USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку чоловік до смерті побив дружину

21 Жовтня 2018 14:29
У Луцьку чоловік жорстоко вбив свою дружину. Трагедія сталася вчора, 20 жовтня, близько 16.00 на проспекті Відродження, 26б.

Про це інформує "Під Прицілом" з посиланням на власні джерела.

Як стало відомо, чоловік, 1962 року народження, наніс тяжкі тілесні ушкодження своїй дружині, теж 1962 року народження. Від отриманих травм жінка померла.

Даний факт підтвердила судово-медична експертиза сьогодні, 21 жовтня.

Чоловік затриманий правоохоронцями.

Триває розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
про Показати IP 21 Жовтня 2018 17:57
умовне покарання рулить
Та Показати IP 22 Жовтня 2018 10:59
скільки ж можна?! адже вже всутпив в дію закон, коли поліція мусить ізолювати агресора від потенційних жертв, навіть якщо він власник житла, задля запобігання сімейному насиллю. Чого ті дурні баби не викликають поліцію?!
Шаблон до Та Показати IP 22 Жовтня 2018 15:33
Цитую "тих дурних баб": - Він зміниться...
Та до Шаблон Показати IP 22 Жовтня 2018 17:15
цитую народну мудрість -"горбатого могила виправить"
123 до Та Показати IP 22 Жовтня 2018 17:53
Цитую народну мудрість - "б'є - значить любить"
Вчитель Показати IP 22 Жовтня 2018 17:39
Там один одного варті, обоє алкоголіки , які працювали обоє в Будинку культури в Луцьку. Вона взагалі хронячка він трохи ніби кращий, певно не поділили сто грам. Не можна звичайно так говорити, але це правда. В культурі їх знали всі.
Триндець до Вчитель Показати IP 23 Жовтня 2018 10:36
у вас в культурі відомі всім кадри. Вже якщо не на шабашках якихось таке чи підворітті, а в самій культурі, то це дисонанс той що когнітивний.