USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Крупі покінчив із життям 25-річний ексвійськовий

5 Липня 2019 23:01
Трагедія сталася 5 липня у селі Крупа Луцького району.

Про це повідомила у Фейсбук психолог Олена Звєрєва.

Згідно з інформацією, 25-річний воїн АТО покінчив життя самогубством. Причиною трагедії могли стати психологічні переживання.

«Жахливо, ми його декілька разів забирали ГШР, цей раз не набрав», - пише Олена Звєрєва.

Як повідомив у Фейсбук адвокат Василь Нагорний, загиблого звати Вадим Гримайло, 5 років тому він ніс службу у лавах 51 ОМБр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Бойовий побратим Показати IP 5 Липня 2019 23:44
Сільській раді пофігу на проблеми демобілізованих. ''Я вас туда не посилав'' - Юрій Семенюк, квітень 2019 р. (((
Семенюк Показати IP 6 Липня 2019 07:38
Всі питання до Порошенка, який обіцяв АТО закінчити за місяць. А тепер ще й в Верховну Раду преться, щоб прикритись депутатською недоторканістю.
Микола до Семенюк Показати IP 6 Липня 2019 13:43
За вашою логікою, потрібно ігнорувати тих кого призвали захищати країну, відправили на схід і хто пройшов жахіття тієї війни? Нехай далі зводять рахунки з життям??? Держава, в особі військового комісара призвала, держава, в особі не лише Порошенка, а й інших представників влади має підтримувати атовців та їх сім'ї. Не Можливо, саме через вашу бездіяльність і відсутності державної підтримки він і наважився покинути цей світ!!?
Підгайчук до Семенюк Показати IP 8 Липня 2019 00:04
А як на рахунок "" голосуйте за Порошенко, бо інакше пропадем"" ?????
Небайдужий до Семенюк Показати IP 9 Липня 2019 12:46
Як мінімум негарно писати від чужого імені
Аватар з 51 Показати IP 6 Липня 2019 16:36
Це хоть не Харковець?
Небайдужий Показати IP 8 Липня 2019 13:51
Люди, невже думаєте, що поливаючи брудом владу у коментарях під вигаданими іменами, ви робите щось благородне?! Почніть із себе - допоможіть тому, хто цього потребує. І не треба когось звинувачувати у смертних гріхах, якщо ви в цьому не впевнені. Страшна трагедія сталася, і не треба на цьому спекулювати.