У Луцьку ДТП: авто втратило дзеркало
Незначна дорожньо-транспортна пригода сталася на одній із центральних вулиць обласного центру Волині.
Неподалік стоматологічної поліклініки на вулиці Степана Бандери, виник незначний затор.
Автомобіль Fiat Dukato, виїжджаючи на вулицю Винниченка, не дотримався безпечної дистанції, і зачепив припаркований автомобіль ГАЗ-53. ДТП сталася 8 квітня близько 17.00.
Очевидці кажуть, що водієві автомобіля Fiat довелося проїжджати між припаркованим автомобілем «Smart» та вантажівкою ГАЗ-53.На місце події оперативно виїхали працівники Державтоінспекції міста. Та вже за кілька хвилин конфлікт був вичерпаний.Як повідомив начальник сектору УДАІ УМВС України у Волинській області Олександр Паламарчук, автомобіль Fiat Dukato отримав механічні пошкодження: розбилося дзеркало заднього вигляду.
Як інформують в Державтоінспекції, учасники ДТП домовилися оформити автопригоду за європротоколом.
Нагадаємо, працівники ДАІ радять волинянам-учасникам ДТП використовувати європротоколи. Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло: попри те, що можливість спрощеного оформлення ДТП без інформування працівників ДАІ існує з 2011 року, лише незначний відсоток водіїв користуються цим способом вирішення питань.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Неподалік стоматологічної поліклініки на вулиці Степана Бандери, виник незначний затор.
Автомобіль Fiat Dukato, виїжджаючи на вулицю Винниченка, не дотримався безпечної дистанції, і зачепив припаркований автомобіль ГАЗ-53. ДТП сталася 8 квітня близько 17.00.
Очевидці кажуть, що водієві автомобіля Fiat довелося проїжджати між припаркованим автомобілем «Smart» та вантажівкою ГАЗ-53.На місце події оперативно виїхали працівники Державтоінспекції міста. Та вже за кілька хвилин конфлікт був вичерпаний.Як повідомив начальник сектору УДАІ УМВС України у Волинській області Олександр Паламарчук, автомобіль Fiat Dukato отримав механічні пошкодження: розбилося дзеркало заднього вигляду.
Як інформують в Державтоінспекції, учасники ДТП домовилися оформити автопригоду за європротоколом.
Нагадаємо, працівники ДАІ радять волинянам-учасникам ДТП використовувати європротоколи. Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло: попри те, що можливість спрощеного оформлення ДТП без інформування працівників ДАІ існує з 2011 року, лише незначний відсоток водіїв користуються цим способом вирішення питань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
лучанин
Показати IP
8 Квітня 2015 21:18
Вражає оперативність працівників ДАІ!
Фотографу
Показати IP
9 Квітня 2015 10:57
А ближче підійти не можна було??? Чи працівників ДАІ злякався?
ПДД
Показати IP
11 Квітня 2015 14:31
Не дистанції не дотримався, а інтервалу
З контрабандного маршруту – на службу військовим: на Волині вилучений мікроавтобус передали ЗСУ
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
25 червня: свята, події, факти. Всесвітній день панування кішок та День митника в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сонячне затемнення через 50 днів: де і коли його можна побачити
24 Червня 2026 23:46
24 Червня 2026 23:46
У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Еболи
24 Червня 2026 23:28
24 Червня 2026 23:28
Скільки на Волині людей отримують пенсію за особливі заслуги перед Україною
24 Червня 2026 23:09
24 Червня 2026 23:09
На тлі українських ударів у Кремлі заговорили про перенесення виборів у Думу, – ЗМІ
24 Червня 2026 22:51
24 Червня 2026 22:51



w.jpg)



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.