USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку чоловік з ножем кинувся на колядників

8 Січня 2016 15:26
Увечері 7 січня біля автозаправки на вулиці Дубнівській патрульні затримали чоловіка 1983 року народження. Він скоїв дрібне хуліганство до групи підлітків 17-23 років, які повертались з колядування, а саме - накинувся на них з кухонним ножем.

Про це повідомили на сторінці луцької поліції у Фейсбук.

Згодом перевірка на пристрої драгер показала, що у нього в крові є алкоголь – 2.4 проміле.

Поліцейські склали протокол на правопорушника за статтею 173 (дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян) та статтею 185 (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції при виконанні ним службових обов'язків) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
папа Показати IP 8 Січня 2016 15:37
коментар було видалено
Анатоль_ Показати IP 8 Січня 2016 15:56
Я в шоці, друзі мої! Що ж то робиться?
Ку Показати IP 8 Січня 2016 16:00
Нда, а було таке спокійне місто і де тільки це г*мно понабралося, коли ж вернуться ті часи коли на вулицях не було отах убл*дків. Як жеш не вистачає беркутів на вулицях з їх чарівними паличками.
Санчез Показати IP 8 Січня 2016 16:51
Молодці.Так і повернеться довіра до поліції...
Анонім до Санчез Показати IP 8 Січня 2016 18:08
А валютчики на своїх місцях.Слабо зрушити?
Анатоль_ до Анонім Показати IP 8 Січня 2016 19:16
Валютчики нікому не заважають, шановний!
Анонім до Санчез Показати IP 8 Січня 2016 18:40
Сурьезно? С каких это пор нападение с холодным оружием расценивается как мелкое хулиганство? Следовательно, либо полицейские юридически безграмотны (и не только патрульные), либо эта статья - очередной ход пиар - компании, абсолютно не связанный с реальностью.
Юра до Анонім Показати IP 9 Січня 2016 14:08
100% + заголовок типу чувак охотился на колядників..
Дьодік Показати IP 8 Січня 2016 21:54
Луцьк деградує - це сумно.
злий до Дьодік Показати IP 9 Січня 2016 08:35
Голосування за лапіна - оце деградація
лучанин Показати IP 8 Січня 2016 22:27
Чому не прописали ідентифікаційні дані цього Лошка?? Місто має знати своїх Хероїв..
Анонім Показати IP 8 Січня 2016 23:12
Зразу департація в АТО .Хай там сепаратюг лякає.
Ййй Показати IP 9 Січня 2016 09:51
Скоро вийдуть браткі з 90х, які сиділи за особливо тяжкі злочини, ти тоді буде в нас Чікаго
Анонім Показати IP 9 Січня 2016 11:07
І ніхто не задуюється чому цей "бандит" вискочив із за святкового стола проти товпи лобурів?