР Показати IP 30 Травня 2018 17:52
3.1. Водители оперативных транспортных средств, выполняя неотложное служебное задание, могут отступать от требований следующих разделов: 8 (кроме сигналов регулировщика), 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 26, 27 и пункта 28.1 данных Правил при условии включения проблескового маячка синего или красного цвета и специального звукового сигнала и ОБЕСПЕЧЕНИЯ БЕЗОПАСНОСТИ ДОРОЖНОГО ДВИЖЕНИЯ !!!. При отсутствии необходимости дополнительного привлечения внимания участников дорожного движения специальный звуковой сигнал может быть выключен.
Це що? до Terry Показати IP 30 Травня 2018 23:16
А до чого це написано? Яким місцем воно до даного випадку? Ці неадеквати їхали в режимі звичайного патрулювання, ніяких ознак які підпадають під пункт 3.1 не було - це чітко видно з відео. До чого це приводити? Так само пункт 4.13 ПДР теж не може бути застосований в даному випадку, бо спеціального звукового сигналу подано не було, маячок червоного кольору був вимкнений, пепред цим авто зупинилося на переході та пропустило спочатку одного пішохода, потім зловило "гаву" і далі "по тексту" (з відео). На лице пряме порушення екіпажем вимог ПДР та залишення місця ДТП - це тяжкий злочин згідно законодавства і такі "люди" не мають права більше працювати в правоохоронних органах. Але в даному випадку нам чітко показано що таких органів в нашій країні не існує, нажаль.
ААА до Це що? Показати IP 4 Червня 2018 23:20
Такі органи існують ...тільки вони відносяться до тих органів що бовтаються між ногами
Анатолій до ПДР Показати IP 30 Травня 2018 20:09
Ви не коректно трактуєте даний пункт.
Вася Показати IP 30 Травня 2018 12:33
проведіть розслідування стосовне брехні Бузулук
хохо Показати IP 30 Травня 2018 13:52
чому не оформили дтп? чому не вийшли до потерпілого? залишили місце події. де відповідальність? а за памперси то гарна ідея. лиш їх лишилось на тендері купити
Хтос Показати IP 30 Травня 2018 15:17
іім можна вони закон.другого давно найшли і дали підс*ачників.і написали був пяний.а якщо на авто на інозeмній рeгістраціі,то цe повний попандос.хотілось би побачити в другій статті ііх найщли і наказали.
Ігор Показати IP 30 Травня 2018 22:13
І що вони ще патрульні за кермом. На перехрестя і хай махають палками....
Лучанка Показати IP 30 Травня 2018 23:11
Пішохід вискочив на дорогу,коли машина почала рухатись, навіть не подивившись по сторонам. Через таких надто заклопотаних пішоходів і трапляються аварії. Я не виправдовою поліцію,але в даному випадко винні двоє,а не хтось один..потрібно бути більш уважними
valdis peish Показати IP 30 Травня 2018 23:24
25 раз передивився відео -якого х*ра два перехода за 200 метрів-якокого х*ра він не сохранився шоб так п*здувать впевненно через переход
Rud Показати IP 31 Травня 2018 09:45
Поверніть старе добре ДАЇ, при них порядку на дорогах більше було..
11 Показати IP 31 Травня 2018 11:30
В них червона Шкода перед носом суцільну перетинає, а вони собі далі їдуть пішоходів збивати. Цирк на дроті.
мешканець Показати IP 31 Травня 2018 12:10
Хто їх там фінансує (пріуси заправляє) ЄБРР!? ото покажіть їм, хай подивляться на "зміни"