USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку - ДТП з важкими наслідками. ОНОВЛЕНО. ВІДЕО

9 Червня 2015 14:35
У Луцьку по проспекту Відродження трапилась ДТП з серйозними наслідками. Внаслідок інциденту одного із водіїв госпіталізували у важкому стані.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив автомайданівець Сергій Кушнір.

Дорожньо-транспортна пригода трапилась близько 14 години по проспекту Відродження у Луцьку. Згідно з попередньою інформацією водій авто Renault синього кольору не пропустив автомобіль ВАЗ 2105, унаслідок чого керманича «Жигулів» госпіталізували у важкому стані.

За станом на 14:20 на місце аварії прибули працівники ДАІ та науково-дослідного експертного криміналістичного центру.
Відео опублікували на сайті Lutsk Board.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 43
Песець пухнастий Показати IP 9 Червня 2015 14:44
Та взяти того водія що "не пропустив" та відметелити недемократично і не гуманно до синього кольору, як його авто, а тоді впаяти років п"ятнадцять, як мінімум, бо задовбали скоти, покупляли корита й права до них, а розуму ж не куплять, через деб*лів вже неможливо на вулицю ні вийти ні виїхати, кожен день новини з доріг, як зведення з поля бою.
Юрист до Песець пухнастий Показати IP 9 Червня 2015 16:02
Якщо я правльно зрозумів,то як раз водій Рено їхав прямо,а ВАЗ повертав,значить ВАЗ порушував ПДР.А Рено скоріше за вісе теж-швидкісний режим.Бо на швикості 60 такого з Вазом небулоб.
Песець пухнастий до Юрист Показати IP 9 Червня 2015 16:07
Я там не був, а написано однозначно: "згідно з попередньою інформацією водій авто Reno синього кольору не пропустив автомобіль ВАЗ 2105..."
Юрист до Песець пухнастий Показати IP 9 Червня 2015 16:51
Не пропустив, ні про що не говорить, однак перечитав новину на інших сайтах. Дійсно водій Рено їхав по другорядній дорозі. Вибачаюсь був не правий на рахунок водія ВАЗа.
Песець пухнастий до Юрист Показати IP 9 Червня 2015 17:52
Що значить "не пропустив, ні про що не говорить" , ви знущаєтесь чи приколюєтесь? Як на мене, то це якраз красномовно повідомляє, що не пропустив, коли мав це зробити, а тому є порушником правил і винуватцем біди.
лев до Песець пухнастий Показати IP 9 Червня 2015 22:38
А тебе не відметелити, за нахабнісьть
Правда до лев Показати IP 10 Червня 2015 10:19
коментар було видалено
а тебе не відметелит до Песець пухнастий Показати IP 9 Червня 2015 22:41
Лев
Згідний з песцем Показати IP 9 Червня 2015 14:49
Абсолютно підтримую!!!! Згідний з кожним словом.
САША Показати IP 9 Червня 2015 14:51
ЩЕ ОДИН ПРИКЛАД ТАКОГО СОБІ УКР АВТОПРОМУ! (ЗНАЮ ЩО ВАЗ -РУСЬКЕ ВІДРО АЛЕ ПОРОШЕНКОВІ БОГДАНИ ТО ЇХ КОПІЇ)!
До до САША Показати IP 9 Червня 2015 15:02
до ср.ки, руське чи не руське, їздити треба дотримучись правил і поважати одне одного, перед ПДР всі рівні і ті хто, як ти презирливо висловлюєшся, на "відрах" їдить, бо може собі дозволити їх купити не влазячи в борги і кредити, і хто "крутий" на "крутих" тачках, куплених в 80 відсотках в кредити з шаленними відсотками, зате з повними штанами "пантів".
Сьогодні Показати IP 9 Червня 2015 15:05
вранці їхали на роботу, то на кільці на Набережній теж один д*біл не пропустив. В ЛУЦЬКУ Є ДПС ЧИ НІ В КІНЦІ КІНЦІВ?!!!!!!!!!!!!!!
777 до Сьогодні Показати IP 9 Червня 2015 15:30
ДАЙці в Луцьку не мають часу працювати,вони чекають на люстрацію
А до 777 Показати IP 9 Червня 2015 16:04
поки чекають, то зарплату з державних грошей отримують чи ні? отримують, то хай працюють.
народ Показати IP 9 Червня 2015 15:39
це не ДАЙці винуваті а закони
Простий хлопчина до народ Показати IP 9 Червня 2015 15:50
Хіба закон змусив водія порушити ПДР? Винною може бути тільки людина. Закони можуть бути різні, але їх виконання чи невиконання залежить від нас.
Але до Простий хлопчина Показати IP 9 Червня 2015 16:03
а якщо серед нас є д.біли,яким "закони не писані", а як останні події на дорогах показують, що їх немало, то є відповідні державні служби, які зобов"язані контролювати дотримання законів і забезпечувати безпеку громадян, в даних ситуаціях ДПС, вони за це зарплату отримують, а судячи з повідомлень про аварії лише в Луцьку за останні тижні, вони ту зарплату не відпрацьовують.
Малюк Показати IP 9 Червня 2015 15:47
завтра будуть писати що водій жигулів винуватець бо не вибрав безпечної швидкості та дистанції , а водій рено нічого не порушив. Пройдений етап, на власній шкурі знаю. А суди то навіть нема що і казати
Вже до Малюк Показати IP 9 Червня 2015 16:08
вже пишуть, читайте вище.
Дмитро Показати IP 9 Червня 2015 16:07
Це жесть який міцний метал у ВАЗ 2105
Ага до Дмитро Показати IP 9 Червня 2015 16:11
а ти в танку їзди.
Лучанка Показати IP 9 Червня 2015 16:20
Госопди милий!Надоїло це вже дуже і так проблем купа, так ще тут кожен день новина і то по 2 рази за день!Де "доблесна" майб. ПОЛІЦІЯ чи "славнозвісне" ДПС???? БЛІН!С-ки це часу триватиме? Як хабарі брати-ПЕРШІ!ЗАБУЛИ ЯК ВЗИМКУ 2013Р. ЇМ ПОКАЗУВАЛИ ХТО ВОНИ ТАКІ?ВІДРЕМОНТУВАЛИ БУДІВЛЮ??? А Я Б НЕ ВІДРЕМОНТОВУВАЛА,(ще й за держ кошти) нехай би всі пам ятали що не просто так люди таке робили їм, не від подяки за їх діяльність! Там одні "вундеркінди" сидять та "працють"...Що за країна???Що за вихованість, культура,порядність? В яку Європу????? Вам в Китай не можна, мавпи там вихованіші та порядніші!
Z.rf до Лучанка Показати IP 9 Червня 2015 16:38
бо тупор?лі батьки виховують тупор*лих дітей, а ті в свою чергу своїх таких же і отримуємо такий собі знак безкінечності поліщуцького тупорильства-хамства-рагульства, а ще років з двадцять тому Луцьк був собі таким інтелігентним, чистим, зеленим, культурним містом, а тепер болото поліщуцьке. А в Європу нас ніхто й не візьме і в Китай справді не можна, бо й туди не візьмуть, навіть якби й просились.
Малюк до Z.rf Показати IP 9 Червня 2015 16:45
Хай кожен починає з себе. Золоті слова що у всьому винне виховання! самі виховуєм наступне покоління. хай хто згадає чи міг вчителя в школі послати ? ні! а зараз? як добрий день! дитина щось зробить - нема щоб її покарати ні її ще виправдовувати треба до піни з рота
Дмитро Показати IP 9 Червня 2015 16:48
Знаю Я як їздять водії бусів із турбінованими двигунами. дав 2500 оборотів, турбіна включилась - і полетів вперід, не озираючись ні назад ні в бік.
123 до Дмитро Показати IP 9 Червня 2015 22:22
не дема-турбіна сама не включається- в менеє кнопа
Свідок ДТП Показати IP 9 Червня 2015 17:09
Я не думаю,що той воді виживе?
лев до Свідок ДТП Показати IP 9 Червня 2015 22:32
Бо тобі нема чим думати
Макс до Свідок ДТП Показати IP 9 Червня 2015 23:21
небійся виживк
Анонім до Свідок ДТП Показати IP 9 Червня 2015 23:21
Небійся Виживе
Анонім до Свідок ДТП Показати IP 11 Червня 2015 15:43
Вижив. В реанімації. Батько трьох діток, дружина на 7 місяці чекають четвертого пацана. Лікарі зробили диво
щасливої дороги Показати IP 9 Червня 2015 17:13
Співчуваю... Але куди всі так спішать ? Якщо їхати із швидкістю 60-70 км /год не такі наслідки важкі. Дорогі українці, будьте мудріші і дотримуйтеся самі перш за все правил ПДР, прошу Вас!
і тобі щасливої до щасливої дороги Показати IP 9 Червня 2015 20:42
Да ? фізику вчили? А тепер подивись тести євронкап при якій швидкості випробовують авто. А потім роби висновки. 60 км в жигуля і 25 в буса це те саме що 85 і в стіну
Люмпен Показати IP 9 Червня 2015 17:15
В Луцьку,що не день то якась аварія. Де те факінг ДАІ і нова поліція? Я б звичайно сам міг вийти на дорогу і патрулювати,але окрім "пнх" звідси я нічого не почую від водіїв.
свідок Показати IP 9 Червня 2015 21:37
сьогодні і як зїжати з моста до Там-таму ДТП було на пішоходному переході, всі поспішають,не думають головою.
ку до люмпен Показати IP 9 Червня 2015 22:19
А нащо Вам усім ДАІ йдіть до ПС автомайдана ще до якоїсь організації, а ні йдіть зразу до гузя з данильчуком. Ви як хотіли? Спочатку всю міліцію з *імном змішати, щоб вона зараз не знала хто правий чи закон чи якісь крикуни, а потім щоб таж міліція не могла таких д....в затримати бо кожний в якійсь організації чи майдані і починають потім під відділенням хороводи водити що мол "мєнтовський бєспрєдєл". Ви шановні Лучани самі то породили тим камінням в стіни людьми на колінах ідіотами молодиками з надлишком тестостерону в яйцях і доки Ви самі не заткнете роти всяким недолугим крикунам будите таке терпіти будь то всі нові працівники даі чи старі кадри.
Правда до ку до люмпен Показати IP 10 Червня 2015 10:28
А міліція в нас що вже ліквідована? Та ні є, і зарплату отримують справно, то хай працюють, а як такі налякані й ображені, то нехай на фіг організовано звільняються. А то "ми на вас ображені і боїмось, тому робити нічого не будемо, а будемо сидіти під столами в кабінетах, але зарплату нашу з державних грошей, тобто з ваших податків нам платіть", так чи що?!!
Оксана до ку до люмпен Показати IP 11 Червня 2015 16:39
Уті путі. Образили перебранців в погонах. Не дали і далі обкрадати та на хабарах жити. Манюсінькі
д Показати IP 9 Червня 2015 22:25
Не бачили і не знаєте як там було то мовчіть. Дякуйте Богу шо це не ви і не ваші родичі.
ас Показати IP 9 Червня 2015 22:28
в польщі за перевищення швидкості в населенному пункті на 40 км і більше- позбавлення прав мінімум на 6 міс і штраф 5000зл(30000гр)- і нема моцних,як вони кажуть.І коли вже до нас дійде.І недалеко ж.
віктор Показати IP 9 Червня 2015 22:40
на проспекті перемоги теж дурне кільце...так як і місце ДТП ...за пару метрів світлофор який можна перенести на це перехрестя.....мабуть краще поставити додатковий...??? в ДАЇ є ж інспектори які аналізують.....чи ні ???
до віктор до віктор Показати IP 9 Червня 2015 23:27
в ДАЇ є ж інспектори які аналізують.....чи ні ??? є аналізують як гроші збити а не дорожню розвязку
1111 до віктор Показати IP 10 Червня 2015 16:01
абсолютно вірно !!!!!