USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У Луцьку чоловік погрожував підірвати гранату у дворі житлового будинку

12 Жовтня 2019 14:26
У Луцьку, на вулиці Шота Руставелі, чоловік погрожував підірвати гранату у дворі житлового будинку.

Інцидент стався в обідню пору 12 жовтня, повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини очевидці пригоди.

З їхніх слів, чоловік погрожував кинути гранату серед двору, де у той час перебувала значна кількість людей, в тому числі діти.

На виклик одразу прибуло декілька автомобілів поліції та «швидкої».

Як розповів у коментарі ІА Волиньскі Новини начальник міськвідділу поліції Олег Кічук, який був присутнім на місці інциденту, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Затримати чоловіка вдалося на балконі власної квартири, куди він тікав від правоохоронців. При затриманні він отримав незначні ушкодження, порізи від скла.

Кічук також зазначив, що буде проведено експертизу для з’ясування чи була граната бойовою та чи становила реальну загрозу життю громадян.






Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 12 Жовтня 2019 16:33
Пздц, це Матвєй чи що??
сірошка до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2019 18:27
ага...Спьокся Матвєй,паходу...
Ананій до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2019 19:47
Ні блт, це Васіліса!
дрон до Анонім Показати IP 12 Жовтня 2019 21:56
він) це його якраз зі скороі садили в мінтовську машину
Отакої... Показати IP 12 Жовтня 2019 19:02
що то за один, з героїв буде?
Від такої до Отакої... Показати IP 13 Жовтня 2019 00:56
герої не бухають!
Анонім до Від такої Показати IP 13 Жовтня 2019 10:16
Скломий важко назвати "бухаловом"
Людмила Показати IP 12 Жовтня 2019 20:40
Якби був Матвій, то напевно був би у кайданах, а так він просто дивитися в авто. Не меліть дурниць. Читайте уважно текст. Де ви бачите якісь прорізи на ньому? Ось так і розносять різні плітки.
Людмила Показати IP 12 Жовтня 2019 21:24
Вибачте, була не права. Всеж таки він.
Авакян Показати IP 12 Жовтня 2019 21:33
Граната резінова, а хєрой настоящий.