USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку маршрутка збила жінку на переході, водій втік, - ЗМІ

14 Січня 2017 16:08
Дорожньо-транспортна пригода за участю маршрутки № 10 сталася на проспекті Перемоги в Луцьку.

Про це у Facebook написав журналіст Андрій Герасимчук, повідомляє ВолиньPost.

За словами Герасимчука, автопригода сталася сьогодні, 14 січня, на перехресті проспекту Перемоги та вулиці Грибоєдова. У ДТП постраждала жінка старшого віку, яка переходила дорогу на зелене світло.

Швидка доправила постраждалу до лікарні. «Пасажири маршрутки кажуть, що водій був неадекватний», - зазначив Герасимчук.

З його слів, на місці ДТП працюють патрульні. «Водій залишив свої документи поліцейським, а сам втік з місця ДТП», - написав журналіст.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
пас Показати IP 14 Січня 2017 16:19
а як втік дав бумашки у розміри 500 та пойхав
32 до пас Показати IP 15 Січня 2017 08:10
А ви бачили адекватного водія маршрутки? Більшого бидла на дорозі не існує
електровіталик Показати IP 14 Січня 2017 16:26
а нашо вона по дорозі швендяла
електровіталик Показати IP 14 Січня 2017 16:27
ви багагато бачили адекватних маршрутчиків?
Анонім Показати IP 14 Січня 2017 17:19
На маршрутках їздять одні полішуки, а для них правила не писані. Що ви хочете? З лісу і в місто. Луцьк
Лучанин до Анонім Показати IP 14 Січня 2017 18:04
Ти ч*о судиш по собі ?
Оленка Показати IP 14 Січня 2017 17:54
Читаю коментарі і думаю які дурні в нас є!!!!
олег Показати IP 14 Січня 2017 18:00
маршрутисти мало получають по 800 грн. в день. Треба проъзд зробити не по 3 грн. а по 10 грн.
Зайчик до олег Показати IP 14 Січня 2017 18:07
Так! Правильно! А пішоходи хай плОтють по 20 грн!а то,бач,ходять безплатно...
Жінка до олег Показати IP 14 Січня 2017 21:28
Мій чоловік маршрутчик. Скажіть на якому маршруті 800 грн в день? А то мій приносить 100-150грн вдень+ термосок з їжею бере з дому постійно, то я його відправлю на маршрут який ви кажете. Чи можна обманює, а ?
Дружинонька маршрутн до Жінка Показати IP 14 Січня 2017 22:54
Маршрут 2
Клава до Жінка Показати IP 14 Січня 2017 23:36
Скоріш за все він приносить то шо лишається як від Ліди повертається.
Andrew до Жінка Показати IP 15 Січня 2017 00:18
дурить вас чоловік.
Андрій Показати IP 14 Січня 2017 18:49
А полісмени взяли документи і відпустили?
Юрік Показати IP 14 Січня 2017 19:59
А звідки така сума в день ? Ви що працюєте водієм на маршрутці ?
Лучанин Показати IP 14 Січня 2017 20:02
І ще вони хочуть підвищити вартість проїзду !!!
Спалах Показати IP 14 Січня 2017 21:07
Шо ти там піз№иш іди с№ка поїзди втаку погоду побач як тяшко їздити диб№ли ви нечого непонімаєте хай тебе неволнує скікі вони полочають то сідай і їзди а невчожі кармани заглядаєш ди№іл.
Аліна Показати IP 14 Січня 2017 21:10
Олег,ви особисто бачили.шо водій має в день 800 гривень?Нема чого тут БРЕХАТИ
Шохер подмєний до Аліна Показати IP 14 Січня 2017 22:49
На маршруті #2 і # 17 такі заробітки за день є 100%.Дєвіцкій хоче шоб ми йому здавали більше,але сам добрий ворюга...
лучанин Показати IP 14 Січня 2017 22:34
Знайомий їздить на маршуті #10, за день заробляє 2200грн - 400грн план - 1100грн солярка і залишається з рейсу 700грн, слухати про неприбутковість аж смішно
водій Показати IP 15 Січня 2017 00:25
сам водій маршрутного таксі, мінімум 400грн. і то було 1раз, а взагалі 600-900грн. щодня.
Пасажир Показати IP 15 Січня 2017 02:04
Доки не налагодять діючий облік пасажирів - правди не буде. Хоча її і так не буде...
До лучанин Показати IP 16 Січня 2017 17:25
Що жаба давить? То купи автобус і заробляй !!!Будеш рахувати свої ,а не чужі гроші!!!