USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У Луцьку – ДТП за участю тролейбуса та легковика

21 Січня 2019 21:50
Дорожньо-транспортна пригода, під час якої автомобіль AudiA6 зачепив тролейбус трапилась сьогодні, 21 січня, на Київському майдані у Луцьку.

Так, зі слів очевидців, тролейбус №5 рухався у напрямку Київського майдану у той час, коли водій AudiA6 зробив спробу його випередити. Однак, ймовірно, аби уникнути зіткнення із зустрічним транспортним засобом, в’їхав у тролейбус.

«Їду додому, дружина на восьмому місяці вагітності. Настрій гарний, бо сьогодні зробили УЗД. Завтра планували поїхати до Рівного, аби продати автомобіль – чистенький, після мийки. В крайній правій смузі їде тролейбус, я їду в крайній лівій. Попереду – червоний сигнал світлофору. Без попереджувального сигналу та без повороту тролейбус починає робити маневр вліво. Я починаю сигналити, тролейбус – «нуль емоцій». Намагаюсь втекти на зустрічну смугу. Але цього мені зробити не вдалося, оскільки на зустріч їхали автомобілі. Ось так ми й зупинилися. Не сварилися, тихо та мирно усе вирішили. Але приїхали із Луцького підприємства електротранспорту і хочуть з мене витрясти душу», - не без почуття гумору розповідає кореспонденту Інформаційного агенства Волинські Новини водій AudiA6.

На щастя, постраждалих під час ДТП немає. Обидва транспортні засоби відбулися мінімальними механічними ушкодженнями. На місці аварії працює поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 21 Січня 2019 22:02
По відстані від поребрика,не видно щоб тролейбус робив маневр вліво..."бляшана "треба трусити.
Водій до Анонім Показати IP 21 Січня 2019 22:50
По відстані від бордюра і осьової лінії видно, що рогатий їхав одразу по двох смугах
Євробидло до Водій Показати IP 21 Січня 2019 23:13
А там є дві смуги для руху в одному напрямку?
Ростислав до Євробидло Показати IP 22 Січня 2019 07:21
Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16 Знак 5.16 "Напрямки руху по смугах", 5.17.1 Знак 5.17.1 "Напрямок руху по смугах", 5.17.2 Знак 5.17.2 "Напрямок руху по смугах", а за їх відсутності — самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.
Котоменеджер до Анонім Показати IP 22 Січня 2019 11:14
Він не бляшан. Номера українські. Сам замальовував
Водій Показати IP 21 Січня 2019 22:46
А я чомусь дуже вірю водієві ауді, ібо не раз сам був у ситуації, коли їдеш собі на швидкісній смузі, і тут тралі рішає собі перестроїтись, і йому взагалі пох на те, що ти рухаєшся, бо він же тралік, і він же включів поворотнік. Неодноразово. І приходилось або відтормажуватись, бо вони там пхд глухонімі, на сигнали не реагують, або навпаки рєзко давати вперед, поки тралік не зайняв всю смугу...і тут для мене все очевидно..
Та ні до Водій Показати IP 21 Січня 2019 23:43
Шановний, ви не водій в такому випадку, а наїзник! Вміти їздити - це ще й розуміти дорожню обстановку. Де ви в Луцьку бачили швидкісну смугу? Яке обмеження у місті? Так, він тралік, він ширший за мотоцикл. Тролейбув в даному випадку тільки відїхав від зупинки Що повинен був в цій ситуації робити водій, згідно з ПДР? От тому такі як ви і відтормажуються і не дають їздити, саме їздити іншим. ПДР придумали для того щоб попередити аварії, а ви їх ну ніяк в упор не хочете виконувати, ну ніяк.
Ростислав до Та ні Показати IP 22 Січня 2019 07:22
На дорогах, які мають дві і більше смуг для руху в одному напрямку, нерейкові транспортні засоби повинні рухатися якнайближче до правого краю проїзної частини, крім випадків, коли виконується випередження, об’їзд або перестроювання перед поворотом ліворуч чи розворотом.
Євробидло до Ростислав Показати IP 22 Січня 2019 09:55
так самі ж пишете "дві і більше смуг для руху в одному напрямку" - ідіть зараз і подивіться на тому місці скільки там смуг для руху в одному напрямку.
Ростилав до Євробидло Показати IP 22 Січня 2019 12:28
Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками 5.16 Знак 5.16 "Напрямки руху по смугах", 5.17.1 Знак 5.17.1 "Напрямок руху по смугах", 5.17.2 Знак 5.17.2 "Напрямок руху по смугах", а за їх відсутності — самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.
Євробидло Показати IP 21 Січня 2019 22:47
Може Я звичайно тупий, але де там на тій ділянці дороги "крайня ліва і крайня права" смуги для руху в одному і тому самому напрямку, про які так говорить водій Ауді.....
Ага до Євробидло Показати IP 22 Січня 2019 00:49
Я довго вдивлявся в фото і здається мені що голубе приміщення на одному з фото це саніпедемстанція, а отже дтп сталась на волі, навпроти вопака, перед світлофором. Там справді дві смуги руху. Дві вузьких смуги руху, при чому з правої сторони висить зелена стрілка що дозволяє повертати до облдержаністрації. Короче мені здається обоє рабоє, тобто винні. Тролейбус петляє по дорозі наче він сам один їздить а водій ауді не врахував дор обстановку і не пригальмував при виникненні небезпеки
Юрій до Ага Показати IP 22 Січня 2019 08:45
Там одна смуга ! Згідно наявним знакам та розмітці .
ага до Юрій Показати IP 22 Січня 2019 10:47
якими знаками? якою розміткою? я їзджу там кожного дня і знаю будь який знак на память. Ширина проїзджої частини дозволяє рухатись там в дві смуги. подивись на фото тролейбус стоїть за метр від бровки, а ауді стирчить на 50 см на зустрічній. якби тролейбус рухався біля бровки то всі б помістились
До, анонім Показати IP 21 Січня 2019 22:55
Голову собі трусони, *ебіл!
Анонім до До, анонім Показати IP 22 Січня 2019 12:15
За кордоном вам язики у с*аку втягує а тут герої траси та скоросних смуг
ВЛАСТЕЛИН КОЛЕЦ Показати IP 21 Січня 2019 22:57
Це 8 !!!
Олексій Показати IP 22 Січня 2019 08:27
Це S8 500 коней V10!