USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 9.95

У Луцьку дитина випала з вікна 5-го поверху

3 Серпня 2016 08:37
Маленька дівчинка випала з вікна 5-го поверху. Трагедія трапилася у Луцьку. Про це інформують у прес-службі патрульної поліції.

2 серпня патрульні отримали виклик, що на вулиці Арцеулова з вікна 5 поверху випала дівчинка, якій немає і 3 років.

На місці події було багато людей.

Патрульні надали допомогу при транспортуванні дівчинки до швидкої.

В обласній лікарні повідомили, що стан дитини тяжкий, вона мала переломи та пошкоджене обличчя.

На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Дорогою в обласну дитячу лікарню патрульна поліція використовувала сині та червоні проблискові маячки, зверталась до водіїв у гучномовець, застосовувала спеціальні звукові сигнали. Однак, зі слів інспекторів, не всі надавали перевагу в русі, були й такі, які, навпаки, перешкоджали через власну цікавість.

Тож просимо громадян надалі бути уважнішими.

Дівчинці бажаємо одужання й витримки, а рідним – терпіння та сили.

ЧИТАТИ ДАЛІ: ДІВЧИНЦІ, ЯКА ВИПАЛА З 5 ПОВЕРХУ, ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА. СТАН ВАЖКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Лучанин Показати IP 3 Серпня 2016 09:25
Ставте дитячі замочки на вікна!
Коля Показати IP 3 Серпня 2016 09:41
Як так? Чому? ЗА дітьми треба доглядати а не тільки хвастатись яка в кого дитина що вміє яке місце зайняла і так далі. Чув таке від мам то це дурість. Дітей треба виховувати доглядати а не тільки з них собі оцінку підіймати!!!!!!!!!!!! Бажаю одужання швидкого дитинці!! батьки бережіть своїх дітей!!
АС до Коля Показати IP 3 Серпня 2016 11:41
Та ти шо? Серйозно? А мами тупі не знають що робити з дітьми своїми,один ти розумний попереджаєш,ти за своїми дивись щоб вони адекватні виросли ,а ми якось з своїми розберемося, вечно лізите коли біда в людей...
я Показати IP 3 Серпня 2016 10:10
Водіям,які з цікавості перешкоджали руху швидкої,треба такий штраф дати,щоб вони на все життя запам"ятали!Совісті в людей немає!Якщо їде поліція з маячками і гучномовцем,а за ними швидка допомога - невже не зрозуміло,що сталася біда і потрібно якнайшвидше звільнити дорогу?
Жорік до я Показати IP 3 Серпня 2016 11:08
Це наші полішуки. Їм би дай щось цікаве, а якщо комусь необхідна допомога то їм по одному місці. Головне свою зіваку розкрити.
Поліщук до Жорік Показати IP 3 Серпня 2016 12:58
А оце КИЯНИН об'явився!!!
777 до Поліщук Показати IP 3 Серпня 2016 14:38
кияни теж полішуки
Луцьк Показати IP 3 Серпня 2016 11:03
Молимось за дитинку!
Лучанка Показати IP 3 Серпня 2016 11:03
Хочаб москітні сітки ставте і вікна на верхній режим.
Петро до Лучанка Показати IP 3 Серпня 2016 11:48
Дитина випала не з підвіконня, а з балкону(який без підвіконня), москітна сітка була присутня, тільки вже новіша, така, що відкривається на вулицю(як вікно). під балконом йди доріжка з бруківки, шириною 1м, дитина впала за цю доріжку на землю!
Лучанка до Петра до Петро Показати IP 3 Серпня 2016 12:27
В статті пише, що з вікна дитинка випала(
Петро до Лучанка до Петра Показати IP 3 Серпня 2016 18:10
Я проживаю в сусідньому будинку, і бачив, звідки випало бідне дитятко!
Читачка до Лучанка до Петра Показати IP 3 Серпня 2016 20:07
Балкон був засклений пластиком з москитною сiткою. Тому з вiкна написали.
Лучанці до Лучанка Показати IP 3 Серпня 2016 11:57
Там і була москітна сітка! Ви думаєте що вона захистить дитину від падіння?
Cd до Лучанка Показати IP 3 Серпня 2016 14:50
До чого тут москитни ситки ? Саме там и стояла ця ситка, а толку, як вона легенько виштовхуеться ..
Читачка до Cd Показати IP 3 Серпня 2016 20:11
Акцент мае бути на тому, що крiм сiтки мае бути вiкно вiкно на верхньому режимi провiтрювання.
Коля Показати IP 3 Серпня 2016 11:47
Всякі випадки в житті бувають. Давайте будемо берегти наших дітей!!! Молюсь за дитинку
Олександр Показати IP 3 Серпня 2016 14:52
Чому ніхто не пише скільки чекали на швидку? а чекали на неї ой довго. хоча поруч станція швидкої 500м, поруч обласна лікарня 400м. Реформа охорони здоров'я вже 2 роки йде. РЕСПЕКТ ВЛАДІ. Поліція швидше за швидку допомогу приїхала.
Наталія до Олександр Показати IP 3 Серпня 2016 22:26
Швидку вже давно перенесли, на їхньому місці амбулаторія.
Лучанка Показати IP 3 Серпня 2016 15:10
Всі хто читає цей пост - не осуджуйте що, як, до чого, чому і т.д Біда вже сталась, час не вернеш, вже не виправити нічого. Давайте краще кожен з нас звернеться до Бога і попросим залишити дитинку ще в цьому світі з батьками, щоб дівчинка видужала і вижила. Помолимось... Ми всі в силі допомогти молитвою! І велика надія на наших медіків....
Петро Показати IP 3 Серпня 2016 17:23
Хто знає, в якому стані дитятко зараз?
Лучанка до Петро Показати IP 3 Серпня 2016 21:10
В дуже поганому, триває боротьба за життя і нема гарантій.
До лучанки до Лучанка Показати IP 3 Серпня 2016 22:19
Не пиши поганого і не вводь людей в оману. Невдовзі буде інформація детальна.
Лучанка до До лучанки Показати IP 4 Серпня 2016 10:53
Пишу як є, і не тобі відповідь. Детальна інформація є, але не на всезагальний огляд і обговорювання
Лучанка-лучнка до Лучанка Показати IP 3 Серпня 2016 23:43
Стан важкий, але стабільний.
Читачка Показати IP 3 Серпня 2016 20:05
Мене дивуе iнше- чому виробники пластиковых вiкон не рекламують двернi ручки з замочками на ключиках? Можна поставити на режим провiтрювання й замкнути. Сама такими користуюсь такими вже рокiв 7, хоча узнала про них випадково.Кошштували вони тодi 5$ на одне вiкно, сама й замiнила, це дуже просто. Це зберегло б не одна життя. Мабуть, не вигiдно вкладати в таку рекламу кошти. Батьки самi мають дбати про це! Та бiльшiсть про це не знае.
сергій до Читачка Показати IP 3 Серпня 2016 22:39
А ви що рекламуєте ці замочки?Таке враження,що так. У людей біда а ви зі своїми замками...це могло статися з кожним
Анонім Показати IP 3 Серпня 2016 22:59
Звичайно,життя дитини насамперед важніше,і молимося всі за Маргаритку!!!!!!!!Все в Божих руках,але мене дивує як це мама може ходити СПОКІЙНО,знаючи що вікно відкрите!!!!Бог їй суддя!!!!А дитини жаль до сліз(((!!!!!
Та до Анонім Показати IP 4 Серпня 2016 10:33
заткнись "праведник ", блін, "Бог їй суддя" "Все в руках Божих" - бла-бла-бла, Бог -це милосердя, а ти, к*зел к*нчений, зараз цю маму нещасну по- садистському добиваєш, ще й Бога при цьому згадуєш, пр*дурок.
Олександр до Анонім Показати IP 8 Серпня 2016 13:14
Ти бл*дь бачив як та мама ходить?????? А БОГ суддя всім і їй і мені і тобі . І дякуй БОГУ ,що з тобою не трапилось такої біди, ніхто не знає , що його чекає.
Луцьк Показати IP 4 Серпня 2016 08:55
Шкода батьків і мами особливо, тримайтеся!!!!! Ми молимось за Вашу донечку!!!!
Я Показати IP 4 Серпня 2016 10:50
Це життя і ніхто не застрахованний,надіюся у малятка все буде добре.
Я Показати IP 4 Серпня 2016 22:00
Який стан дитини зараз?
ЯЯЯ Показати IP 5 Серпня 2016 19:23
ДИТИНА В ДУЖЕ ТЯЖКОМУ СТАНІ,В НЕЇ ДУЖЕ ВЕЛИКА ГЕМАТОМА В ГОЛОВІ І ТЯЖКА ТРАВМА ХРЕБТА,АЛЕ Я ЗНАЮ ТАКИХ ЯКІ ПІСЛЯ ТАКОГО ВИЖИВАЛИ ТИМ БІЛЬШЕ ВОНА МАЛЕНЬКА І ЇЇ БОГ СПАСЕ.Я ВАС ВСІХ ДУЖЕ ПРОШУ МОЛІТЬСЯ ЗА ЦЮ ДИТИНКУ,ВАША МОЛИТВА ДУЖЕ ВАЖЛИВА,БОГ ПОЧУЄ НАС І ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.А ЩЕ ЦІЙ ДИТИНЦІ ПОТРІБНІ ДУЖЕ ВЕЛИКІ ГРОШІ НА ЛІКУВАННЯ ТОЖ ДОПОМОЖІТЬ ХТО МОЖЕ,ХОЧ 1 ГРН.НАДІШЛІТЬ І МИ ВСІ РАЗОМ СПАСЕМО ЦЕ ДИТЯ.НЕ ВИНІТЬ НІКОГО В ЦІЙ СИТУАЦІЇ,З КОЖНИМ ТАКЕ МОЖЕ СТАТИСЬ,АЛЕ БЕРЕЖІТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ І ПИЛЬНУЙТЕ ЗА НИМИ.....
27я до ЯЯЯ Показати IP 5 Серпня 2016 22:39
Підскажіть будь-ласка чи хороша ідея розповсюдити інформацію в газети та тв . ? для цього необхідно обов язково повна інф. про дитинку . дякую за відповідь . У мене є також можливість звернутись на канал 1+1 .
Анонім до 27я Показати IP 6 Серпня 2016 08:42
Змилуйтеся і не робіть цього. Моліться за дитинку а не тріпайте язиками і розповсюджуйте інформацію в массмедіа, які все перекручують заради власних рейтингів. Майте повагу до батьків та родичів дитинки Ходіть в церкву і молітся БОГУ!!!
27я до Анонім Показати IP 12 Серпня 2016 18:24
ви рахуєте що коли люди звертаються до тв за допомогою щоб більше людей дізналось і допомогли зібрати необхідні кошти,то це по вашому тріпаються язиками? Язиками тріпаються ті які крім переписки а нічого більш не роблять !!! Я лише хотіла допомогти ! найшвидшого одужання бажаю дівчинці !
Ддд до ЯЯЯ Показати IP 6 Серпня 2016 08:39
1. Звідки у вас така неправдива інформація на рахунок діагнозу? 2. Гроші не основний фактор в даній ситуації, і від того що їх буде більше нічого не зміниться і тим паче це не прохання батьків про допомогу а просто благодійність
Відгукнись до ЯЯЯ Показати IP 6 Серпня 2016 08:44
Напишіть своє призвіще імя та побатькові хто це написав?
Маруся Показати IP 6 Серпня 2016 10:40
Боженко допоможи маленькому янголяткові,дай їй сил передолати все....Люди будьте сердечними))) замість того щоб писати всякі вся чини))) подумайте про маленьку в подумках що все буде добре))))) і непишіть Бред..... Ніхто не зможе зрозуміти зараз стан батків....знаючи зо нічим зараз неможеш домогти своїй кровинці... Вся надія на маленьку , але я вірю що вона сильна і буде боротись.....
Маруся Показати IP 6 Серпня 2016 12:17
Боженко допоможи маленькому янголяткові,дай їй сил передолати все....Люди будьте сердечними))) замість того щоб писати всякі вся чини))) подумайте про маленьку в подумках що все буде добре))))) і непишіть Бред..... Ніхто не зможе зрозуміти зараз стан батків....знаючи зо нічим зараз неможеш домогти своїй кровинці... Вся надія на маленьку , але я вірю що вона сильна і буде боротись.....
Яяяя Показати IP 8 Серпня 2016 19:58
Який стан дитини на даний час?