USD 24.75 24.95
  • USD 24.75 24.95
  • EUR 27.2 27.5
  • PLN 6.35 6.45

У Луцьку на переході збили 9-річного хлопчика

У Луцьку на вулиці Львівській поблизу кафе «Вояж» сталася дорожньо-транспортна пригода. На переході чоловік на Lexus LX570 збив 9-річного хлопчика.

Аварія трапилася близько 16 години, - інформує ВолиньPost.

Один із очевидців, місцевий мешканець Андрій Виговський розповідає, як сталася ДТП.

«Їхало дві маршрутки. Вони зупинилися, пропустили, а цей між маршрутками проскочив і збив. Дитина, як м’яч відлетіла».

Інші свідки ДТП стверджують, що водій автомобіля «летів на скаженій швидкості».

Сам водій, зі слів очевидців, каже, що їхав всього лише 60 км/год та гальмував, коли побачив на «зебрі» людей.

Щодо постраждалого хлопчика, то стан дитини наразі невідомий. Швидка допомога направила його до луцької міської клінічної лікарні №2.

Правоохоронці від коментарів відмовилися.
Реклама
Загрузка...
Коментарів: 22
777 Показати IP 5 Жовтня 2014 19:58
Цю київську сволоту потрібно було кінчити на місці!!!!
лютий до 777 Показати IP 5 Жовтня 2014 21:09
це не кияни,як всі думають,це банда яника,яка в свій час перебігла до Киева! Водія-нахрен розстріляти!!!!!
Андрій до лютий Показати IP 5 Жовтня 2014 21:31
І тут Яник винуватий
Лучинка Показати IP 5 Жовтня 2014 20:03
100%. Підтримую. Де всі наші мужчини, захисники!!! Ці виродки що витворяють. Та з землею цю падоль зрівняти потрібно щоб іншим неповадно було!!!!!! А наші правоохоронці просто вражають своєю відповідальністю. Не здивуюсь якщо вони ще з маячками вивезуть за межі Луцька щоб щасливо добрався до Києва.
Андрій Показати IP 5 Жовтня 2014 20:10
А де наші 5 соколів з корпусу, що весь сайт заполонили? До справи.
Макс Показати IP 5 Жовтня 2014 20:32
А де Атомайдан хвальний?????? Агов? Чи може не під силу Київський Лексус, Ха-ха.
Бригадир Показати IP 5 Жовтня 2014 21:04
Тому що цей автомайдан всреться зі страху - коли до цього ЛЕКСУСА підлетить ще парочка ...
543 Показати IP 5 Жовтня 2014 21:47
просто забрати в цього козла посвідчення водія,і нехай років 10 ходить пішки або велосипедом їздить!!!!
к Показати IP 5 Жовтня 2014 22:01
спалити ему хату козлина морда
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2014 22:44
Це водій Еремеева це його машина? Внього вся фірма на кіївських номерах їздить.
ууккеее Показати IP 6 Жовтня 2014 08:30
люди вин був пяний шупка олек пет
уточнення до ууккеее Показати IP 6 Жовтня 2014 09:43
оцей? http://volynrada.gov.ua/deputy/shubka-oleksandr-petrovich на фото подібний дуже.
Оля до ууккеее Показати IP 6 Жовтня 2014 22:46
зовсым не схожий
світлофор Показати IP 6 Жовтня 2014 08:34
повісити слабо? шо при януковичі , що зараз - на дітей плювати всім
Анонім Показати IP 6 Жовтня 2014 09:14
Добре, що є люди-свідки, які не бояться говорити.
Че Показати IP 6 Жовтня 2014 10:00
Авто застраховано в АТ "ПРОСТО-страхування", серія поліса AI № 7348427
Комент з волиньпосту Показати IP 6 Жовтня 2014 10:08
Хотів бути свідком, то слідчий записав на якомусь нещасному папірці мої дані та ще декількох свідків, які дійсно це бачили на свої очі. Покинув територію десь о 18.00, можливо це підставні люди приїхали. Є відео, фото - дуже важливий факт - міліція їхала довго (приїхало 3 авто), слідчий приїхав - хлопець дуже молодий, не розбирається ні в чому (спеціально прислали такого щоб толком нічого не зафіксував а тільки вигляд зробив). Так от, є відео де слідчий відмітив гальмівний шлях - за 20 метрів до пішохідного переходу, коли реальний гальмівний шлях - це півметра на самому переході і це все видно! Водій, що збив має дуже хороші зв"язки в Луцьку, так як приїхало ще 2 авто пізніше - Mercedes Benz E Klass номера АС 7707 ВІ чорний, Audi Q7 номер АС 7770 АР чорний. Автомайдан був - приїхав подивився і поїхав, але хлопчина казав що буде свідком при алкогольній експертизі, але автомайданівець поїхав десь, а водій що збив дитинку ще був на місці. Самооборона також була - приїхала потерлася, подивилася і поїхала. Висновок наступний із моєї сторони: нехай дитинка буде здорова, а винуватцю Бог суддя, бо нам простим з "непролюстрованими" дуже важко!
біографія Показати IP 6 Жовтня 2014 10:10
Шубка Олександр Петрович Волинська обласна організація Партії Регіонів Фракція: Фракція "Партія регіонів" 04.01.1963 Обраний депутатом Волинської обласної ради по багатомандатному виборчому округу за виборчим списком Волинської обласної організації Партії регіонів. Голова постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства. Член депутатської фракції Партії регіонів. Народився 4 січня 1963 року у с. Маковичі, Турійського р-ну, Волинської області . Освіта – вища. Закінчив факультет геодезії Національного університету «Львівська політехніка» у 2001 році, у 2006 році факультет хімічної технології палива та вуглецевих матеріалів цього ж університету, у 2008 році -- Івано-Франківський Національний Технічний Університет. 1981-- 1983 Служба в рядах армії, м. Іллічівськ. 1983--1994 Робота в Латвійському морському пароплавстві. 08.1994-- 09.1995 Менеджер виробничого об’єднання «Титан», м. Луцьк. 10.1995--08.1997 Начальник відділу нафтопродуктів фірми «Континіум», м. Луцьк. 09.1997-- 02.1998 Директор ВКФ «ССП»,м. Луцьк. 02.1998--01.2000 Начальник відділу постачання та реалізації нафтопродуктів ВКФ «Континіум-Льон-Контракт», м. Луцьк. 01.2000--02.2001 Начальник управління постачання та реалізації нафтопродуктів ВКФ «Континіум-Льон-Контракт»,м. Луцьк. 02.2001--02.2005 Перший заступник генерального директора – комерційний директор АТ «Нафто –переробного комплексу- Галичина», м. Дрогобич. 05.2001-- 03.2006 Заступник голови правління АТ «Нафто -переробного комплексу - Галичина», в. о. голови правління, м. Дрогобич. 07.2006 Директор ТзОВ «Віп-Ойл», м. Луцьк. 12.2006--05.2008 Заступник директора ВАТ «Укртранснафта» Філія «Магістральні Нафтопроводи» Дружба», м. Львів. 05.2008--05.2009 Перший заступник директора ВАТ «Укртранснафта» Філія «Магістральні Нафтопроводи» Дружба», м. Львів. Директор ТзОВ "Бауком Україна". Член Партії Регіонів з 2008 року. Одружений: дружина – Шубка Ліліана Петрівна – 1972 р.н син – Шубка Роман Олександрович – 1992 р.н. син – Шубка Антон Олександрович – 1997 р.н. син – Шубка Кирило Олександрович – 2003 р.н. син – Шубка Олександр Олександрович – 2009 р.н.
Аня Показати IP 6 Жовтня 2014 10:26