USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку на ринку застрелився чоловік

29 Квітня 2020 16:24
Трагедія сталася на ринку Новий в Луцьку 28 квітня.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у пресслужбі ГУНП Волині.

Так, вчора близько 15 години до правоохоронних органів надійшло повідомлення про те, що на території Нового ринку покінчив із життям чоловік, лучанин 1966 року народження.

Чоловік вистрелив в себе з рушниці в контейнері, де торгував велосипедами.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 115 ККУ (Умисне вбивство). Тіло направили на судово-медичну експертизу. Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анастейша Показати IP 29 Квітня 2020 16:57
Влада зі своїми карантинними обмеженнями довела людей до божевілля, більше зіп'ються, скоять суїцид або стануть наркоманами аніж захворіють на тяжку форму ковід-19
Віктор до Анастейша Показати IP 29 Квітня 2020 21:17
Вам ніколи добра влада не буде і буде у всьому винна. Карантинні обмеження по всій планеті - якщо ви не в курсі! Краще повторити сценарій Італії з інфікованими? Якби не ввели карантин, ви б волали, що "зрада ", влада нічого не робить! Замахали своєю тупістю!
Орест до Віктор Показати IP 29 Квітня 2020 21:30
Стосовно зеленоманії і тупості, то тут вже ніби й все очевидно.
Адвокат до Віктор Показати IP 29 Квітня 2020 23:40
Люба держава, а також представники влади є паразити на тілі суспільства, вчіть класиків, а тупих людей завжди є до 75 -80% ,тож сидіть собі на карантині ви не одні такі, барановірус вас захопив...
хвілолог до Адвокат Показати IP 30 Квітня 2020 10:53
"Люба" - це українською "кохана, улюблена, дорога". - Ви це мали на увазі? Чи хотіли сказати "будь-яка"? - Соромно адвокату не знати мови. Хоча, які там зараз адвокати? - Такі собі рішали по занесенню хабарів суддям...
Сергій Показати IP 29 Квітня 2020 17:54
Шкода людину. Купували в нього велосипеди для себе і друзі також.
Ігор. Показати IP 29 Квітня 2020 19:32
Шкода. Але можуть написати що то все короновірус.
Орест до Ігор. Показати IP 29 Квітня 2020 21:24
Голосували за зе?
Анонім до Орест Показати IP 29 Квітня 2020 22:35
Голосував за поро?
Анонім до Орест Показати IP 30 Квітня 2020 09:08
У вас якийсь психічний розлад?
Яна Показати IP 29 Квітня 2020 22:35
В першу чергу це трагедія для сім'ї та близьких. Шкода людину.. нехай земля буде пухом.
Якось так Показати IP 29 Квітня 2020 23:21
Амінь.
Лучани Показати IP 30 Квітня 2020 06:52
Весняні психічні загострення в розпалі.