USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

ДТП у Луцьку: маршрутка збила бабусю

1 Липня 2015 15:29
Вдруге за тиждень у Луцьку трапилась автопригода, коли під колеса маршрутки втрапила пенсіонерка.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Вчора, 30 червня о 14:45 на перехресті проспекту Соборності та вулиці Чорновола у Луцька 33-річний водій маршрутного таксі, житель обласного центру, керуючи маршрутним таксі «Богдан А 09202», скоїв наїзд на пішохода – 70-річну місцеву жительку.

Внаслідок ДТП пенсіонерка госпіталізована у відділення нейрохірургії міської клінічної лікарні.

До слова, нещодавно у Луцьку мала місце ще одна аварія за участю маршрутки та пішохода. Так, 24 червня Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про ДТП по проспекту Перемоги, внаслідок якої під колеса маршрутки втрапила літня жінка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
таксист Показати IP 1 Липня 2015 15:42
обнагліли пішоходи лазять де їм зручно вже і переходів валом не лізуть під колеса
Анонім до таксист Показати IP 1 Липня 2015 19:28
Ви на переходах багато пропустили пішоходів?
Оля до таксист Показати IP 1 Липня 2015 23:50
Ага, ми обнагліли, особливо коли досить швидко ідучи по переходу нас підганяють на іномарках з німецькими номерами, давлячи на газ! І це саме на переході, а не поза ним!!!
765 до таксист Показати IP 2 Липня 2015 05:15
Ці маршрутчики вже геть знахабніли, в нас якщо вже нікуди не беруть на роботу і їздити не вмію то візьмуть на маршрутку. Беруть самий непотріб
Анонім до 765 Показати IP 2 Липня 2015 22:28
навмисно ідіотів підбирають;вони невибагливі,працюють по 12годин,не вимагають високої зарплати ...
я Показати IP 1 Липня 2015 16:01
я боюсь вже їздити луцькими маршрутками.вичісляю здалека чи їде адекватно і тільки тоді сідаю.їздять на шаленій швидкості,на поворотах скоро будуть перевертатись !!!!!!!!!!! (багато матшруток знесправні,набік або назад перехилені.що це таке?????!!!!!!!!!!недопустимо!!!!небезпечно!!!!
Своя до я Показати IP 2 Липня 2015 11:17
О! Особливо хочу відзначити маршрутки напрямку Луцьк-Ківерці це ще ті шумахери, особливо в повороті на вул. Ярошука таке враження що скоро пасажири разом з водієм все таки зкотяться з того горбочка прямо в р.Стир, бо так вже лихо він входить в поворот з вул. Набережної що маршрутку просто перекошує на одну сторону....Водії з вами страшно їздити!!!
АДЕКВАТ Показати IP 1 Липня 2015 16:36
Підтримую. Ці маршрутчики точно йо*****і. Чекаю, коли буде легалізована короткоствольна зброя.
Мда Показати IP 1 Липня 2015 16:41
Пєчаль
Вася Показати IP 1 Липня 2015 16:59
Знатоки зібралися. звертаюся до я - якби, як ти, гойська шикса кажеш "маршрутки були не перевернуті на бік" - то вони б давжно розсипалися через жостке зчеплення. Вчи фізики, опір матеріалів і теоретичну механіку, а не члени соси. Адекват - короткоствол в тебе в трусах.
житель Показати IP 1 Липня 2015 19:02
Коли будуть штрафувати пішоходів які лізуть самі під колеса два метри до переходу а їй нас*ать лізе як таракан як би раз наклали штраф гривень 200 тоді би йшли на перехід В нас на проспекті Відродження перехід на переході всерівно буде лізти під машину і то більшість пенсіонери бо вона спішить на той світ напевно а потім хто винен водій ???
місцевий до житель Показати IP 1 Липня 2015 21:43
повністю згідний, це саме стосується і проспекту перемоги, і соборності, і волі. А ще на перегонки з пенсіонерками перейти дорогу перед самою машиною поза межами переходу поспішають молоді мамочки, та ще й не самі, а з дітьми.
Лучанин до житель Показати IP 2 Липня 2015 21:01
Вам аби штрафувати, фіскальний ви наш. А пішоходи почнуть переходити дорогу в встановлених місцях тоді, коли водії почнуть, хоча б в більшості, виконувати ПДР, переходи будуть ставити не там де це гарно виглядає, а там де необхідно, та світлофори будуть мати режим роботи "для людей", а не "бо так в Європі". Як би там не було, а переходити дорогу поза переходом зараз зручніше та безпечніше (не завжди, але в більшості випадків). Покажіть статистику де відбулися аварії і з чиєї вини. А не покажете чому, тому що більшість саме не пішоходних переходах?
Анонім Показати IP 1 Липня 2015 20:13
не перемоги, а винниченка...
Анонім Показати IP 2 Липня 2015 08:28
Усi не янголи, i пiшоходи, i кермувальники...
Mik (галицька миша) Показати IP 2 Липня 2015 08:31
Треба їздити обережно, без перевищення обмежень швидкостi. I бути уважним.