USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку - ДТП: від зіткнення автівку відкинуло в дерево

1 Грудня 2016 14:37
На Набережній у Луцьку сталася аварія. БМВ» зіткнулося з «Рено». ДТП трапилася поблизу ЗОШ №3 1 грудня. Про це інформує сайт 0332.

Водій «БМВ» не впорався з керуванням і вилетів на зустрічну смугу. Відтак, - машину занесло і «викинуло» у дерево. На щастя, обійшлося без жертв. Водій БМВ отримав травми обличчя. Проте, останній відмовився від ПМД.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Людмила Показати IP 1 Грудня 2016 14:48
Співчуваю.
Волинянин до Людмила Показати IP 1 Грудня 2016 18:01
За що співчуваєте? За перевищення? За те що чуть дітей не збив? За недотримання дистанції? Таким не співчувати треба, таких потрібно пожиттєво позбавляти права керування т/з. Подивіться відео https://www.youtube.com/watch?v=Ix20KNJ5mgo та проаналізуйте.
Активіст Показати IP 1 Грудня 2016 14:56
Цікаво побачити номери, на якій реєстрації ця беха.
ХХХ до Активіст Показати IP 1 Грудня 2016 15:20
З@л.у.у на воротнік!!!!!! ........Тобі, а не номера побачити Активіст *уєв !!!! "Польські, Літовські номера винні" !!!!
Активіст до ХХХ Показати IP 1 Грудня 2016 17:52
Культура аж пре. Видно сам на польських бляхах перебиваєшся, якщо так зачепило.
777 до Активіст Показати IP 1 Грудня 2016 15:47
судячи повсьому іноземні, бо в українця, що шкодує авто куплене не за 1 тис долярів, хватає глузду до 1 грудня змінити гуму на зимову. а тут на фото передня точно літня... добре хоть без жертв.... коайній місяць дійсно зашквар з дтп за участю "іноземних" авто
Санчез Показати IP 1 Грудня 2016 15:37
Я навіть не здивований БМВ!!! Більшість на бехах порушують правила, постійно бачу, як нагло вилітів на зустрічну смугу так БМВ...В тій машині мізки відключаються чи що.Чи то ті хто в дитинстві бригади передивилися і нарешті нашкребли на БМВ
Ура Показати IP 1 Грудня 2016 15:59
Одним шумахером менше
Василь Показати IP 1 Грудня 2016 16:47
БМВ та іноземні номери на даний час це основна проблема, хто б що не казав. Звичайно є і виключення, але вони поодинокі. Кожен день неодноразово бачу порушення ПДР цими категоріями. Нещодавно БМВ з шашечками на даху на кшталт цієї, шо на фото, зробило аварійну ситуацію, добре що обійшлося і водій іншої машини встиг вчасно зреагувати, бо беха неслася по місту більше 100, там де обмеження 40. Ще й зупинився, виліз з машини і докулупався до того водія. Але побачив що є свідки та злиняв швидко.
Лучанин Показати IP 1 Грудня 2016 17:50
Те що це авто на іноземній реєстрації не має навіть сумніву. Авто на літній резині. А нарахунок, не впорався з керуванням та відкинуло на зустрічну смугу, я сумніваюсь. Ось відео https://www.youtube.com/watch?v=Ix20KNJ5mgo Слава Богу що цьому клоуну на шляху трапилось дерево, могло бути багато біди нароблено. Ось Вам і перебування машин з іноземною реєстрацією на території України. Цей водій очевидно не знає ПДР, купив БМВ 20 літнє за декілька злотих та літав як шумахер. Дав би Бог щоб воно більше за кермо не сіло.
Д.А.В. Показати IP 1 Грудня 2016 18:08
Ви **я експерти х****ві!!! Не ....здіть хірні хто не знає там про номера, про зимову гуму, все там було добре! Просто шкода дуже що така халепа трапилась, дякувати Богу що без жертв! На тому місці міг бути кожен, і ніколи не треба тут умнічати і зарікатись: як так можна/а як не можна.... а саме доречніше там потрібно встановити регулюючий світлофор (на кнопці). Бо це вже не перша ДТП на цьому місці(
Активіст до Д.А.В. Показати IP 1 Грудня 2016 20:31
Кнопки в мозги таким д*білам треба ставити. Натиснув і воно як овощ. Відео побивись https://www.youtube.com/watch?v=Ix20KNJ5mgo, жаліти таких не треба
ага Показати IP 2 Грудня 2016 12:28
дерево очень жалко .