USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку стріляли в поліцейських. ОНОВЛЕНО

5 Вересня 2016 08:32
Патрульних поліцейських, які приїхали на виклик про пограбування, обстріляли з травматичної зброї.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповіла керівник прес-служби патрульної поліції Луцька Ольга Бузулук.

Зокрема, близько 4 години ранку правоохоронцям надійшов виклик про те, що на вулиці Винниченка,51 невідомі особи намагаються злочинним шляхом потрапити у офіс.

Піднявшись на 5 поверх, правоохоронці побачили осіб у балаклавах, які сиділи біля дверей. Невідомі відразу відкрили вогонь по патрульних з травматичної зброї та почали втікати вниз. Патрульні також дістали зброю та почали наздоганяти зловмисників.

На вулиці один з інспекторів відчув біль в нозі. Попередньо в нього – поранення правої ноги, ще одна куля влучила в стегно, третя – пробила полотно бронежилета. Його напарнику куля потрапила по козирку. Загрози життю інспекторів немає.

На місці злочину правоохоронці знайшли ключі та різноманітні відмички, які зловмисники забули, втікаючи з місця події.

Тривають слідчі дії. Поліція розшукує нападників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 71
Луцьк Показати IP 5 Вересня 2016 08:40
То вони на виклик приїхали щоб їх грабіжники обстріляли і втекли??????
лучани до Луцьк Показати IP 5 Вересня 2016 08:58
Непереживай, корли тебе будуть грабувати, то також приїдуть. Незважаючи на твої в*сери.
Лолл до лучани Показати IP 16 Вересня 2016 05:25
Приїдуть і повтікають всім на зло
Ліпіни до Луцьк Показати IP 5 Вересня 2016 09:04
Я б на тебе, бетмена, подивився якби по тобі пару разів з травмата шмальнули, воняло б мабуть на цілий Луцьк. Термінатор клавіатурний. Жаль, звичайно, що поліція не може використовувати зброю в таких випадках безумовно. Знов сморід підніметься, про бідних неповнолітніх, як у випадку з БМВ. Якби кожен злочинець знав, що посягаючи на здоров`я представника правоохоронних органів він буде застрелений на місці, без попереджень, то думаю таких випадків не було б. А в нас навпаки, злочинець знає, що чуть шо посадять поліцая під народний одобрямс, а він буде невинною жертвою, з претензією на героя. Через то так і живем.
Прохожий до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 09:30
Що Ви мелите? По-перше, на те вони і копи, щоб бути готовими, що по них можуть "шмальнути"... По-друге, в яких випадках поліція не може використовувати зброю? Коли по них стріляють? Хе-хе... не несіть нісенітниць. Навіщо їм тоді її взагалі видають ... ту зброю.
Мвс до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 09:30
Класно.Приіхали і поїхали.
Анонім до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 09:33
А хыба не смалять ? а в кривому озеры?
?? до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 09:47
А ти там був і все знаєш?? Чи газет начитався??
І до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 10:49
правильно роблять, п"яних, агресивних, дурних особин, яким "закон не писаний", у яких нема ні розуму, ні виховання, а одні інстинкти і емоції неконтрольовані треба в*****, а не дмухати їм в ср...ки, бо нормальним людям життя вже від придурків всіх мастей нема.
Волинянин до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 10:55
То в "Кривому озері" людина не захищена була , то можна і по ньому пошмалята, а тут побачили пациків в масках і с пістулєтом
Ага до Волинянин Показати IP 5 Вересня 2016 11:01
така незахищена людина і невинна, миролюбива. Це від його ангельської поведінки у таксиста скло в машині розтрощене, таксист в синцях і гематомах, а баба цього незахищеного на якийсь ляд сама до нього поліцію викликала, трое поліцейських подивились на цього мирного і незахищеного і ще собі трьох колег на підмогу викликали, спеціально мабуть щоб порозважатись в шістьох, бо їм нудно було.
Лучанин до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 10:34
Як це поліцейський немає права стріляти?А Що має дивитися як на нього стріляють?Якщо стріляють по поліцейському він має право також стріляти у нападника!
Цікаво до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2016 11:26
По БМВ мали право стріляти чи ні??
Так до Цікаво Показати IP 5 Вересня 2016 11:32
мали і зобров"язані були це зробити.
соня до Цікаво Показати IP 5 Вересня 2016 11:46
Та мали право! Ще треба було дати в руки гранатомета щоб всіх положили придурків, а то зараз знову ганяють мирним людям життя не дають!!!!!!!!!!!!!!
С. до Лучанин Показати IP 5 Вересня 2016 14:21
знаючи нашу державу, якби той поліцейський вистрелив в тих грабіжників, і не дай бог вбив, то вже всі б кричали в одну дудку, щоб садили тих поліцаїв
Лучанка9 до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 10:55
Правильно га 100%!
Ви до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 10:57
праві на 200%! У всіх країнах за спротив поліції отримають кулю в кращому разі в ногу, а коли в поліцейськи стрілятимуть, чи якимсь іншим чином проявлятимуть агресію, або становитимуть загрозу для оточуючих, хоч потенційну,то й в голову, і тільки в нас громадськість соплі соплить в таких випадках, бо офігили вже від вседозволеності і безкарності. І ті сосунки на БМБ і кривоозерський своїми діями законно заробили собі кулі.
АС до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 11:38
А чому поліцаї не шмальнули у відповідь? Що то за поліція така перелякана,себе захистити не може. Потрібно людям зброю роздати щоб могли себе і свою родину захищати тоді не буде дурних коментів
Бо до АС Показати IP 5 Вересня 2016 12:02
якби "шмальнули", то ви всі негайно підняли б поросячий вереск про звірства поліціїї і невинно убієнних і покалічених громадян. Та бідна поліція вже дихати боїться після відомих ( роздмуханих) прецедентів і вашої дебільної реакції на них. До того все йшло, щоб дурноголові самі себе давили, стріляли, гвалтували, гамселили без захисту поліції, бо на х...ра поліцейським втручатись і вас захищати, щоб ви їх розпинали потім.
АС до Бо Показати IP 5 Вересня 2016 18:29
А для чого зарплату боягузам платити? Любий суд поліцая оправдає чого боїтесь? Бога? За хабарі слабаків понабирали от і все
13 до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 13:08
Почитай 46 ст. ЗУ "Про національну поліцію" паркувальник, не згадуй закони міліції, де зброю як гантельку носили для виду, а на рахунок БМВ, то таких недоє.ків ще пошукати потрібно, оскільки той Клінт Іствуд недороблений, ВЛК за гроші пройшов, це ж треба було валити по знаках і будівлях, де можуть бути перехожі, а 10-ти екіпажам ганятися за малолєтками обдовбаними і без пригод зупинити автомобіль не получилось-позор, так що ти там вже не чеши!!! Скоро ви копчикі пішкарусом ходити будете в патруль з МВ на ГПЗ і назад в МВ зброю здавати от тоді побачиш що таке патрульні, а не бензин транжирити і робокопів з себе корчити, і ще купіть собі і своєму начальнику бритву, хоча б одну на взвод, тому що скоро стасікі заведуться!!!!!!!!!!!!)))))))))))))))
А до Ліпіни Показати IP 5 Вересня 2016 14:03
Ви не плутайте. В даному випадку всі підстави для застосування зброї були. Просто це єдиний випадок спроби затримати злочинців, а не порушників пдр., чи п'яних на зупинках.
Анонім до Луцьк Показати IP 5 Вересня 2016 09:11
то вам не селфі робити!!!
єгор до Луцьк Показати IP 5 Вересня 2016 09:50
Ця поліція тільки й може що штрафувати пішоходів за перехід дороги в неправильному місці, і водіїв за неправильну парковку, та й то протокол не можуть нормально скласти,, для чого така поліція?
Волинянин до єгор Показати IP 5 Вересня 2016 10:56
"Паркувальники".
Луцьк1 до Луцьк Показати IP 5 Вересня 2016 09:53
То вони приїхали на виклик і не знали, що там є озброєні люди.....
до Луцьк Показати IP 5 Вересня 2016 08:49
такі поліцейські.
бойци Показати IP 5 Вересня 2016 08:58
они имели цель - отжать отмычки !
НОНО Показати IP 5 Вересня 2016 09:01
а підозрювальний сидів і чекав у відділку до якого діла його прилаштують
123 Показати IP 5 Вересня 2016 09:02
Кашкет с*ка испортили!!!!
Хаха Показати IP 5 Вересня 2016 09:04
То їм не протоколи ходити писати)
Просто Показати IP 5 Вересня 2016 09:09
От таке життя, а в злочинців стріляти не можна, бо відсторонять від роботи ще й посадять. В грабіжників БМВ часом не було?
Лучанка Показати IP 5 Вересня 2016 09:12
Позор а не поліція
Анонім до Лучанка Показати IP 5 Вересня 2016 10:57
Може ви/ти позор?!
Віра до Лучанка Показати IP 5 Вересня 2016 10:59
Чого ж позор? Яке маєш право так говорити?! Саме хто?????
123 до Віра Показати IP 5 Вересня 2016 12:00
Понабирали по оголошенню сварщиків... Л*хи одним словом
Просто до 123 Показати IP 5 Вересня 2016 13:20
Лохі - це ті, хто закони писали під себе, а не ці люди.
Правдоруб Показати IP 5 Вересня 2016 09:21
Поліцейські мали право застосовувати зброю навіть без попередження. Згідно ст.46 Закону про поліцію ч.6 Застосування вогнепальної зброї без попередження допускається: 2) у разі збройного нападу, а також у разі раптового нападу із застосуванням бойової техніки, транспортних засобів або інших засобів, що загрожують життю чи здоров’ю людей; Просто в нас держава і люди такі, не використали зброю погано, використали, ще гірше. Правда яка держава такі і люди.
лучанин до Правдоруб Показати IP 5 Вересня 2016 09:45
Згідний, але у нас країна така, за те, що не стріляли дадуть по шапці (і то максимум), а якщо пальнеш, прокурор посадить за грати. Завжди найде пару пунктів, що порушили. В грабіжників зброї не було (пневма не зброя, а виріб, що зовні схожий на зброю). Ось так. Якби всі знали, що коп може примінити зброю як написано в КПК, тоді всі б відразу лягали б. А так, як пишуть коменти - в грабіжників напевно було БМВ.
Прохожий до лучанин Показати IP 5 Вересня 2016 14:07
"шонібудь"...чесслово. Якщо вірити тому, що написано, то стріляли не з "пневмо" а з травматичної зброї.... чи травмат це теж не зброя? Люди навчіться читати буквально те що написано, а не так як хочеться...
Марія Показати IP 5 Вересня 2016 09:22
Де нормальні менти?З шансончіком на стареньких машинках,але з головою,статистика вражає при Януковичу і старій міліції процент розкриття злочинів був на нормальному рівні,а якщо группа виїжджала на виклик,то стопроцентово затримувала порушників,дітвору понабирали,а до тих дітей ще треба було б хоч по одному досвідченому міліціонеру поставити,щоб хоч чомусь навчились,бо як не машини човпуть то стволи промахують,короче понти для туристів а не поліція
лучани до Марія Показати IP 5 Вересня 2016 09:50
Брехня. Стара мусарня тільки горілку хляла та рекетом займалася.А статистику хімічили. Війна на сході та в Кримує наслідком деградації міліції та бездіяльності. Взагалі всю мусарню потрібно у штрафбатах відправити
Це до лучани Показати IP 5 Вересня 2016 11:31
це ти сміття - крутизна бидляча, жаргончик "мусАрня", "мусАрА", ТЬФу!!! бидлота поліщуцька.
Анонім до лучани Показати IP 5 Вересня 2016 15:19
шо ти мелеш?
надалі до лучани Показати IP 7 Вересня 2016 22:08
НОВА ПОЛІЦІЯ ЦЕ ТЕЖ МУ**РА!!!!
ААА Показати IP 5 Вересня 2016 09:47
Позор поліції коли не стріляє...позор поліції коли стріляють, а коли їй не позор????? Можливо спочатку потрібно вияснити як ситуація складалась...і всі обставини...Народ почніть слідкувати за собою, а не бути такими розумними і законослухняними громадянами на дивані за комп'ютером!!
777888 Показати IP 5 Вересня 2016 09:50
Це не проблома полійії,а проблема нашого законодавства в цілому.Закони потрібно було приймати правильні,а не те, що є у нас на даний час.Якщо так піде далі,то нам самим потрібно купувати зброю і захищатись,а не надіятись на поліцію.
1 Показати IP 5 Вересня 2016 09:52
А якби стріляв поліцейський і вбив?!?!....то б був би козел вбив людину з травматом, а міг би розібратись що в нього в руках.??????.
Просто до 1 Показати IP 5 Вересня 2016 10:17
Правду кажеш! Вже краще взагалі ні куди не їздити, бо вже роблять посміховисько з тих людей... Давайте вже на політику переключимся.... Треба Путіна обіс@&ти, допомоги волонтерам попросити, а то вчепились в тих копів.
DEXTER Показати IP 5 Вересня 2016 10:06
От як би там був ЛАПІН, то він по грабіжниках пошмалявби)))
52 до DEXTER Показати IP 5 Вересня 2016 11:28
В штани він наклав би.
Д.А.І. Показати IP 5 Вересня 2016 10:51
Це пабєда! Маладці! Тепер злочинцям буде страшно!)))
DEXTER Показати IP 5 Вересня 2016 11:01
Скажіть будь-ласка, а яка травмат міг пробити полотно бронежелета? Може патрульні носять тільки чохли, щоб не натерло плечі???????
Законослухняний Показати IP 5 Вересня 2016 11:20
А поліцейські не мають права користуватись зброєю. У них і інструкція є ( зброю діставати тільки для селфі)
Вовченко Показати IP 5 Вересня 2016 11:39
"Екшен" получився нарешті-це перемога реформ!
вовк Показати IP 5 Вересня 2016 13:36
ех таку шапку спортили
Hah Показати IP 5 Вересня 2016 14:09
Може почали відразу втікати? "Вийняли зброю і почали наздоганяти" хахаха
Андрій Показати IP 5 Вересня 2016 14:10
На місце злочину поліція підклала ключі щоб легше було спихнути на когось цей непростий злочин.крапка
До лучани Показати IP 5 Вересня 2016 14:48
Ти ж є працівник патрульної поліції, не відписуйся в коментах а роби те, що тобі потрібно робити згідно своїх посадових обов"язків, затримуйте грабіжників. розбороняйте бійки, складайте протоколи за появу в у нетверезому стані в громадському місці і так далі, а люди пишуть про погане, тому що ви не робите того , навіть на половину. Коли бійка ви проїдете а потім напишете рапорт що не виявлено, коли люди затримали злочинця викликали групу і поїхали, так де ж до вас (патрульні) буде довіра від людей. Найближчим часом вас переведуть в підпорядкування начальника УВС от тоді себе й покажете, будете як всі поліцаї і нефіг видєлуватись
49559 Показати IP 5 Вересня 2016 15:37
Шановні критики, популісти і їм подібні, чи не направити б Вам свою енергію та в потрібніше русло? Позбирались тут спеціалісти великі... Треба було пройти той шлях, що пройшов кожен поліцейський, стати на його місце і зробити краще! Стріляють - погано, не стріляють - ще гірше. Пора б визначитись врешті. Наведіть порядок у своїх думках, а тоді діліться ними зі світом.
До 49559 Показати IP 5 Вересня 2016 19:29
Підтримую, єдиний нормальний комент! І ще: шкода, що у нас стільки людей, думки яких реально неадекватні. Ви хоч їх при собі тримайте, а не зригу..те тут.
Лучанин Показати IP 5 Вересня 2016 20:05
Хай нова поліція перед виїздом на визов вдіває памперси.....
Правий Показати IP 5 Вересня 2016 22:11
Поїздили б ви з ними одну нічку на вихідних!! Я впевнений що таких тупих коментарів поменшало б!!!!
Лучанину і Правому Показати IP 6 Вересня 2016 08:05
Ви обоє ніхххх. Іра., не розумієте, стріляти право мали і були змушені просто розтірялися діти,тепер їх їб *тим*ть, чому не застосували зброю, чому не затримали,
Майстер Показати IP 6 Вересня 2016 08:34
Да після таких подій це дає право патрульним їздити по 3-4 авто по гаражному кооперативу "центр луцьк" нападати на людей,без попередження виймати і наставляти на беззбройних осіб зброю.не представлятись, в наглу заходити в гараж який є об'єктом права приватної власності.і все це чому?правильно.бо в них відпрацювання.це абсурд.після таких неправомірних дій, раховуючи бездіяльність інших колег поліцейських я вважаю, що патрульна поліція луцька підлягає до переформування.
Майстер Показати IP 6 Вересня 2016 08:37
ЦГлість і нвхвбмтво.вчинення злочину однією людиною не дає права поліцейських чхати на інших індивідумів.особисто я напишу звернення з приводу таких нахабних дій працівників поліції і під цим зверненням підпишеться мінімум 3 осіб, з яких поліцейські у період з 5 по 6 вересня познущались на території гаражного кооперативу "центр луцьк"
Майстер Показати IP 6 Вересня 2016 08:43
ОДНАК Я НІ В ЯКОМУ ВИПАДКУ НЕ ВИГОРОДЖУЮ ТИХ ОСІБ, КОТРІ ВІДКРИЛИ ВОГОНЬ З ТРАВМАТИЧНОЇ ЗБРОЇ ПО ПОЛІЦЕЙСЬКИМ
Zerro Показати IP 6 Вересня 2016 15:47
Шкода що в Україні не має поліції і напевно не скоро буде!!! Потрібно Ак-47 скоро з собою носити!!!
Веселий Показати IP 7 Вересня 2016 03:46
Перше що я пшчув сьогодні вранці від полісмена було "куди прямуєте?",ні привіт ні здрасті ні хто говорить
гусь Показати IP 27 Вересня 2016 21:13
Знов Марганія Даур взявся за старе.