USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Патрульні Луцька допомогли хлопчику потрапити додому

27 Грудня 2015 18:54
Патрульні поліцейські у Луцьку допомогли дошкільняті потрапити додому. Хлопчик сів не в ту маршрутку та заблукав.

Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.

Біля автовокзалу до екіпажу підійшов чоловік і повідомив, що до нього звертався маленький хлопчик, який загубився.

Шестирічний хлопець повертався з Драматичного театру і сів не на ту маршрутку, відтак заблукав.

Дитина повідомила патрульним домашню адресу і номер телефону.

Поліцейські зв‘язалися з батьками і відвезли малюка додому.

Нагадаємо, нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про перші підсумки роботи патрульної поліції у Луцьку.

Патрульні поліцейські просять лучан, які стали свідками правопорушення, повідомляти їм, зателефонувавши за номером 102. За цим же номером, до слова, можна поскаржитися й на роботу самих патрульних.

ПАТРУЛЬНІ ЛУЦЬКА ДОПОМОГЛИ ХЛОПЧИКУ ПОТРАПИТИ ДОДОМУ#поліціялуцька #lutskpolice #патрульнаполіціяБіля автовокзалу до...

Опубликовано Патрульна поліція Луцька 27 декабря 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
не Показати IP 27 Грудня 2015 19:14
а чоловік сам не міг зателефонувати батькам, якщо знав телефон батьків... ******* повна. краще між будинками хай по ночам їздять, більш допоможуть... а то колесо якомусь **** яковлеву поміняли.... ПОМІЧНИКИ ******!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чого такий злий? до не Показати IP 27 Грудня 2015 19:44
Номер телефона знав хлопчик, а не чоловік. Може в людини не було можливості провести малюка додому, або дочекатись батьків разом з ним , а як він міг кинути дитину саму в такому становищі?Як що чесно, то це Ваш коментар **** якийсь .
тиць-здиць до Чого такий злий? Показати IP 27 Грудня 2015 20:45
та оператор в чоловіка не той. дзвінок той грошей коштує
Волинянин_UA Показати IP 27 Грудня 2015 19:33
Піарити починають так, як Романюка перед виборами....
Луцьк Показати IP 27 Грудня 2015 19:52
Робота поліції відчутна.Мусора злорадствують.Корито опустіло.
Анонім до Луцьк Показати IP 27 Грудня 2015 21:03
Ти !@#$%^, а де у нас мусора? Мусор в тебе у голові. У нас зараз все поліція. І ніж спочатку представлятися Луцьком, вивчи перш за все українську мову.
Анонімчик до аноніма до Анонім Показати IP 28 Грудня 2015 10:32
Вони були мусарами і мусарами будуть
Greta Показати IP 27 Грудня 2015 19:54
Здається, це перша реформа, яку дійсно масово і з ентузіазмом підтримали люди. Почитайте відгуки в соцмережах. Бажаю удачі патрульним. Молодці!
Анонім Показати IP 27 Грудня 2015 21:39
Поліція працює на європейському рівні.молодці зараз в місті відчутно робота поліції
житель пр.Волі Показати IP 27 Грудня 2015 21:56
Заберіть краще знак зупинку заборонена по пр.Волі -всі авто перемістились у двори проспекту-жах-показуха роботи ...
Анонім Показати IP 27 Грудня 2015 22:40
По моїй, далекій від центру вулиці, їздить патрульна машина.
Світлана Показати IP 27 Грудня 2015 23:37
От вміють у нас люди будь яку хорошу справу спаплюжити.Панаве-критикани почніть краще роботу над собою більше толку буде.А поліція дійсно працюе і це помітно.Ви раніше часто міліцію бачили на маленьких вуличках?А тепер поліція весь час патрулюе територію.Хочеться привітати іх з хорошим початком.Молодці! Так тримати!
111 Показати IP 28 Грудня 2015 08:15
Молодці!
Лучанка Показати IP 28 Грудня 2015 13:09
Молодці, коректні, культурні, ввічливі.Нам самим слід дисципліновуватися і робити все згідно із законом.
Андрій Показати IP 28 Грудня 2015 23:11
Просто піар. На патрульну поліцію (у Луцьку) виділяють 8,5 млн. гривень на місяць, а на остальну поліцію (яка справді робить роботу) 500 тис. Про, що тут можна говорити?!!